Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iestājpārbaudījumi ģimnāzijas 7.klasē

Sofija

Četri vēji

Kaapurs
Nu jā, te prasās skaidrāka doma. Jo 7.klase var būt gan vidusskolas ēkā, gan pamatskolas ēkā.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

AAfrika

Četri vēji
Laikam jau pēc 6. klases (sākumskolas) var iet arī uz pamatskolu (ēku). Bet man šķiet, ka ir vērts uz vidusskolu (ēku) vai ģimnāziju. Gribēros tomēr tuvāk mājām Āgenskalnā.

guntish

Četri vēji
Kādreiz tos tirgoja pie dežuranta 1. ģimnāzijā.

Paldies!

felina

Ja gadījumā kādu interesē.

Reģistrējot dēlu iestājeksāmenam uz 7. klasi, uzdevu jautājumu RD, kāds ir plāns priekš bērniem, kuri pirms eksāmena uztaisīs COVID testu un rezultāts izrādīsies pozitīvs. Jautāju, vai viņiem ļaus kārtot iestājpārbaudījumu vēlāk, pēc izveseļošanās.

Šodien saņēmu atbildi, ka "... pašreiz norit intensīvas sarunas ar atbildīgajām institūcijām, juristiem, Izglītības un zinātnes ministriju par iestājpārbaudījumu organizēšanu un epidemioloģiskajām prasībām to norisei. Nedēļu pirms iestājpārbaudījuma informācija tiks publicēta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un ģimnāziju mājas lapās."

Tātad plāna nav. Īpašu optimismu šāda RD pieeja nevieš.

adatainis

felina
jā, jā. Tā pati atbilde. Nekādu ilūziju, vai optimisma.

felina

adatainis
Patiesībā es arī necerēju saņemt konkrētu atbildi, bet rakstīju ar domu, ka tad, ja šādu jautātāju būs pietiekami daudz, dome varbūt jutīsies spiesta pakustināt pēcpusi un smadzenes.

felina, ļoti laba doma! Cerams, ka izdomās!

Charly

felina
Ar kādu nolūku Tu to jautājumu uzdevi?

adatainis

Charly
es jautāju ar tādu pašu domu: negribu 3 dienas pirms eksāmena uzzināt, ka bērns to nav nolicis, jo izkritis kovidtesta eksāmenā. Un tāpēc 3 gadi pakāsti...

Charly

adatainis
Kādā kovidtesta eksāmenā? Es vienkārši nekur neredzu lai prasītu kārtot kovidtestu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18415571