Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Covida laikā veikali

Harmanova

Sveiki, jūs ievērojat un ejat vieni uz veikaliem?

BTango

Arī iepriekš 90% iepirkšanos vīrs veica viens, līdz ar to nav problēmu pievilkt klāt arī pārējos 10%.

Cucamonga

Galvenokārt jā. Kā iepriekš uzrakstīja BTango, tikai tos 90% ielirksanas veicu es viena pati. Virs -neatceros kad bija pēdējo reizi pārtikas veikalā. Atlikušie 10% nav mainijusies. Ka izbraucam kur kopā ar bērniem, iebraucam veikalā. Paņemt ko uzkožamu un bērniem kakao.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

raginagi

veiki, jūs ievērojat un ejat vieni uz veikaliem?
Arī pirms tam pa vienam iepirkāmies. Mums abiem nepatīk veikali, kāpēc divatā jāmocās? ?

Papildināts 03.01.2021 14:10:

Kad redzu zidainus, vai mazos veikala, blakus tetis, mamma...prieks kam? Ari pirms covid par so brinijos. Var bezmaz domāt ka tos večus ka suņus saitītē tur, ta vieta lai ar mazajiem parkā padzīvojas, kamēr mamma iepērkas.

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

Kļavaslapa

Kad redzu zidainus, vai mazos veikala, blakus tetis, mamma...prieks kam? Ari pirms covid par so brinijos.
Daudzi ņem bērnus līdzi, lai nebūtu jāstāv kopējā rindā. Vismaz man tuvākā veikalā bērnu kase vienmēr vaļā, no pārējām tikai dažas un tur lielas rindas.

Cucamonga

Kļavaslapa
Nekad nebiju aizdomājusies par šādu argumentu. Domāju-ja mātei patiesi nav kur un kam atstāt bērnu, ieskrien veikalā un ātri samaksā. Īpašajā rindā. Iztadās var arī tā, kā Tu teici.

Papildināts 03.01.2021 14:23:

Ja bērns ir pieskatīts-kam nepastāvēt rindā pašai. Nu 5-7min ilgāk.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

raginagi

Ja bērns ir pieskatīts-kam nepastāvēt rindā pašai. Nu 5-7min ilgāk.
Da kaut vai 15 it min...

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

Kļavaslapa

Esmu redzējusi, ka bērnu kasē pielien priekšā ar segā ietītu mazsuni, liekas, ka segā bērns līdz mazsuns sāk vaukšķēt.

Katram savs

Harmanova
Sveiki, jūs ievērojat un ejat vieni uz veikaliem?
Un iekš kā ir kašķis?

Conejito

Uz rimi vai maximu pēc pārtikas ikdienai braucam pa vienam, bet tas jau arī pirms covida pārsvarā tā bija.

Vakar bijām Narvesenā un vienā mazveikalā divatā. Jo liekas drusku smieklīgi iet pēc kafijas un maizītēm pa vienam.

Kāpēc cilvēki ar maziem bērniem iet kopā uz veikalu - es nezinu par citiem, mēs tā darām brīvdienās, kad esam visi kopā kaut kur izbraukuši no mājas. Meita ratos izguļas, mēs izstaigājamies, un bieži vien pēc tam ir tā, ka gribas ēst, gribas uz wc, vajag mazo pabarot, un ir arī kaut kādi iepirkumi veicami. Tad pastaigas galapunkts bieži ir šopingcentrs, kur paēdam paši, pabarojam bērnu, ieejam pēc produktiem veikalā utt. Liktos diezgan stulbi braukt mājās un tad speciāli vēl vienam no mums braukt uz pilsētu pēc pārtikas, vai ko nu tur vajag.

To es protams stāstu pagātnes formā. Pašlaik pastaigas beidzas ar maizītēm mašīnā un viss.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414897