The Breast and The Best 139

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Laipni aicinātas uz jauno lapu - 140!".
krita

Esmu dzīva. Jūtos ļoti labi, rkūtis kā pēc smaga treniņa. Kad pamodināja, iedeva vēl skābekli paelpot 30min. Dr Lāce vēl nebija, operējot (pieņemu, ka RiLay )

Aa un man ielika 320ml. Nemaz nezināju, cik man būs

Papildināts 21.04.2021 12:55:

RiLay
manai palātai tikko tevi garām aizveda uz palātu turies!

krita
Ar pamošanos un apsveicu!

Un jau RiLay uzpasē

Sigskol

Meitenes, kuras taisīja pie Liepiņas - cik ilgi jāstaigā ar lentu?

RiLay
Tad jau vakara tusiņš garantēts varēsiet viena otru apciemot, ja ļauj
Drīzu atveseļošanos!

pukupeka

krita

RiLay
somnium

Sveicu lielajā dienā! Lai vēlēšanās par skaistām krūtīm piepildās par 100%

Galerijā apskatāmas lisa7 1 mēneša bildes. Ļoti skaisti un sievišķīgi izskatās

krita

jaunaES

Es jau ceru uz auksto dzirkstošo Gribas svinēt un svinēt.

Pukupeka

Mīļš paldies!

tikko pirmoreiz cēla mani augšā - vertikāli sāp vairāk, dažādās zonās iesāpas. Likās interesanti, ka anestezioloģe pirms op teica, lai saku, ja sāpes ir jau 4 no 10, tad dos vēl atsāpinošos. Bet man mēnešreižu sāpes ir ļoooti stipras, tāpēc nezinu, kas varētu būt 4 no 10 Liekas, ka jau tagad tā ir. Bet vēl gaidu Dr Lāci, lai aprunātos par op gaitu.
Atveda telefona lādētāju, paņēmu sudoku, sāku atpūtu Un baigi gribu ēst, ar kuņģi liekas, ka viss ir ok.

Lisa7
Skaisti, skaisti, skaisti!

Lisa7 nu wow! Lieliski izskatās!

lisa7
Ļoti skaisti un sievišķīgi. Tavs ķermenis tā izmainījies, salīdzinoši ar pirms. Pilnigi bildē staro sievišķība, pašpārliecinātība.

RiLay

Arī es esmu modusies

Papildināts 21.04.2021 14:32:

es tik palātā jutu, ka modina, iedeva arī skābekli paelpot! japadzer lenam ūdens

Papildināts 21.04.2021 14:32:

krita
kura Tev palāta?

Papildināts 21.04.2021 14:34:

bļins viss tika ātri notika, atceros, kā atrubijos op zālē un likas, ka kko sapnoju, un tgd jau istabinā tāds miegains stāvoklis, bet gribas ju parunaties ar visiem un fireties

man ir spiedoša sajūta, ja gribas dziļu elpu ievilkt, tad grutak, bet esmu laimīga

Papildināts 21.04.2021 14:35:

krita
Lāce teica, ka tev nebūs tik sāpīgi, jo zem dziedzera! man būšot sāpīgāk.. eu bet brīnos, kur man drenes?! nav

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18415489