Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Covida laikā veikali

Harmanova

Maybe

1. A ko tur darīt barā?

2. Ja nu galīgi nav prasmju patstāvīgi iepirkties, var jau tas asistents ņemt otru grozu, it kā nebutu no vienas ģimenes.

- Нельзя же спать до обеда.
- Льзя.

Patricia L

Iepirkties divatā ir mocības. 99% iepērkamies atsevišķi pirms covida un, protams, arī tagad. Nu divatā iet, ja vajag, lai vīrs samaksā

Mēs vienmēr gājām kopā. Tagad traki grūti. Bet noteikumus ievērojam. Pārsvarā sēžu auto gaidu. Un novērojumā redzu, ka citi iet visa ģimene. Darba kolēģes arī saka, pofigs paņēmam katrs savu grozu un ejam.

Nezinu, mēs laikam dumjie pareizie

Paldies par diskusiju. Interesanti.

Papildināts 03.01.2021 16:40:

Ui tas, ka visa famīlija velkas uz veikalu man arī nesaprotami, bet katram savs. Ja viņiem tā ērti lūdzu kaut ar kaimiņiem. Tik ne tagad covid laikā. Aaa vienīgi tracina kad bērni brēc veikalā, bet tas cits stāsts.

Patricia L

Harmanova
Un kāda jēga Tev sēdēt auto? Sēdi mājās un lasi grāmatu.

Agrāk gājām visi, patika kopā izvēlēties preces. Tagad neko,eju viena. Ā, nē, šad un tad esmu tā māte baisule, kas iet ar zīdaini ratos veikalā,jo negribu gaidīt vakaru, kad vīrs varēs ar bērniem palikt.

Patricia L
Liekas stulbi speciāli braukt mājās sēdēt. Braucot gar veikalu piestājam.

Papildināts 03.01.2021 16:47:

Nav jau tā, ka speciāli braucu līdzi, lai pasēdētu auto.

Hiāra

Harmanova
Jā,cenšos. Tagad gan kopš 31.12 neesmu veikalā bijusi.

Conejito

Tā kā agrāk pirms bērna bija, ka abi ar vīru braucām kopā uz/no darba ar vienu auto, tiešām būtu smieklīgi, ka vienam jāsēž mašīnā vai jāslapstās ar otru grozu, kamēr otrs sapērk produktus. Un parunāt par to, kuru šokolādi ņemt, nedrīkst. Es saprotu šī ierobežojuma jēgu, bet dažreiz situācijas sanāk absurdas.

Dažādi. Pārsvarā pa vienam, bet ja esam kopā, protams, otrs mašīnā nesēž. Paņem katrs savu grozu un ejam.

Tāds vārgs kasīklis...

Drusku asumam - pēdējo reiz, kad biju veikalā, viena māmule vilkās ar diviem sīkiem (apmēram 2 un 4 gadi) pie rokas un dzīves apnikuma pilnu vīru aizmugurē, pie kam jaunākais mazulis (noteikti asimptomātisks) brēca tā, ka ūka redzama un vīruss kopā ar siekalām izplatījās krietni tālu uz visām pusēm.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414897