Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Covida laikā veikali

Harmanova

Saulpurene

magoņmaizīte Berta
Mēs identiski. Tikai ar ratiem un grozu.

Papildināts 03.01.2021 20:11:

Man personīgi nopirkt pārtiku netā liekas murgs.

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

Felisia

Nelieku. Kā jūs uzķērāties? Vai apsargs kaut ko pateica? Pilnīga iespējama situācija, ka cilvēks ieiet veikalā un iziet neko nenopirkdams, nekad nav bijis pienākums kaut ko nopirkt. Nav pat nekas jāskaidro, bet banāli piemēri, ka nebija iemīļotās tējas vai lasis citur maksā mazāk. Apsargam nav nekādas pieejas informācijai, vai cilvēki ir no vienas mājsaimniecības. Tikpat labi veikalā satikušies draugi. Ja man apsargs sāktu piekasīties, es neuzbraucoši, bet stingri palūgtu, lai liek mani mierā.

Papildināts 03.01.2021 20:30:

Un, ja nu tomēr apsargs ļoti censtos pierādīt savu taisnību, bet es negribētu pārvērst situāciju par skandālu, tak ieliktu vienu tējas iepakojumu savā grozā. Nav jau nekāda problēma pēc tam pārlikt to partnera grozā vai vispār izņemt (pārdomāt iegādāties) vai iegādāties (ja apsargs kā uzmācīga muša ar pamācībām seko līdz pat kasei un man negribētos aizstāvēt savu taisnību).

magoņmaizīte Berta

Kāpēc ne rati?

Vienam grozrati, otram grozs. Krāmējam abos grozos, arī maksājam katrs par savu taru, no veikala viedokļa faktiski pilnīgi vienalga, ka esam no vienām mājām, nevis divi svešinieki, draugi vai kolēģi. Bet pašiem mums tā ir ērtāk, ka varam kaut ko sarunāt, viens otram atgādināt, . Kaut kādiem family goals takš jābūt arī šais grūtajos laikos

magoņmaizīte Berta
Vienam grozrati, otram grozs. Krāmējam abos grozos, arī maksājam katrs par savu taru, no veikala viedokļa faktiski pilnīgi vienalga, ka esam no vienām mājām, nevis divi svešinieki, draugi vai kolēģi.
Principā Jums nevar aizrādīt, ka divi no vienas mājsaimniecības. Nezinu, vai tagad praksē apsargi šim seko līdzi.

Duujaa

Kāpēc lai aizrādītu, ka grozs ir tukšs? Kas tie par jaunajiem noteikumiem? Iegāju pēc kafijas, kurai atlaide, bet nebija vairs atlaides vai konkrētas kafijas, tad eju prom nevis pērku kaut ko pirkšanas dēļ.

Ammmanda
Pie kases rindā noliku savu grozu un stāvēju blakus vīram pļāpājām, pienāca apsargs, teica, ka vēro mūs kādu brīdi kamerā, esmu par tuvu un neateju no tā vīrieša

Papildināts 03.01.2021 21:56:

Ja, bet pie kases pieejam abi, ko tad ar tukšu grozu stāvēšu rindā. Nu dumji sanāca. Dumji arī būtu stāvēt atstatus no vīra ar savu grozu kurā viena tējas paka rimi karte mums viena tik

Felisia

Man jau arī tā māžošanās ar tējas paku liekas muļķīga, bet pieminēju kā variantu.

Ir noteikts, ka no vienas mājsaimniecības jāiet vienam veikalā. Apsargam pateiktu, ka neesam no vienas mājsaimniecības. Nedomāju, ka viņam tik ļoti nav ko darīt, ka viņš sauks policiju, lai tā noskaidrotu jūsu abu deklarēto dzīvesvietu vai kopdzīves statusu. Sarunas pie kases nenozīmē, ka esat viena mājsaimniecība.

Ammmanda
Nebija 2 metri.

Felisia

Ja man pienāktu apsargs pie kases, kad stāvu ar partneri, un teiktu, ka neievēroju divus metrus, aizietu uz to kases pusi, kur no lentes krāmē produktus maisā.

Nezinu, nedomāju, ka apsargiem ir iekāriens risināt šāda tipa uzpūstas problēmas. OK, iespējams ir kāds kašķīgāks, bet viņam tāpat nav nekādas pilnvaras kaut ko izdarīt. Aizrādīja un viss.

mums viss vienkārši, uz veikalu jau labu laiku neejam vispār, visu nopērkam internetā. ir bijuši divi gadījumi, kad steidzami vajadzēja kaķu smiltis un eglīti, tad vīrs brauca viens pats. pirms covid 50/50 divatā vai vīrs viens pats. godīgi sakot, veikalu netrūkst it nemaz.

nezinu, kāpēc pārtikas pirkšana internetā tik daudziem sagādā mokas, man tas šķiet krietni ātrāk un vienkāršāk. ja agrāk veikalam bija jātērē vismaz 2h piektdienu vakaros (pērkam uz nedēļu), tad tagad visu var salikt grozā pa pusstundu, bez stumdīšanās ar svešinieku bariem. ja šobrīd vajadzētu iepirkties klātienē, dotos pa vienam, jo vienmēr ir sastādīts Google Keep saraksts ar abu vēlmēm.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414897