The Breast and The Best 139

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Laipni aicinātas uz jauno lapu - 140!".
pukupeka

The Breast and The Best 139

Iepriekšējā lapiņa šeit: 138

Tabula - plaša informatīva datu bāze ar foruma dalībnieču veiktajām krūšu plastikas operācijām, ārstiem, cenām, implantu tilpumiem utt.

Datus tabulai var iesūtīt šeit!

Aicinām piedalīties aptaujā par ārstu darba novērtējumu visas, kurām operācija veikta vismaz pirms 6 mēnešiem!

uzmanibu

Lai saņemtu pieeju plašākajai galerijai ar LV plastisko ķirurgu darbiem, jāizpilda šādi nosacījumi:

1. Vismaz 2 nedēļas aktīvi jāpiedalās šīs lapas sarunās.

2. Jānosūta uz e-pastu thebreastandthebest@gmail.com savu sākuma kapitālu un/vai pēcoperācijas rezultātu - 2 foto: profilā un no sāniem (sejai nav jābūt redzamai )

• bildē rokās (vai aiz bikšu jostas; ar līmlapiņu pielīmētai vai cits radošs risinājums, izņemot foto montāžu) jābūt redzamai papīra lapai ar uzrakstītu Cāļa lietotājvārdu.
  • E-pasta administrators ir pukupeka, kura veic bilžu pievienošanu, papildināšanu, dzēšanu.

3. Neaizmirstiet e-pastā uzrakstīt savu lietotājvārdu cālī!

5. Kad pagājušas 2 nedēļas no pirmā ieraksta veikšanas šajā foruma sadaļā, adminam jāpalūdz piešķirt pieeju galeriju skatīšanai. Pieeja uz bilžu skatīšanu ir caur gmail kontu. Ja tāds nav, tad jāizveido.

Meitenēm, kas ignorēs šos nosacījumus, pieeja netiks piešķirta!

!!!! Meitenēm, kuras izlems izņemt bildes no galerijas, pieeja galerijām tiks noņemta

Lūdzam ievērot šos nosacījumus un cienīt privātumu.. Lai visām izdodas!

Noderīga informācija - raksti, publikācijas, intereneta vietnes, video u.c.

Ārstu atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Pieprasītāko ārstu kontakti:

Kaspars Feldmanis Dr.Feldmaņa privātklīnika, Dzīparu iela 8, Dreiliņi, Stopiņu novads, Rīgas raj., 67562318, 20004707. Konsultācijas Pirm/Piekt 9.00-17.00

Jānis Ģīlis Plastikas ķirurģijas klīnika, Bazīcas iela 31, 67845208. Konsulācijas Otrd, Cet. un Piekt. 8.00-18.00

Dr. Ansis Ģīlis

Dr. Jānis Lapiņš

Eduards Jurševičs Dzirnavu iela 23, Rīga, 67333322, 67579208

Tālivaldis Krūmiņš Ģertrūdes ielā 3, 2. stāvs, 4. kabinets, 67201042. Konsultācijas Tre. 16.00-19.00 un Piekt. 14.00-17.00

Gundars Krauklis Brīvības iela 410, Rīga, 67042642. Sporta iela 3, Rīga, 67336268, krauklisg@hotmail.com

Andrejs Kremņevs Dzirnavu iela 57a, 4 st., ieeja no Baznīcas ielas, Rīga, LV-1010, Latvija.
Pieraksts uz konsultāciju pa tālr.: +371 67885885
Mob.tālr.: (+371) 28631414 info@kremnev.lv

Pēteris Laucis Rīgā: Diplomātiskā servisa medicīnas centrs, Elizabetes iela 57, Centra rajons, Rīga, LV-1050, tel. 67229942. Pieņemšana: otrdienās un piektdienās

Valmieras slimnīca 575. kab. tel. 29241577, Pirm. 16.00-18.00

Evija Rodke- SproģeTālivalža iela 15, Rīga,Tālr.: (+371) 20385822 (pieraksts uz vizīti), 67808800; 67411144 (administrācija) E-pasts: info@aesthetica.lv; info@rodke.lv

Andrejs Skaģeris. Dzirciema iela 20, tel 67452015 Konsultācijas Otr. 15.00-18.00 un Cet. 13.00-16.00

Jānis Zaržeckis. Ģertrūdes ielā 3, 2. stāvs, 4. kabinets, tālr.: 67201042 Konsultācijas Pirm. 17.00-19.00 un Piekt. 10.00-13.00

Labs rīts, dāmas!

Dodos pie Feldmaņa šoreiz..

Sabaidījāt par to likšanu virs muskuļa

Jo mēs kaut kad gribētu vēl 3.bērnu, nav jau teikts, ka sanāks, bet mazums..

pukupeka

Es arī beidzot, pēc vīra kārtējā atgādinājuma, pieteicos pie dr.Lapiņa uz ikgadējo pēcoperācijas vizīti + lūpām filleri. Zvanīju vakar, un uz rītdienu jau piedāvāja pašu vizīti.

Papildināts 19.01.2021 10:06:

Zeilann
Zini kā, par to novietojumu virs vai zem muskuļa, jāuzticas tomēr ārsta vērtējumam, jo ja ir pietiekami daudz pašai audu krūtīm, tad tiešām nevajag likt zem muskuļa. Protams, ir vērts uzklausīt vairāku ārstu viedokļus un uzvēlēties to, kuram uzticies visvairāk.

Zem muskuļa bieži vien liek arī tāpēc, ka savu audu ir maz, āda ir plāna, un, liekot virs muskuļa, implants un implanta malas būtu izteikti redzams.

Sveikas!

Tuvojas piektdiena, konsultācijas laiks pie daktera Lapiņa. Pamazām sāku jau satraukties
Gribēju pajautāt.. kā Jūs noslēpāt no draugiem, radiniekiem, ģimenes? Vai neslēpāt? Es plānoju nevienam, nevienam neteikt, taču baidos, ka kādos svētkos, sanākšanās vai vasarā tomēr tas būs pamanāms..un jautājumi būs ļoti neērti, protams! daudz palielināt neplānoju, tagad ir knaps B, varbūt par pus otru izmēru.. no vecāku reakcijas vispār ļoti baidos, jo viņi visam šim ir noteikti pret, tāpēc noteikti negribu teikt... Kā Jums bija?

pukupeka

Man, ja godīgi, nav saprotams, kāpēc pieaugušai sievietei būtu jābaidās un jāslēpj informācija par to, ko viņa dara, īpaši, ja to dara par savu naudu. Nepērk jau narkotikas vai ko citu nelegālu. Ja taisa permanento meikapu, krāso matus un uzlabo zobus, tad to neslēpj, kaut tās arī visas ir manipulācijas izskata uzlabošanai..

Un otrs - ja netaisa super lielas krūtis (no nullītes uz DD un nestaigā ar izteikti redzamu dekoltē), neviens tāpat nemaz neko nepamanīs Man personīgi bija tā, ka nevienam ar šo informāciju speciāli neuzbāzos, to zināja tikai vīrs. Pārējiem vnk neteicu, un neviens arī neko nejautāja. Nedēļu pēc operācijas braucām ciemos pie vecākiem, lielā ģimenes saiešana kopā. Mugurā bija džemperis (jo ziema), kas nosedza lenti virs pēcoperācijas krūštura, neviens neko nezināja un neredzēja. Bija moments, kad atteicos mazo meitu celt opā, ko nokomentēju, ka rokas stīvas vai kko tādu. Alkoholu tajā laikā nelietojām abi ar vīru, tā kā citi varēja domāt ko grib, tiešām vienalga

pukupeka
Pirms gada lūpās ieliku fillerus, pat ne daudz, mazliet.. uzzināja un pamanīja vecāki un sākās - Tev tāpat viss bija skaisti, kāpēc vajag mākslīgi ko taisīt, jābūt dabiski skaistam, utt.., konflikts izvērtās mēneša garumā, tāpēc pašlaik arī satraucos par krūtīm. Es saprotu, ka esmu jau pieaugusi un daru to par savu naudu, taču, protams, tāpat ir bailes no nosodījuma, no konfliktiem un attiecību bojāšanas ar sev tuviem cilvēkiem

sauliiite96
Es neko neslēpu, arī pāris kolēģiem pastastīju, man gan bija samazināšana. No attālakiem radiniekiem (vai tādiem ko retāk satieku) saņēmu komentārus, ka esmu notievējusi (nav taisnība), pateicu, ka samazināšana bija, lielākā daļa bija pārsteigti, tā nu uzzināju, ka mani radi nebija ievērojuši, ka man ir liels krūtis, bet vnk domāja, ka esmu resna nu un protams, ka tāda op vnk nenāk prātā kā pirmais variants. Atkarigs no tā kā iepriekš ģērbies noteikti, bet liela daļa cilvēku, ieraugot, ka kaut kas pamainījies parasti, pirmkārt, nevar īsti saprast kas tieši, otrkārt, plastiskā operācija parasti nav prātā ka pirmais variants.

Kolēģiem es pati toč neievērotu, ja vien nebūtu kaut kas mega atšķirīgs, domāju, ka neviens tik sīki neievēro kā visiem pazīstamajiem izskatās atsevišķas ķermeņa daļas tā kā es nesatrauktos arī, ja negribētu nevienam teikt.

Papildināts 19.01.2021 12:21:

Izlasīju tikko par filleriem - nu ok to daudz labāk var ievērot, plus lūpām ar filleriem ir citāds izskats, nekā bez, bieži var tāpat redzēt, ka ir filleri arī, ja nav zināms kā iepriekš izskatījās.

Otrkārt - te droši vien arī jāpadomā vai gribi savu dzīvi pakārtot tam ko citi domā un satraukties par to vai kāda acīs būsi gana laba. Piemēram, ok, viņi ievērs krūšu palielināšanu. Ko teiks? Un kas tad notiks? Pieņemsim, ka dusmosies. Cik ilgi tad dusmosies? Otrkārt, ģimenes locekļi par dažādiem jautājumiem var dusmoties, bet vaintas nozīmē, ka nedarīsi neko lai tikai nedusmojas? Pati iespējams arī esi par kaut ko sadusmojusies (pamatoti vai nepamatoti, mums katram ir emocijas). Cik nozimīgi tas ir bijis ilgtermiņā? Iesaku pārdomat šo jautājumu tādā garā, nevis domāt vai dusmosies. Nav jau tik svarīgi vai dusmosies, bet gan kā un kāpec tas tev liks justies un ko tālāk. + Pagaidām tas ir tikai pieņēmums, ka vispār ievēros un kaut ko teiks.

Lindracins

O jauna lapiņa

Nu tā.. Tikko no Feldmaņa. Viss ātri, bez liekām runām, bet viņš gan izteicās, ka labāk zem muskuļa, būs sāpīgāk bet efektīvāk.. Nu nez, viela pārdomām. Parādīja pāris piemērus. Gan pie Rodkes, gan Feldmaņa vienādi lemts tika par apaļiem implantiem. 355ml?! Varbūt jaucu. Es no tās terminoloģijas neko nesaprotu. Var jau pēc nedēļas operēt.

Tagad tik saprast ko un kā labāk, pašlaik nav ne jausmas..

Lindracins

Par manu op zinaja tikai 2 draudzenes, viirs un ome. Nevienam neko ipasi neteicu, vadara kad tas buus pamanams tad ja jautas tad protams neslepsu, bet ta lai kadam ko detalizeti stastitu, ne. Ari kolegei neko neesmu teiksusi, nez vai pamanijusi vai nav, jautajumu nav. Par citu viedokli-ari tuvako cilveku-man vienalga jo neviens no viņirm nezin kadu iemeslu vadita esmu to izdarijusi-ta nu ir mana darisana. Kam nepatik lai neskatas

Papildināts 19.01.2021 13:15:

Zeilann
Nu redz tad tomer piedava opciju zem muskuļa. Nju jaa dapigak ir bet stabilak

Papildināts 19.01.2021 13:15:

Nu ja esi gatava ta nav ko vilkt garumaa

Papildināts 19.01.2021 13:16:

Es ar saviem boobies esmu tikkk laimiiga-nevaru sagaidit kad klus siltaks kad vares smuki sapuceties, iet ielas un veikalos nopirkt veļinju uhhhhh... kaa man pietruukst civilizaacijas

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18415489