The Breast and The Best 139

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Laipni aicinātas uz jauno lapu - 140!".
Lindracins

jautaajums2011
Zinu ka dakters Karlis Vērdiņš taisa krūtis kopā ar augsejiem plakstiņiem, man pazinja taisija pie viņa. Visubizrunaja vienaa vizite un iznakums man looti patiik

Papildināts 19.01.2021 17:58:

Kaut kada jociga Tev bijusi viziite, teiktu ka pa tukšo un bezjedzīga

Papildināts 19.01.2021 17:58:

Noteikti tadam arstam ietu ar līkumu un nevienam neieteiktu.

ManaPoga

jautaajums2011
Man ir bijušas konsultācijas,kad saku,ka gribēšu runāt par vēderu un krūtīm, bet tāpat izrunājam tikai vienu lietu.. un visbiežāk tā ir vispārīga informācija par krūtīm un implantiem.. un tad piemetina,ka vajag papaildus vizīti,lai varam konrēti saizerīšus pielaikot vai arī saprasst,vai vienā operācijā varam samazināt un ielikt implantus. Tiesa gan jaatzīmē, ka ir bijis,ka dr.piedāvā papildus vizīti bez maksas, jo vienā reizē neesam paspējuši izrunāt visus jautājumus.

Pie dr. Rodkes gan likās pārspīlēti - samaksāju par konsultāciju pie asistentes, tad rezervēju operācijas laiku un iemaksāju depozītu. Asistente teica,ka man būs nodrošināta iespēja tikties ar dr. un par šo tikšanos ar dr.arī samaksāju konsultācijas cenu, lai gan man likās,ka tas jau pieder pie operācijas izmaksām. Tajā brīdī gribējās pukoties, bet tagad pēc operācijas, gribu uzslavēt dr. ūn viņas kolektīvu - ļoti profesionāli un atbildīgi. Dr bija arī uz pārsiešanu, apskatījās un izrunājām vairākas lietas. likās nesteidzīga tikšanās ar viņu.

jautaajums2011
Ak dievs D es būtu ļoti neapmierināta ar šādu vizīti, bet šis tik traki, ka jau drusku smieklīgi. Un kāda velna pēc bija jāizģerbjas, ja beigās nemaz par krūtīm nerunāja? Par botoksu un filleriem arī drusu ne pa tēmu. Es laikam uzrakstītu viņiem e-pastu ar šo pašu informāciju un lūgtu komentāru (tīri interesei, bet tur noteikti neatgrieztos).

Papildināts 19.01.2021 18:29:

ManaPoga
Tik dažādas pieredzes pie vieniem ārstiem un vienā klinikā. Man pie Rodkes bija superpretīmnākoša attieksme, par datumiem vienojāmies, ka sarunāsim precīzi kad nāks tuvāk, kad man ultrasonogrāfijā atklāja kko aizdomīgu, zvanīju uz klīniku, teica, lai neuztraucos, datums paliek, varu tagad vēl neiemaksāt neko, un lai ziņoju viņiem kā man viss attīstās. Beigās es aizgāju uz operāciju neveikusi vispār nekādas iemaksas (neskaitot pirmo vizīti pie Rodkes), un samaksāju pilnu summu tieši pirms operācijas.

Annilatt

jautaajums2011
Īsā atbilde - nē, tādai vizītei būt nevajadzētu. Ārstam ir jāatbild uz visiem jautājumiem, ko tu viņam uzdod vizītes laikā. Nav tā, ka, lai ārsts atbildētu tev uz kādu jautājumu, tev ir jāiet uz vēl vienu vizīti...

Par priekšapmaksu - manuprāt, tā ir "slikta doma", es personīgi nemaksātu nekādu priekšapmaksu. Mazums kas var gadīties.

Expensive

Par lūpu filleriem mani vairāk biedē tā migrācija un "pufīgā" seja, kas bieži novērojama.

Tas parasti notiek kombinācijā ar Botox . Filleris jau nervus neietekmē, tik "izstaipa" audus.

Redziet, es jau nebiju pie Rodkes, tur konsultācija bija ļoti ilgi jāgaida, paši piedāvāja Keirānu. Neko sliktu atsauksmēs neatradu, bet nu... pēc konsultācijas braucu mājās nikna, bet nu tagad, nedēļu pēc man smiekli kaut kā nāk, protams, nav saprotama attieksme, jo nedzī oju Rīgā un patiesi lūdzu kaut 2 h ierēķināt un esmu ar mieru 2x30 eur maksāt. Bet beigās - čiks vien sanāca

Papildināts 19.01.2021 18:40:

Vīrs arī teica uzrakstīt epastu, bet nu tas tāpat uz galveno aiziet, diez vai administratore nosūtīs tālāk.

jautaajums2011
Rodkes klīnika, attiecīgi šādi gadījumi kā Tev veido iespaidu par visu klīniku kopumā un pašu Rodki.

Nu jebkurā gadījumā uzraksti, lai redz, ka šis nav ok.

Pigmejs

jautaajums2011
Man visa pieredz bija pie Dr.Rodkes. Runāju gan par krūtīm, gan vēderu. Un nedzirdēju nevienā brīdī piebildi- par vēderu ne, to tikai atsevišķi. Bija superīga un pretīmnākoša attieksme!

Papildināts 19.01.2021 20:00:

Meitenes, te kādai varbūt ir cerecare (ja pareizi) pēcoperācijas krūšturis uz 80C?

Papildināts 19.01.2021 20:00:

Ja ir, lūdzu, uzrakstiet privāti.

Meitenes, paklau, ja negaisos taisīt baigi lielas krūtis, tad nav īsti jēga parmaksāt par b-lite implantiem?

Pigmejs

sauliiite96
Mans viedoklis- nav gan. Man Dr. Pat viņus neizskatīja kā opciju. Teica, ka ieteiktu tad, ja palielinātu par 3-4 izmēriem (ja pareizi atceros).

ManaPoga

palielinātu par 3-4 izmēriem (ja pareizi atceros).
Dr.ģīlis arī tā teica- vai nu ievērojams izmērs,vai ja esi sportiste, visādi savādāk nav vajadzības.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18415489