Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Covida laikā veikali

Harmanova

BTango
Cimdi, šalles cepures tiek glabāti lielās plastamasas kastēs. A ko jūs pēc katras ziemas visu metat ārā?

Nē nu varbūt sagadīšanās, bet man parasti vismaz pāris ziemas zābaki ir. Un Šogad nevienus neesmu uzvilkusi. Arī pagājušoziem ne, jo bija tik silta ziema, ka iztiku ar rudens zābakiem. Attālināti strādājot no laukiem arī īpaši nebija kur vilkt. Jauna ziemas jaka stāv ne reizi neuzvilkta.

Smieklīgi, ka par rindā stāvētājiem ieņirdz beibes, kam mājās glabājas drēbju krājumi (ar birkām piedevām). Es, piemēram, pērku tikai tad, kad man kaut ko vajag nevis vnk tāpat, glabāšanai. Attiecīgi tagad ir situācija, ka vajag.

Juneberry
Vajag nu tā vajag, ka jāskrien pirmajās dienās rindās jāstāv. Uzspļaut uz visu man vajag jaunu džemperi

Harmanova
A kāda tev starpība? Lai tak viņi stāv. Uz ko uzspļaut? Uz kovidu? Man piemēram no tā kovida ne silts, ne auksts. Tieši pamanīju, ka veikalā pie gaļas stāvot man viena beibe nostājās tieši blakus un es to pamanīju, jo drusku neierasti mūsdienās, bet nodomāju, ka man ir pilnīgi vienalga, jūtos komfortabli. Tā ka pieņemu, ka daudziem tā ir. Nav jau visi ārprāta histērijā iebarikādējušies mājās un nekrien citus malā grūzdami uz Ķīpsalu, vai kur nu tur tagad var savakcinēties brīvajā rindā.

Juneberry
Kas tur smieklīgs. Es labāk pērku zābakus tad, kad viņiem ir 50% atlaide. Un parasti preču izpārdošana ir sezonas beigās. Tad nu sanāk, ka kaut kas ir krājumā.

Juneberry
Nu jā tev pofigs, tāpēc tu ej. Pie dir... Tā teikt. Pareizi jau tu saki es neko nenoliedzu.

Patricia L

Es tā arī neesmu sapratusi par ko sašutums, par to, ka saķers slimību stāvot tajās rindās vai, ka vienkārši "nesmuki"?!!!

Es gan covidam ticu, bet kaitina, ka lielākie bļāvēji ir tie, kuri paši atvilkuši slimību, kaut "nekur neiet". Es eju visur, bet neesmu ne pati saslimusi, ne citus aplaidusi (covid testi taisīti medicīnas manupilāciju dēļ). Vajag ievērot piesardzību - valkāt masku pareizā veidā, mazgāt rokas, nebučoties, nerokoties, nelietot vienus traukus, dezinficēt virsmas, būt atstatumā no citiem, neaiztikt vispār virsmas sabiedriskās vietās vai ar cimdiem. Ja saslimšu, tad noteikti tādu gudrinieku, kuri "nekur neiet" dēļ.

Jā esmu gudriniece kura nekur neiet un covidu dabūju.

Ja nebūtu aizvērti veikali, tad arī nebūtu šī absurdā situācija kā patlaban, ka jāstāv garās rindās. Es nevaru visiem apģērbu un apavus sapirkt internetā. Darbadienās man ir darbs un bērni mācās, tad nu, lūk, vakar laicīgi cēlāmies un braucām uz pusaudžu paradīzes bodi, izstāvējām un iegādājāmies apģērbu.

Papildināts 11.04.2021 09:08:

Mazajam Elkorā ir labas atlaides apģerbsm. Veiksls stāvgrūdām pilns, cilvēki lieki nestaigā, bet tiešām pērk vajadzīgo. Man vēl nav atrisināts apavu jautājums, īpaši mazajam. Elkorā interesējošais izmērs izpirkts un tc slēgti. Pirmdien ieskriešu kādā centra mazajā bērnu apavu bodītē.

Papildināts 11.04.2021 09:14:

Morāle šim visam tāda- viss ir izdarīts, lai cilvēki drūzmētos, stāvētu garās rindās un pārkāptu noteikumus. Es skorbuli nenoliedzu, bet ir jādzīvo tālāk, mums būs jāiemācās ar viņu sadzīvot!

Kaķenīte saka runčukam: "Spēlēsim paslēpes! Ja Tu mani atradīsi, es būšu Tava, ja nē, es būšu skapī!"))

Harmanova
Es vēl neesmu stāvējusi tajās rindās, jo fiziski nav laika stāvēt. Bet ja cilvēkam ir laiks, kāpēc lai nestāvētu, īpaši, ja reāli vajag. Un es patiešām nesaprotu sašutumu, ko vērš pret stāvētājiem. Tad jau drīzāk pret tiem lēmumu pieņēmējiem un dažādiem absurdiem noteikumiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414897