Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iestājpārbaudījumi ģimnāzijas 7.klasē

Sofija

Četri vēji

Ir izmaiņas:

Sekojot līdzi epidemioloģiskajai situācijai valstī, pieņemts lēmums mainīt sākotnēji izsludinātos iestājpārbaudījumu norises laikus, lai iestātos Rīgas valsts ģimnāzijās. Iestājpārbaudījumi notiks tikai klātienē. Lai pretendētu uz iestāšanos Rīgas valsts ģimnāziju 10. klasē, iestājpārbaudījums tiks organizēts 2021. gada 29. maijā, savukārt, lai varētu mācīties ģimnāziju 7. klasēs, iestājpārbaudījums notiks 2021. gada 8. jūnijā.

Papildināts 24.04.2021 11:27:

Pilna info (arī par reģistrēšanos)

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

AAfrika

Četri vēji
Paldies. Nevarēju saprast kad būs iestāšanās Rīgas vidusskolās uz 7.klasi?

Ja nu ģimnāzijās netiek...

Kaapurs

AAfrika
Rīgas vidusskolās uz 7.klasi
manuprāt, tur jāskatās nosacījumi katrai skolai, jo tās laikam nemaz nedrīkst rīkot iestājeksāmenus. daži ''random'' piemēri:

https://www.zvg.lv/iestasanas_2.htm

http://www.41vsk.riga.lv/nac-macities/

https://riv.lv/uznemsana/uznemsana-parejas-klases

AAfrika

Vēl nese plānoja divus vienotus iestājpārbaudījumus. Nr.1- uz ģimnāzijām. Nr.2.- uz vidusskolām Šeit info tur gan ir "vecie datumi" un iestājpārbaudījumi vidusskolai notiekti 10.jūnijā. Bet jaunais datums ģimnāzijām - 8.jūnijs.

Man jau tagad galva sāk reibt, kad iedomājos par to iestāšanās ātro karuseli

Kaapurs

AAfrika
vai tad vienotais iestājeksāmens vidusskolās neattiecas tikai uz iestāšanos 10.klasēs? nu vismaz es tā biju sapratusi.

Četri vēji

AAfrika
7.klasēm - tikai uz Vģ, 8.06. (pārcelts no 22.05.)

10.klasēm - uz Vģ 29.05. (pārcelts no 15.05.), uz vidusskolām - 10.06. (paliek spēkā plānotais)

Papildināts 27.04.2021 15:56:

Nevarēju saprast kad būs iestāšanās Rīgas vidusskolās uz 7.klasi?

Iestājeksāmens ir tikai tur, kur klases tiek komplektētas no jauna. Citur var būt konkurss uz brīvajām vietām (parasti pēc kādiem kritērijiem, man liekas, ka eksāmeni nemaz nav atļauti)

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

guntish

Kur var dabūt to bukletu, kur ir iepriekšejo gadu uzdevumi, lai bērns var patrenēties?

AAfrika

Četri vēji
Tad uz vidusskolām iestājeksāmeni ir tikai uz 10.klasi? Kad raksta un runā, tad to īpaši neizceļ. Ķipa- visi tā pat zin. Bet "es" uz 7. klasi stājos pirmo reizi...

un uz 7.klasi vidusskolā jāinteresējas katrā skolā, kā tiek aizpildītas brīvās vietas?

Papildināts 27.04.2021 20:26:

Jo es biju sapratusi, ka arī uz tām "tukšajām" vidusskolu vietām ir iestājeksēmens. Bet ja nē- tad iesnieguma iesniegšanas secība un/vai liecība- tā sanāk?

Beigās- nogaidīsim līdz kamēr būs zināmi ģimnāziju rezultāti, bet tuvākajās vidusskolās vietu vairs nebūs? Un būs jābraukā sazinkur?

Četri vēji

AAfrika
o es biju sapratusi, ka arī uz tām "tukšajām" vidusskolu vietām ir iestājeksēmens.
Kas ir tukšās vidusskolu vietas?

Tādu nav. 9.klasē visus atskaita un 10.klasē uzņem no jauna, neviens devītais nepāriet automātiski uz 10. klasi (ja pareizi saprotu jautājumu). Visas 10.klases tiek veidotas no 0, tur nav tukšu vietu.

Papildināts 27.04.2021 20:53:

Ja par 7.klasēm - tad jā, jāinteresējas katrā skolā atsevišķi. Jo tur brīvas vietas var būt arī bez tā, ka kāds aiziet prom uz ģimnāziju. Var jau tagad būt nepilnas klases (esošās 6.klases, kas turpina).

Un tur tad tā kārtība ne ar ko neatšķiras no tās, kā stājas uz brīvajām vietām 2., 5. vai 8.klasē.

Papildināts 27.04.2021 20:54:

guntish
Kādreiz tos tirgoja pie dežuranta 1. ģimnāzijā.

Kaapurs

uz tām "tukšajām" vidusskolu vietām ir iestājeksēmens var būt tikai ģimnāzijās, piemēram, ja atbrīvojas kāda vieta 8., 9. , varbūt 11.-12.klasē.

parastā vidusskolā eksāmens, lai iestātos 7.klasē, nav. tie, kas mācījušies līdz šim, to turpina darīt. tie, kuri grib skolu mainīt, tad nu meklē ''tukšās'' vietas sev vēlamajās skolās (un noskaidro, ko katra skola no potenciālajiem audzēkņiem vēlas).

jāsaprot, ka, runājot par 7.klasi, ar ''vidusskolu'' saprot ēku, nevis izglītības programmu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18415571