Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Biorezonance pie I.Mangales

zubite

Paldies, paskatīšos!

Mani ieinteresēja, motivācijas uztrenēšana? Vai ir, kur var palasīt par šo?

Fiziski bērnam viss kārtībā.. bet neesmu tik pārliecināta, kas galvā darās. Grūtības rada acu skatiena trūkums, t.i., skatās acīs tikai tad, kad pašam, ko vajag. Šaurs interešu loks un spēja atkārtot arī 50/50 (tas, kas ļoti interesē, to, protams, izdomā kā atkārtot). Pašai bija aizdomas uz autismu, taču šo man vairāki speciālisti ir izslēguši.

Ar esošo logopēdu strādā diezgan ilgi, nevaru sūdzēties. Tagad apmeklē ergoterapeitu un tur vairāk trenē koncentrēšanos, jo tā esot lielāka problēma nekā sīkas motorikas treniņi.

Leila.

zubite
Magnētisko rezonansi esat taisījuši? Autismu izslēgt var ar ADOS testu. Ergoterapeits ir labi. Atkārtošanu trenē ar spēlēm, bet tādām, kas patīk. Noteikti par motivācijas trenēšanu ir info, jāmeklē internetā. Mans puika ir daudz zemākā līmeni, motivēšana viņam bija ar gardumiem. Principā, kaut kas līdzīgs kā apmācīt suni. Izklausās šausmīgi, protams. Gribi, lai kaut ko izdara, kad izdara - saņem balvu. Kas nu kuram tajā mirklī ir aktuāls. Tikai tai gala balvai nav jābūt lielai, bet tādai, ka it kā viņš saņem balvu, bet ir jādara tālāk, lai saņemtu nākošo balvas daļu.

Daļai šo bērnu ir tā, ka viņi ta kā uzkrāj un tad vienā brīdī nāk viss laukā. Jebkas ko bērns dara, nāk viņam par labu. Bērna smadzenes vēl aug, viņam vēl ir iespējas sasniegt. Vispār jūsu gadījumā, tā vingrošana varētu palīdzēt koncentrēšanās spējām.

pumpucis

Vai intensīvs rehabilitacijas kurss mēģināts? Manam runāšanu komplektā ar logopēdu paralēli veicināja parastas masāžas, burbuļvannu, baseina kurss + 3 nedēļas sanatorija vasarā ar neierobežotu siltu jūru un smiltīm.

Leila.

Vēl atcerējos, ka Folkmanis taisīja sejas masāžas. Principā, pie viņa var arī aiziet parunāties. Diezgan jēdzīgs onka.

Leila.
Jā, MRI taisīts. Tur viss kārtībā. Uz maksas Ados testu gaidu rindā, patiesībā jau ilgu laiku. Uz bezmaksas psihiatrs neiedeva nosūtījumu, neesot vajadzība.

Jā, Folkmanis lādzīgs onka, ieteica vingrinājumus smadzeņu pusložu attīstībai. Ar visu bļaušana un pretošanos, pildam.

Atvainojos, sasmējos par to " kā apmācīt suni". Bet mums arī tikai tā darbojas un varam ko panākt. Runāt viņš grib un pats to atzīst, bet tāpat tā nav pietiekama motivācija, lai strādātu. Par grūtu, nepatīk un nesanāk.

Papildināts 05.01.2021 21:22:

pumpucis
Tā ir kāda īpaša programma? Mēs gaidām rindu uz Gaiļezera dienas stacionāru.

pumpucis

Esam bijuši arī Gaiļezera dienas stacionārā. (Sen tas bija sākot ar 2006.gadu). Bet pašu pirmo reizi mums visas rehabilitācijas logopēde izrakstīja. Rakstījos pie atsevišķiem speciālistiem. Latvijā man labāk patika rehabilitācija Krimuldā. Uz Vaivaru rehabilitāciju nesaņēmos, jo nepatik ka piesakies rindā, gaidi kad zvanīs. Ar 2 skolniekiem diezgan grūti izveicams. Nezinu ko tagad piedāvā 1.slimnīca (esot jauns rehabilitācijas centrs, sastādot individuālu programmu). Vasarās kopš 2008.gada braucam uz Ukrainu. Kad varēja uz Krimas bērnu sanatorijām, tagad esam atraduši sanatoriju, kur galvenais ārsts ir neirologs. Kad braucam puikam ir īpaša viņam piemeklēta terapija. Ukrainas rehabilitācija ir intensīvāka, manis sastaptie ārsti ieinteresēti. Manam gan ar motivāciju nev bijušas problēmas.

pumpucis
Paldies par informāciju! Mums kā reiz februārī ir atkārtota vizīte pie rehabilitaloga 1.slimnīcā- uzjautāšu, ko viņi var piedāvāt.

Mums pēdējais neirologs godīgi pateica, ka atliek strādāt un cerēt, ka rezultāts būs pēc iespējas pozitīvāks.

pumpucis

zubite

Vai sejas masažu veicat 3x dienā? Nevarēja sākt runāt, jo bija savilkti sejas muskuļi. Varbūt puikam patik prāta spēles? Mans no 5 gadiem profesionāls šahists. Pašreizējā neirologa secinājums - puika pats atradis trenažieri, kas attīsta prātu, uzcītību, veido neironu saites. Bez šīs aizraušanās nevar zināt kadas sekas būtu slimibai. Ja ir laiks uzraksti privāti ko rehabilotologs teica. Manam jāsāk individuāls plāns taisīt, līdz šim rehabilitējās skolā. Skolu nomainīja, mājās ar vingrošanu švaki veicas.

Sejas masāžu nē, bet artikulācijas vingrinājumus taisam. Tiesa gan 1x . Otrai reizei nervi man netur.

Forši, ka bērns pavilkas uz šahu! Tā jau riktīgi laba lieta arī parastam bērnam. Es vēl meklēju, kas būtu noderīgs un interesants reizē. Vismaz, beidzot, kaut cik puzles sāk interesēt.

Sarunāts, padošu ziņu.

pumpucis

zubite
Pavilkās ir maigi teikts. Pēc gājienu ierādīšanas un pāris nedēļu paskološanas 5 gados iznesa visiem smadzenes ka grib spēlēt. Paldies trenerim ka paņēma trenēties (tad vēl tik mazus neņēma). Arī pašlaik trenējas 4x nedēļā 3-4 stundas + sacensības.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414711