Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Covida laikā veikali

Harmanova

Sviestabeka

Vienmēr abi ar vīru reizi nedēļā braucam iepirkties visai nedēļai. Mums ir sava sistēma atstrādāta. Nekas nav mainījies, tā arī braucam divatā. Es paņemu groziņu, vīrs ratus. Galu galā nav tik svarīgi, vai katrs pircējs ir no savas mājas, svarīgi nepārkāpt kopējo cilvēku skaitu veikalā. Rindās stāvēt pēc groziņiem nav nācies, pēc iespējas izvēlamies laiku, kad mazāk pircēju. Nekad nav patikušas masas.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Astoņmizu zobgrauzis

Kad redzu zidainus, vai mazos veikala, blakus tetis, mamma...prieks kam? Ari pirms covid par so brinijos.
ko tur brīnīties, nav visiem iespējams pilnīgi visu pakārtot zīdainim vai mazulum. Ko nevar nepakārtot, to nepakārto, bet pārtikas nopirkšana ir pilnīgi ikdienišķs garāmejot pasākums, kuru uztaisīt par īpašu pasākumu, kam iztērēt až visus plānošanas resursus, vienkārši neatmaksājas. Ir papilnam citu lietu, kuras mazu bērnu dēļ nākas īpašāk plānot. Kaitina mani šitādas prātulas.

es nerunāju par šobrīdējo situāciju. Tagad, jā, mums uz veikalu dodas viens no ģimenes.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Kāpostgalva

Es arī pirms Covid 90% gadījumu iepirkos viena. Piebraucot pie mājas izsaucu "nesējus", kuri uznes maisus augšā un viss OK. Bet nu bariem velkas cilvēki divatā, un, cik novērots, tas stipri paildzina procesu, kamēr visu izdiskutē pie plauktiem, ko nu ņems vai neņems.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Pārsvarā ejam pa vienam uz veikalu, ar sarakstu. Saraksts iešanai uz veikalu mums figurē sen.

Ir reizes, kad braucam ar auto un dzimst ideja - vajag šito veikalu (sortiments labāks, savādāks, utt.), ja tāda situācija, tad uz veikalu iet/iepērkas/maksā viens, otrs ar bērnu sēž auto un gaida.

Mani vispār tracina iepirkties - it īpaši ka retu reizi sortiments ir tāds, kādu vēlos, vienmēr jātaisa kādi kompromisi precēs/cenās un jo ātrāk tas process man beidzas jo labāk.

Tad jau arī asumam piemetīšu - mani paradumi nav mainījušies, eju gan viena, gan divatā vai trijatā, atšķirībā no situācijas. Katram grozs rokā un viss. Bet ir veikali, kur vispār nekontrolē to "groza likumu" un līdz ar to pat grozs netiek ņemts.

Conejito

Mēs laikam vispār līdz brīdim, kad aizgāju dekrētā, nekad netikām plānojuši speciālu BRAUCIENU UZ VEIKALU. Esot ceļā no punkta a uz b vnk pa ceļam piestāj pie kāda šopingcentra un sapērk visu. Plus sestdienās vietējā tirdziņa apmeklējums, kas ir vairāk atpūtas pasākums nekā obligāta lieta. Nekad nenāca prātā kaut ko tur dalīties un ņemties, jo 2iem cilvēkiem nopirkt pārtiku un wc papīru nav ne nogurdinoši, ne ilgi.

Kad piedzima bērns, sākumā, protams, vīrs brauca viens pats iepirkties, bet tad pamazām arvien vairāk sākām kustēties apkārt visi kopā, brīvdienās mājās nekad nesēdējām, kopā ar bērnu kaut kur devāmies, un bieži vien tāpat kā agrāk vnk iebraucām arī veikalā. Netaisījām no tā PASĀKUMU. Ja ērti vienam, iebrauc viens, ja esam kopā, ejam kopā. Nezinu, ko tur tik daudz ņemties, it kā būtu 20 cilvēkiem paika jāpērk, vai dzīvotu 30km no tuvākā veikala.

Kad sākās pirmais covids, tad gan sākām max izvairīties no veikaliem, un pārsvarā pērkamies pa vienam.

Papildināts 03.01.2021 19:34:

jaaaa
Mums ir kopīgots saraksts Keepā, kur ir pa veikaliem/frakcijām sadalītas pērkamās lietas, katrs, kurš iedomājas, ka kaut ko vajag, pieraksta klāt. Un mēs abi savos telefonos jebkurā brīdī to sarakstu redzam. Tur ir, piemēram, pārtika, aptieka, saimniecības preces, lietas, ko pērkam tikai maximās utt. Un tad, kad kāds no mums dodas, nez, izņemt paciņu pakomātā vai kur citur, iemet aci keepā, un ieiet veikalā, atķeksējot sarakstā nopirkto. Tādā veidā nav jātaisa milzu plānošana un nekas neaizmirstas.

nero

Vienmēr iepērkos viena, ģimenes iepirkšanās ir ļoti reti, piemēram, pirms skolas sezonas sākuma vai ja ir jāiepērk sezonas ekipējums, pārējā laikā visi no veikaliem ir vairījušies, nu negrib neviens uz veikaliem. Tā arī nesaprotu tās ģimenes, kuras ar 3 bērniem, suni un vecmāmiņu brīvdienas pavada šopingcentros.

Neesmu burvis, es tikai vēl mācos!

magoņmaizīte Berta

Man patīk lielās veikalu apgaitas divatā un arī tagad ejam divatā, tikai ar diviem groziem. Reizi nedēļā, vai pat retāk, apvienojot ar izbraukumu uz Lielpisāniem un pastaigu pie dabas krūC. Ikdienā pēc maizes utml., protams, ka pa vienam aizskrienam.

Kas ieejat divi un katram savs grozs katrs savā grozā ko ieliekat?

Mēs šādi uzķerāmies.

magoņmaizīte Berta
Man patīk lielās veikalu apgaitas divatā un arī tagad ejam divatā, tikai ar diviem groziem.

Kāpēc ne rati?

Mēs pasūtam ar piegādi no Rimi un Barboras. Zivis no Oscars fish. Gaļu gan tikai zināmā vietā tirgū uz mēnesi pēkam. Veikalus klātienē praktiski neapmeklējam.

Ja ejam, tad uz Rimi ar skeneri - atkrīt nejēdzīgā preču kramēšana un pilnīgi bez rindas/

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414897