Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gultas apmale

MissBea

MissBea

Kur varētu iegādāties gultas apmali zīdaiņu gultai, kura būtu augstāka kā tās standarta apmales un vismaz 3 gultas malām?

Mums ir mūžīgā problēma ar to, ka knupis mazajam aizkrīt aiz gultiņas. Šobrīd izlīdzos ar to, ka pa gultiņas malām esmu segu uzklājusi, bet tā jau arī tiek rauta nost.


https://www.instagram.com/maigumss/

Šeit pēc pasūtījuma var uzšūt fantastiskas maliņas, tad arī atrunā tur izmēru

Conejito

Parunā ar Little Chef nest. Mums ļoti patika.

https://www.facebook.com/LittleChefNest/

Troll ir diezgan augstas un 3 malām


Harmony

Ja bērns jau tik liels, ka rauj nost segu no malām, tad nav vērts speciāli meklēt kaut kādas apmales. Vieglāk nopirkt dažus rezerves knupjus.

Conejito

Mums ptet knupja NEJAUŠU izkrišanu pa nakti palīdz parastākās Ikea apmalītes. Augstas jau nevajag. Protams, ja knupji lido ar palīdzību, tad nelīdz nekas.

MissBea

Tie visi rezerves knupji nakts gaitā tāpat nonāk aiz gultiņas. Un 20 knupjus arī nepirkšu, lai ik pēc 30min dotu nākošo, jo iepriekš iedoto bērns nevar atrast turpat gultiņā.

Normāla apmale atvieglotu dzīvi tādā ziņā, ka knupis nekur neaizkrīt un bērns pats to atrod gultiņā. Es dzirdu, kā viņš sāk knupi meklēt pa gultu, ja neatrod sāk raudāt, ja atrod tad čuč tālāk.

Conejito

MissBea
Bet jums tie knupji paši krīt ārā vai ar palīdzību? mums arī krita, bet to pavisam vienkārši novērsa visparastākā Ikea apmale. Augstu nevajag, knupji uz augšu paši nelec. cita lieta, ja nenāk miegs, tad lec laukā ne tikai knupji, bet sega un lācis arī..

https://www.ikea.lv/lv/products/bernistaba/mazuliem/tekstilizstradajumi-mazuliem/len-miksta-apmale-balta-krasa-art-90373043

MissBea

Conejito lielākoties tas knupis nonāk aiz gultiņas, kad viņš ir izkritis un mazais pamostās meklējot pats nejauši izgrūž viņu no gultiņas. Ir arī gadījumi, kad naktī pēc paēšanas uzreiz neaizmieg, kādu brīdi vēl vāvuļo tur pats ar sevi un dzīvojās ar knupi, tad to knupi viņš tur abās rokās, rokas izstieptas gaisā un tad tā dzīvojoties knupis nonāk aiz gultiņas un arī pāri tām standarta augstuma apmalēm.

Papildināts 24.01.2021 12:55:

Tā ikea apmale vēl tāda diezgan augsta izskatās. Mums ir tāda zema, kas laikam domāta gultiņai visaugstākajā pozīcijā. Mums gultiņa nolaista līdz apakšai tagad un tad tās roķeles stiepjās pāri tai apmalei.


Conejito

MissBea
Nu, moš ir jēga ieguldīt 12eur un patestēt to Ikea apmali. Viņai mīnuss, ka ir diezgan grūti iestellēt iekšā matraci, kad ielikta apmale. Ja bieži maina palagus, piemēram, es viņu izmestu pa logu. Bet citādi ir ērta un savu funkciju pilda. Mums arī gulta uz viszemāko.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18415527