Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Maska

aijas25

Sveikas kadas ir Jusu domas par jauno likumu kad skola vajadzes visu laiku nesat maskas? Ka berni to uztver?

Bērni maskas uztver daudz pašsaprotamāk par pieaugušajiem. Nu nevajag celt traci, kur tas nav jāceļ.

Bērni noteikti to uztver dažādi. Es domāju, ka bērniem ar garīgiem traucējumiem, vai autisko spektru varbūt tas varētu nebūt viegli...

Mans bērns mācās no mājām. Ir nācies valkāt masku, nu neko, vilka un viss, nekādu baigo problēmu nebija, protestu arī - kas jādara, jādara. Bet nu ne uz visu dienu, max uz dažām stundām.

Leila.

Marie
Bērniem ar psihiskām saslimšanām nav maska jānēsā, līdz ar to problēma atkrīt, ja nav iespējams uzvilkt.

aijas25
Kādas problēmas? Veselais bērns velk sen, jo viņam virs 13, nejūtas apspiests. Otrs - nevilks, jo smaga garīga atpalicība un rauj nost.

Pelens

aijas25
Vajag un viss. Man vakar viens jaunietis ar par šo diskutēja, jo ir hroniskas iesnas un tās maskas iet uz urrā, vienmēr slapjas ātrāk vien, pašam grūti. Bet nu noteikumi ir un paliek noteikumi, neko darīt. Piebāzu pilnu somu ar maskām un palaidu. Lai maina kaut stundas vidū, ja vajag. Speciāli laicīgi pasūtīju kokvilnas maskas, ka plānākas, ar ko vieglāk elpot.
Es drīzāk uztveru to kā stulbumu pretoties tam visam. Tas vienkārši ir jāizdara un tam ir jātiek pāri. Mēs vēl esam priviliģēti, ka nēsājam maskas tikai tagad un uz salīdzinoši īsu laiku tas ir noteikts. Citās zemēs taču pat ļoti mazi bērni nēsā un līdz mūža galam, jo piesārņojums ir tik liels, ka savādāk nevar.

Pelens

Nu ko kā iet citiem bērniem ar maskām?
Mans jaunietis vakar atgriezās mājās tīri pārsteigts, ka nemaz tik traki nav bijis. Mainījis maskas un dzīvojis cepuri kludams, pat ziepes paspējis savārīt. Bet vispār man drīzāk ir pārsteigums par skolotāju attieksmi - lieciet bērni maskas zem zoda stundas laikā, ja kāds nāk klasē, tad velciet augšā. Nu... kā to saprast?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18414903