The Breast and The Best 139

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Laipni aicinātas uz jauno lapu - 140!".

Lindracins

Kas tieši ir sāpīgāk? Kāda starpība virs vai zem?

Lindracins

Zeilann
Zem muskuli kad liek tad sanak ka atples muskuli un paliek apaksa implantu, sanak taad muskulu sapes utt, ja liek virsu tad izpaliek šīs saapes

Solta

sauliiite96
Es pateicu vecākiem un arī dažiem radiem un draugiem ar ko bija uzsāktas diskusijas par šo tēmu. Īpaši neslēpju, arī darbā daži zin.

Vecākiem nācās pateikt, jo bija vajadzīga palīdzība no mammas bērnu pieskatīšanā, kamēr es atkopjos. Ja nebūtu bijusi vajadzība tad noteikti neteiktu, jo viņa man arī ļoti skeptiska un arī dabūju morāles nokausīties, gan nno tēta, gan no mammas

Papildināts 19.01.2021 14:24:

Zeilann
Nav tik briesmīgi kā izklausās Un atkopšanās arī katrai savādāka. Ja Tev ir bērni, tad tā sajūta ir apmēram tāda, kā, kad piens sabriedis krūtīs

Papildināts 19.01.2021 14:25:

Lindracins
Es arī gaidu silto laiku un kad atvērs veikalus, lai var vešiņu iepirkt Un arī jūtos lōti labi un nepavisam nenožēloju, ka saņēmos šim solim! Jūtos kā ar savējām, nekādas svešuma sajūtas nav

Solta
Man tāpat katru ovulāciju un mr krūtis piebriest un tā sajūta, kā toreiz, kad bērnus barojot piens sastrēdzis..

Lindracins

Zeilann
Ja jaa taa ir ta trakaa sajuuta, man viņa bija pat līdz ceturtajai nedeļai, var teikt nu tikai nedelju jutos super un nekas nekur nesaap

Cucumber

sauliiite96
Sveiki visiem jaunajā lapiņā.

Es ari negribeju nevienam teikt, bet pie pirmas sarunas ar draudzenem tomēr izstāstīju, ka gribu palielināt/uzlabot krūtis. Vecākiem neteikšu, tomēr tas ir mans ķermeni sun mana dzīve.

Ziniet, ka saka - Меньше знают, крепче спят.

Ah manas draudzenes no senseniem laikiem jau zina, ka gribas man krūtis, pašas arī grib un tādēļ atbalsta. Vecākiem ar esmu teikusi jau, ka negodīgi, ka esmu vienīgā no māsām, kurai nepiešķira krūtis, tāpēc zina, ka man šī doma galvà. Tuvākās kolēģes ar zina, nesaprot cik ļoti vēlos, domā, ka tik tāda iegriba, bet tomēr saka, ka jādara, kas pašai šķiet nepieciešams. Tomēr galu galā mums sava dzīve ir jādzīvo ne citiem un neviena apstiprinajums nav jāgaida, bet saprotu, ka citu atbalsts ir svarīgs.

Annilatt

Meitenes, kas lūpām fillerus liek - piedodiet par atklātu jautājumu, bet, cik jums gadu? Vai zināt, ka lūpās aizpildītais "tukšums" pēc fillera nekad vairs neatjaunosies? Un katru reizi vajadzēs filleri aizvien vairāk un vairāk? Protams, vecumā pēc 40+ gadiem lūpas mazliet dabiski sāj "izžūt" un tas ir normāli. Un, jā, es nerunāju par tādiem gadījumiem, kad sievietei tiešām lūpu vietā ir divas strīpiņas.

sauliiite96
Gribēju pajautāt.. kā Jūs noslēpāt no draugiem, radiniekiem, ģimenes? Vai neslēpāt? Es plānoju nevienam, nevienam neteikt
Es pateicu visiem, kas man ir tuvi cilvēki: to zināja visa mana ģimene (ieskaitot bērnus), protams, vīrs, vīra mamma, mana mamma, mana draudzene. Darbā gan nevienam neteicu. Es uzskatu, ka tas ir atkarīgs no tā, kādas tev ir attiecības ar ģimeni. Ja ir tā, kā raksti, ka kritizēs, tad nesaki. Priekš kam tev to, ja esi pārliecināta, ka vajag?

Par lūpu filleriem mani vairāk biedē tā migrācija un "pufīgā" seja, kas bieži novērojama.

Sveikas, meitenes! Biju pagājušo nedēļu Rodkes klīnikā pie dr.Keirāna. Godīgi pateikt, biju vīlusies, kad pieteicu konsultāciju teicu, ka gribu runāt par krūtīm un acu plastiku, prasīju vai iespējams vienā reizē, atbilde bija jā. Konsultācijas laikā ārsts saka ar to, ka ļoti grib pierē botoksu saspricet un lūpās fillerus, kad pateicu, ka gribu īstenībā acu plastiku, tad nu ok, var arī to, bet kaut kā - tik pavirša attieksme bij... un kad prasīju par krūšu palielināšanu, teica, nu apskatamies, novilku drēbes, viņš apskatījās, un teica: krutīm vajag citu vizīti,jo vienā vizīte tik vienu lietu izrunā. Sorry, bet kāpēc tad administratore saka ko citu un es ar reiz teicu, ka ja vajag, lai ierēķina 2 vizīšu laiku un cenu.... bet nu.. neredzētu tie ārsti 100 krūšu dienā, domātu,ka grib tik uz krūtīm palūrēt īsāk sakot - 30 eur, 30 min un neko nepateica. Kadi Jums ieteikumi, kurš ir ieinteresēts ārsts vai viņi visi tādi?

Papildināts 19.01.2021 17:56:

Citās klīnikās arī jāiemaksā 500 eur priekšapmaksa par operāciju, kuru var ieplānot tik aprīlī, un vienīgais, kad pārceļ operāciju nezaudējot naudu ir covid 19 pozitīvs. Ja saslimst ar ko citu, vai bērns slims,vai mazums, kāds nomirst, tad nekas 500 eur paliek klīnikā. Šo info man gan 3x izstāstīja

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18415489