Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

pazuda pildes

saules_meita2010

Bildes, kuras atradās lejupielādē (downloads) nokopēju, lai saglabātu mapē uz desktopa, nezinu, varbūt kaut kas nospiedās, jo neizmantoju peli, bet vairākām mapēm un dokumentiem, kas atradās uz desktopa automātiski nomainījās nosaukums ( vairākiem dok. vienāds). Veicu dzēšanas darbus, citiem dok. nomainīju nosaukumus, un rezultātā esmu pazaudējusi mapes ar bildēm , kuras nebija uz desktopa. Lūdzu palīdziet saprast, kur palika manas bildes… kā man tās atgūt? Meklētājspēc atslēgas vārdiem neko neatrod. Pie dzēstajiem dokumentiem ( Recycle Bin) nav, C diskā ir vairāk vietas, kā bija tad, kad bija bildes! Ko darīt???
Paldies!

Mēmais

ietinies baltā palagā.
Sapako datoru, kā bija kad atnesi no veikala. Un nes to atpakaļ.

Spoks

var izraut cieto disku un aiznest pie kāda kompja, uz kura palaist datu atjaunošanas programmu

saules_meita2010
Uz desktopa nevajag neko svarīgu glabāt.

Spoks

Juneberry
kas notiek, ja bildes glabā uz desktopa?

malacis

Jo dienasgaismā taču bildes izbalē

Spoks

No jaunības tādu leģendu atceros, ka ja nobrūk cietais disks, uz desktopa glabāto vairs neatdabūt.

Personīgas pieredzes ar to nav, vrb viss ir citādi, nekad neesmu iedziļinājusies, bet kaut kā neesmu manījusi, ka kāds kko glabātu uz desktopa. Es kādreiz iemetu drukāšanai folderi, bet tās ir kopijas, kuras pēc tam dzēšu.

Spoks

aha

Mēmais

Juneberry
laba tā neko leģenda.

Es jau teiktu ka ir otrādi. Nobrūk sistēma viss pazūd, tad kas uz desktopa tas saglabājas. Jo tās jau atrodas taču ekrānā. VOt ja nobrūk monitors, tad token viss pazūd . kas ir uz desktopa

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18415177