Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Covida laikā veikali

Harmanova

Kā jūs pa tiem 4 mēnešiem pamanījāties visu noplēst?! It kā 4 gadus karantīnā bijušas.

Juneberry
Jautru stāvēšanu. Savā laikā pēc desām tā stāvēja

kur 6 cilvēku ģimenei uzglabāt nākošai ziemai iepirktos cimdu pārus, cepures, šalles (katram vismaz 2-3 no uzskaitītā), zeķes, zeķbikses, apenītes (visu vairumā), ziemas apavus (katram 2 pāri - stabili) un sīčiem iekštelpu apavus?

nesezonas apģērbu var visai kompakti glabāt vakuummaisos, tāpat arī liekās segas un spilvenus. pirms glabāšanas iztīrīt, maisā iekšā, gaisu ārā un vieta pamatīgi ietaupās. ar apaviem sarežģītāk, bet arī tos var salikt pa kastēm un kaut vai pagultē sabāzt un uz skapjaugšas uzlikt. imho, labam apģērbam un apaviem (ja nerunājam par augošiem bērniem) būtu jākalpo ilgāk par vienu sezonu. ja izvelk tikai vienu, tad ir vai nu nekvalitatīvi, vai nu nepareizi uzturēti.

Astoņmizu zobgrauzis

Ir tikai normāli, ka uz jaunas sezonas sākumu kaut ko vajag. Man, piemēram, izbeidzās rudens beigās plānā jaka, kas nokalpoja 4 gadus. Pusaudži izaug. Svars var mainīties.

Es gan sen jau gandrīz visu pērku internetā; bērniem vairāk veikalos uz vietas. Bet ne vienmēr iespējams visu tik ideāli saplānot, lai, ierēķinot arī variantu, ka nederēs un būs jāsūta atpakaļ, 100% visu sagādātu laicīgi.

un ņujorkeri utml. tomēr ir lētāk...

tā ka galīgi nevaru piebalsot šitai kaunināšanai.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

BTango

LunaE
Nav runa par nesezonas lietām, bet par sezonas rezervi. Nesezonai skaidrs, tā arī tādā veidā glabājas.

Pēc idejas uz nākošo ziemu jātaisa tādi krājumi. Patiesībā - droši vien jāsāk tagad, ja nu aizslēdz atkal ciet.

Pavasaris - 12 mēteļi, 18 šalles, 18 cimdi, 12 bērnu apavu pāri, 4 pieaugušo apavi. Tas tikai tā - iesākumam. Laba gultapakša

Ja tomēr paveicas un nenolietojas, ko ar tiem krājumiem darīt pēc gada, kad vairs neder?

SanSu

BTango
Tu katru sezonu pērc 12 jaunus mēteļus?!?

selestine

SanSu
ja gimene ir vairaki berni un pasi vel,tad nekas sevisks...es pagagsgad nopirku 3 metelus,3 pavasara jakas,2 maksligas adas jakas,vel visadi citadi apgerbi....bet nakosa sezona es pirksu pavisam citus,jo es nemedzu 20 agdus stiagat vienos apgerbos,amn patik parmainas...sogad man piemeram ir topa sarkanais,nakosgad varbut bus topa zala krasa un logiski,tad visu maonisu un pieksanosu tam...berni vispar aug,tiem pat citreiz pat vairakas reizes gada japerk kas jauns..man ir pusaugu puika,aug pa dienam gandriz....tas kas dereja rudeni,vairs nekas neder....tapat ari jebkurs var notievet un uzresnet....radiniecei nesen piedzima berns,pec pusgada ir notievejusi vairak ka pirms grutnieicbas,pilnigi viss karajas ka maiss

Katram savs

man ir pusaugu puika,aug pa dienam gandriz....tas kas dereja rudeni
Manam daļa no šīgada skolas drēbēm tā arī izaugs, ne reizi neuzvilktas...

Papildināts 13.04.2021 20:51:

selestine
bet nakosa sezona es pirksu pavisam citus
Tu katru gadu maini visu garderobi? Ok, bagāts dara kā grib, ja planētas nav žēl.

Man brīnumainā kārtā nav vajadzības skriet uz veikaliem. Kaut likās, ka nu tik visu vajadzēs, bet nekā - šo to steidzamāku bērnam biju sapirkusi internetā. Pašai der pagājušā gada drēbes.

BTango

SanSu
Katram 2 rezerves mēteļi/jakas. Rezervei - ja 4mēn laikā saplīst (atceramies, šuvēji nestrādāja un ne visu glīti var sašūt pats), izaug, mazums - pat pazūd.

Un nē, mums parasti ir katram viens mētelis/jaka, jo, ja neglābjami bojāts, vakarā var ieskriet veikalā.

Ziemā, ja saplīstu bērna vienīgie zābaki (un mēs neturējām rezervi), bērnam būtu jāņem brīvs līdz i-veikala piegādei un ar cerību, ka derēs.

Saplīsušās bērnudārza sandeles šuvu pati, lai nav pa grupiņu jāskrien ar zeķēm, kamēr atradu, no kā fiksi nopirkt.

Nē, japieņem mācībai.

Nepārprotiet, es šo vidu NEsalīdzinu ar karu, bet rezervju veidošana mazliet atgādina vecāka gadagājuma cilvēkus, kuri tur visu smuko un labo, bet nelieto, jo "ja nu kas".

selestine

Katram savs
es tikpat ka neieperkos parastos veikalos..perku humpalas,parsvara uz atlaidem.....divus metelus nopirlu katru pa 1 eiro....pec tam drebes aiznesu tam kastem vai socialiem vai vnk kadam pazinam atdodu..uz siem metelisiem jau viena pazina gaida....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414897