The Breast and The Best 139

pukupeka

Slēdza pukupeka: "Laipni aicinātas uz jauno lapu - 140!".
Annilatt

Pigmejs
Meitenes, te kādai varbūt ir cerecare (ja pareizi) pēcoperācijas krūšturis uz 80C?
Man ir. Melns.

A sakiet, lūdzu, cik ilgi pēc OP ir tāds tiešām gultas režīms? Vai pēc šīs operācijas tā nav?

Lindracins

sauliiite96
Es nedeļu biju kā dārzenis. Nu man vija salidzinosi gruuta atkopsanas.

ManaPoga

A sakiet, lūdzu, cik ilgi pēc OP ir tāds tiešām gultas režīms? Vai pēc šīs operācijas tā nav?
Anestezioloģe īpaši uzsvēra- nav nekāds gultas režīms un gluži otrādi - ir jāceļās, ir jāstaigā, lai normāla asinsrite un tūska iet ātrāk prom. Bez varoņdarbiem, bet kustēties vajag.

Annilatt

sauliiite96
Nē, tāds nav un nav pat vēlams - jo vairāk kustēsies, jo labāk un ātrāk viss sadzīs. Protams, tas nenozīmē, ka ir jāiet skriet vai smagumi jācilā.

Pigmejs

sauliiite96
Man bija norakstîtas pirmās 3 dienas. Bija traki grūti.

Lindracins

Esmu atpakal pat savaa treniņu režīmā, ir tikai nelielas nianses ko vel nedaru un nevaru izdariit.

šajas brivdienās apsveru domu beidzot par pirts apmeklejumu, izrakstaa minētas 4 nedeljs bet nu jau man bus turpat 6 nedeljas, taka domaju ka nu jau vares. Rītdien vēl dokam uzradtisu bet domaju ka teiks ka noteikti drikst.

Oliviaa

Sveikas, meitenes!

Pievienojos rakstīšanai! Esmu izlasīju vairākus "sējumus" no čatiem! Un teikšu - ļoti, ļoti vērtīgi!

Pat vairāk kā ļoti! Jo dakteri, kuru biju "izvēlējusies" kā vienīgo un labāko - tika kancelēta vispār! Izlasot, sapratu, ka tas nebūs priekš manis!

Mana operācija noteikti būs - pacelšana + implanti!

Mans favorīts ir Lindracins ! Varētu iet uz konsultāciju ar Tavu foto un teikt - man, lūdzu, šādi!!!

Es ari to nesauktu par gultas režimu pirmas 3diena majas pec op ir smagākaās,manā gadijuma piecelties no guļu pozas bija grutakais un sāpigākais...a taa lenu gāziti piekartoju māju,taisiju est...necelu smagumus...un pec nedelas jau viss chill

Tagad pat tā jocīgi,vel nesen es te vaidēju a tagad liekas ka es jau veterāns un dzivoju ar savak krutiim jau gadiem

Oliviaa

Annilatt
Man ieinteresēja Tava daktere Anda Gaile!

* Vai tu viņai uzticētu komplektu - pacelšana+ implanti? Saprotu, ka atzinīgi vērtēji arī Dr.Lauci? Varu arī kļūdīties, jo ļoti daudz izlasīts! Gribētos gan ārstu - sievieti!

*Kāda viņa ir kā cilvēks? Jo iepriekš izvēlētā ārste, pēc lasītā spriežu ir ar ļoti daudz principiem! Ar mani tas nav pa ceļam! Gribētos pretīmnākošu un saprotošu ārstu!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18415489