Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

E-lasītāji

bietes

Conejito

Lisa S.B.
Mans ir kādus 10 gadus vecs, es viņā internetu neizmantoju, jo vari iztēloties, cik tas ir lēns. Grāmatas tiek novilktas datorā, tad ar vadiņu pievienoju aparātu pie datora un "iekačāju", nu kā bildes fleškā vai tamlīdzīgi.

Papildināts 25.01.2021 10:42:

Vīrs dara tāpat, jo tas ir vienkāršāk. Ne jau katru dienu jaunas grāmatas kačā.

Un pocket bookiem ir tas pluss, ka viņi ņem pretī praktiski visus formātus, var novilkt brīvi pieejamus pdf un lasīt, un jaunāki modeļi saprot arī Adobe Acrobat, tātad var arī strādāt ar mācību literatūru, ne tikai lasīt romānus.

Profesore

Es laikam nevarētu dzīvot bez sava Kindla, jo ļoti daudz lasu angļu valodā. Un ērtības neatsveramas - vietu neaizņem, viegls, iekšā ietilpst 3x vairāk grāmatu nekā visā manā dzīvoklī. Var lasīt naktī, viegli turēt rokā. Un apgaismojumu iespējams pamainīt pēc apstākļiem, naktī uzlieku tumšāku, spilgtā dienā gaišāku.

Un angļu valodai man ir iekšā skaidrojošā vārdnīca. Ja kādu vārdu nesaprotu, var paskatīties, ko tas nozīmē.

Savējo nopirku andelemandele .lv pavisam mazlietotu - to, kurš skaitās paperwhite. Pirms tam lasīju drauga 10 gadus vecajā Kindlā, arī nebija nekāda vaina.

Internets man stāv atslēgts, lai gan strādā labi. Man gluži vienkārši to nevajag. Es arī kā Conejito grāmatas novelku datorā un tad pārmetu uz Kindlu.

Lērumu grāmatu bez maksas angļu un krievu valodā var atrast šeit: https://1lib.eu/?regionChanged=&redirect=103873140

Ja grib lasīt latviski, tad gan jāpērk e-grāmatas, kuru mums arī netrūkt, izvēle plaša.

Kindl atbalsta tikai .mobi formātu, bet liekākā daļa e-grāmatu internetā atrodamas .epub formātā. Taču tā nemaz nav problēma. Saits, ko ieliku, lielāko daļu grāmatu piedāvā konvertēt jau turpat. Tāpat google chrome var ielikt kā extension arī bezmaksas konvertētāju.

Of course it's possible to love a human being if you don't know them too well

Conejito

Jā, man arī ir vārdnīca, bet ne uz latviešu valodu. Ir angļu skaidrojošā un angļu-krievu. Visas pārējās izdzēsu ārā, defaultā tur ir visādas spāņu, itāļu, franču un kādas vēl ne. Tāpat izdzēsu lielo kvantumu grāmatu, kas nāca līdzi.

Es nezinu, vai to var saukt par mīnusu, bet esmu gandrīz pārstājusi lasīt latviski. Sanāk tikai angliski. Pa retam krieviski. Žēl. Bet papīra grāmatas liekas neērtas. Ne pie btokastu galda labi atstutēt, neturot rokās, ne pa nakti gultā palasīt, ne līdzi paņemt transportā.

Elza

Mana galvaenā problēma ar Kindle - atcerēties, ka grāmata jau nopirkta elektroniski.
Ja fiziskās grāmatas uz plaukta kaut kā dabiski un viegli paliek atmiņā kā iegādātas, bet vēl neizlasītas, un tiaki pāris reižu dzīves laikā esmu iekritusi ar dubultnieku iegādi, tad elektronisko grāmatu fiziskos dubultniekus esam iepirkuši jau trīs reizes. TRĪS REIZES - un biezpiens nelīdz, nācās ieviest telefonā un blociņā pa sarakstam, lai grāmtnīcā uz atlaidēm kaut ko uz citām atlaidēm iepirktu nepaķertu vēlreiz.

Šis komentārs ir sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Qued

Ir Kindle. Viena no brīnišķīgākajām tehnoloģiju ierīcēm, kuras bijušas manā īpašumā. Man ir Kindle Voyage, kuras ekrānam automātiski mainās apgaismojuma spilgtums. Bet lētākas versijas ir tikpat ok.

• E-lasītāja - grāmatu lasīšanas ierīces ar e-tintes ekrānu - pluss ir ekrāns, kurš pat ar iebūvēto apgaismojumu pats nespīd - skaitās labāk acīm.
  • E-lasītājā parasti nav citu traucējošu aplikāciju - interneta pārlūks, vacaps utt; tas padara ierīci šaurāk pielietojamu, toties netraucē visādi paziņojumi. Manuprāt, tas ir ļoti svarīgi.
  • E-lasītājam ekrāna tehnoloģijas dēļ ļoti lēni tērējas baterija. Lasot katru dienu, jālādē reizi mēnesī.
  • Kindle lielais pluss ir Amazon veikals. Tas ne tikai nozīmē iespēju maksimāli ērti pirkt grāmatas, bet vairumu grāmatu var arī sākt lasīt pirms iegādes, lai saprastu, vai patīk.
  • Kindle otrs pluss ir Kindle ekosistēma - tu vari uzinstalēt Kindle aplikāciju datorā, telefonā vai planšetē, un šīs ierīces sinhronizē datus par tavām grāmatām un lasīšanas progresu. Brauc kaut kur un aizmirsi savu Kindle mājās - nav problēmu, paņem telefonu un lasi tālāk no vietas, līdz kurai tiki Kindle lasītājā.
  • Ar Kindle var lasīt grāmatas arī no citiem veikaliem. Piemēram, Zvaigzne veikalā nopirkto grāmatu var ielādēt Kindle formātā.
  • Kindle ir sava e-pasta adrese. Ja tev ir grāmata failā, nosūti to savam Kindle pa e-pastu, un lasāmais parādīsies ierīcē.
  • Uz Kindle iespējams nosūtīt arī rakstus no interneta lapas - pārlūkprogrammā ieinstalējot spraudni, tev ir poga, kuru nospiežot lāsāmgabals tiek aizsūtīts uz Kindle, kur to var izlasīt vēlāk, kad ir laiks.
  • Ja patīk lasīt kreiso saturu, ir pieejamas bezmaksas aplikācijas (kā Calibre), ar kurām viegli konvertēt grāmatas uz Kindle formātu.

Protams, e-lasītājiem ir arī mīnusi:

• Ar tiem grūti lasīt PDF, jo PDF dokumenti formatēti noteiktam lapas izmēram, attiecīgi e-lasītājā parasti ir grūti salasāmi. Var zūmot, bet tas ir neērti.
  • E-lasītājā nav ērti lasīt bagātīgi ilustrētus materiālus, jo ekrāns ir mazs un parasti arī vienkrāsains.

(c) Qued

Lisa S.B.

Kā ir ar 3td.lv? Es lasīju, ka atvērt var, bet lapas grāmatai pāršķirt nevar, bet tas ar vecāku pocketbook. Kāds nav mēģinājis?

bietes

Paldies par atbildēm!

Iegādājos jaunāko Kindle Paperwhite. Esmu vienkārši sajūsmā! Drīz jau būs mēnesis pagājis. Lasu katru dienu. Pat Panorāmai neatliek vaļas

Šis ir viens no vislabākajiem pirkumiem! Pirmais - lāzeroperācija acīm!

Lasu angliski, iepazīstot Frēdrika Bakmana daiļradi.

Žēl, ka e-lasītāja iegādi apsvēru tikai tagad.

Hell is empty and all the devils are here.” ― William Shakespeare, The Tempest.
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18415539