Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Biorezonance pie I.Mangales

zubite

Ir kādas atsauksmes par šo?

Nesen lasīju slavinošu atsauksmi, ka procedūras palīdzējušas runas attīstībai....tad nu gribētos dzirdēt vēl kādus viedokļus.


Leila.

zubite
Kas bērnam par diagnozi? Runas attīstība ir smalks mehānisms. Lai iedarbinātu runu, jāzin, kādā līmenī ir sapratne. Vai nav kādi fiziski ierobežojumi - dzirde, mēle, redze utt. To visu saliekot kopā, izvērtē vēlamo terapiju. Parastā izvēle ir audiologopēdija, masāžas, ABA terapija, mājās var veidot PECS kartiņas utt.

Papildināts 30.12.2020 21:33:

Tas kas ir jāsaprot, brīnumi nenotiek tapat vien. Bieži vien apakšā ir ieguldīts milzīgs un smags darbs. Neviena tantiņa ar mağisku procedūru 10x garumā, to nepanāks. Un arī pēc tā milzīgā, smaga darba, nav garantijas, ka runās. Ir bērni, kuri nekad nerunā. Ir tādi, kuri pec terapijām runā tā, ka muti nevar aizvērt, ir tādi, kas var pateikt atsevišķus vārdus. Nu, ta kaut kā. Ja esat ceļa sākumā, nemeklējiet saldo vārdu solītājus, viņi no jums paņems naudu. To viņi māk.

Leila.
Nav diagnozes. Ārsti izvairās likt kādu konkrētu diagnozi, izņemot runas attīstības traucējumi. Tagad sāk vēl izteikt aizdomas par uds. Fizisko ierobežojumu vai kaišu nav, esam visu pārbaudījuši.

Patiesībā esmu jau tik daudz ko darījuši, bet progress minimāls.Tāpēc jau sāku domāt arī par šādām procedūrām.

Vēl gaidām rindā uz neiropsiholoģisko korekciju. Cerams palīdzēs.

Leila.

zubite
Bet nekas jau ātri nenotiks parastajās terapijās. Nebus tā, ka izies 10x nodarbības un notiks brīnums. Tas ir ilgs ceļš, ja bērnam ir valodas izpratne, tad var veidot alternatīvo komunikāciju ar bildēm.

Godīgi pasaku, es neticu, ka šādas biorezonanses kaut ko palīdzēt spēj. Teikšu kā ir, ļoti daudzi šādi dzīvo no tā, ka baro izmisušos vecākus ar cerību un tās izmaksas, lielākoties, ir mežonīgas. Tiešām ieteiktu pasaudzēt savu naudas maku, jums tā naudiņa noderēs citur.

Cik vecs bērns?


Gandrīz pieci.

Leila.

zubite
Tas jau liels vecums. Vismaz logopēdiskajā dārziņā vajadzētu iet, jo tur māk strādāt ar šādiem bērniem.

Leila.
Arī to apmeklē, bet progress tāpat minimāls.

Papildināts 03.01.2021 08:22:

Tāpēc jau skatos uz netradicionālo pusi.

Leila.

zubite
Vai ir pamatotas cerības, ka nu tik valodiņa plūdīs? Vēlu veiksmi, protams! Kāpēc negribi aizvesr un iemācīt alternatīvo komunikāciju, caur to aizies arī valoda? Ja ir izpratne, tad tā arī ir iespēja komunicēt.

Leila.
Ar alternatīvo komunikāciju domāts PECS kartiņas vai kas vēl cits? Bērns pats daudz pļāpā, protams, savā valodā un ar tiem burtiem, ko māk. Tad nu gribēšana runāt viņam ir, bet, diemžēl, motivācija un spēja apgūt, ko jaunu ir ļoti vāja.

Ai, vispār kaut kāds lūzuma punkts iestājies pēdējās dienās man..bezcers.


Leila.

zubite
Bērns ir malacis, ka pats daudz pļāpā, kaut ari savā valodā. Nevajag nokārt galvu, jāmēģina tikt no bezcerības punkta laukā. Alternatīvā komunikācija var būt arī PECS. Ieguglē, ir ļoti daudz info. Tāpat var izmantot Domana metodi, rakstot vārdu kartes, rādot tās priekšā un saucot - kaķis, lācis, zaķis, piemēram. Un tā katru dienu noteiktu kartiņu daudzumu. Pats pirmais un svarīgakais, ja fiziski viss ok., vai bērns māk atkārtot darbības un izprot to ko saki? Ja jā, tad tālāk ar to jau var strādāt un iet uz priekšu. Tas viss prasa daudz laiku, pacietības un ņemšanos. Motivāciju arī var trenēt. Vispār es kādreiz savu vedu pie audiologopēdes Rutmanes, lēti nav, bet bērnam, kurš ir stipri labākā līmenī, viņa noteikti daudz vairāk spētu palīdzēt, nekā manam. Uzreiz pasaku, ka viņa nav nekāds utji putji, bērnam liek strādāt. Un lēti arī nav. Tagadējās cenas nezinu, pirms pāris gadiem maksāju 25 eiro par reizi. No šāda speciālista būs daudz lielāka jēga, nekā no tiem, kas sola debesu brīnumus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414711