Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērns ļoti slikti ēd

mikausite

mikausite

Puika sācis labāk ēst gan mājās, gan skolotāja teica arī skolā pat zupas ēdot. Izskatās, ka stipri stiepjas, tad jau gribas ēst.

mikausite

Sveiki, es atkal klāt. Manējais atkal neko neēd, jau vēl samazinājušies ēdieni, ko ēstu, šobrīd faktiski ēd tikai vārītus vai ceptus kartupeļus un ceptu olu. Nu vēl desmaizes un, protams, ēstu kādas bulciņas, cepumus, čipšus. Bet no tā jau nevar pārtikt. Bijām pat pie uztura speciālista, ļoti forša dakterīte, bet reāli es neko savam nevaru piespiest ēst. Pats trakākais, ka ēst grib un šobrīd atrodas ar mani mājās, ik pa brīdim dīc, ka grib ēst. Protams, ka ēst gribas, seviški, ja aug un stiepjas uz visām pusēm. Mani jau izmisums pārņem. Jo reāli jūtu, ka tā ola un kartupeļi arī sāk jau apnikt.

Varbūt vēl kādam ir kāds padoms.

Leila.

mikausite
Augļus, ogas negrib?

mikausite

Leila.
Ogas uzēd tikai pa kādai, no augļiem arī kāds noskaņojums, dažreiz kādu ābolu, vīnogu. Es pati esmu liela augļu ēdāja, tad mums augļi un ogas vienmēr ir mājās. Atcerējos vienu labumu - ēd riekstus un žāvētus augļus.

Domāju, varbūt mēģināt pilnīgi jaunas receptes, bet atkal problēma, ka viņš var paskatīties uz svešu ēdienu un neēst, jo svešs vai jocīgi izskatās. Pat pankūkas vairs īsti neēd, pierunāju vienu apēst, ēda ar krējumu un sāli.

Eh, ka atceros, cik maziņs smuki ēda visus sautējumus, plovs ļoti garšoja, soļanka, karbonāde, nu gandrīz visu ēda, ko gatavoju. Tas bija tik viegli.

Sāku pirkt viņam kaut kadus proteīnveidīgos - piena spēku un tādus, lai vismaz kaut kādas obv tiek.

mikausite

Manējais šodien pats izdomāja, lai izvāru viņam zupiņu ar drusku dārzeņiem, makaroniem. Es gandrīz apkritu no.pārsteiguma. Ļoti ceru, ka tas tikai tāds neēšanas posms un pāries. Pats arī piedalījās dārzeņu griešanā.

Man arī likās, ka tas, ko uzskaitīji,ir daudz. Manējais arī neko neēda ne bērnudārzā, ne skolā. Devu līdzi simboliskas kastītes. Mājās ēda pārsvarā plikus griķus, kādu burkānu, papriku svaigā veidā, ābolus. Un vakarā ap 18:00 ēda. No rīta 7:00 un nākamā ēdienreize 18:00. Var teikt +- viss.Nekādas zupas, sautējumus vai salātus. Jā, ceptus kartupeļus ēda un maizi, ko gan bija ieteikts neēst vai ēst pēc iespējas mazāk. Sieru ir sācis ēst. Čipšus ēd. Aj, es jau sen neiespringstu. Dzīvs ir. Vairāk uztrauktu, ja pārietu uz neveselīgu ēšanu - čipšiem, maizi, kamēr nenokaus pavisam veselību.

mikausite

gandharve
Jā, tad ir vēl trakāk. Mēs tak bijām arī BKUS pie uztura speciālista, man ļoti patika tā vizīte. Dakterīte teica, ka mūsu neirologs par to svaru uztraucas, jo puikam ir epilepsija un tad laikam īpaši svarīgi, lai pietiekams uzturs.

Jāsaka gan, ka viņš šobrīd ļoti aug, gan garumā, gan.platumā. Un cik mājās ir, tad bieži grib ēst, izvēle liela nav, bet nu es tad gatavoju no tā, ko nu ēd. Neko nepadarīt. Manējais gan labprāt pārtiktu no čipšiem, konfektēm un tādām lietām, bet cenšos tik pa retam neveselīgo pirkt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18415337