Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iestājpārbaudījumi ģimnāzijas 7.klasē

Sofija

Kaapurs

Charly
ja reiz 12.klasēm, lai liktu eksāmenus klātienē, ir jāveic tests, kālab lai tas nebūtu jādara arī 9.klašu vai 6.klašu skolēniem, kuri pulcēsies gana lielos ''baros''. un jautājums, kas notiek, ja tests pozitīvs, ir ļoti svarīgs.


Charly

Kaapurs
Vienalga nesaprotu. Kovidtestu neprasa un tas ir slikti vai slikti ir tas, ka varbūt vēl paprasīs un daļai nav skaidrs ko darīt, ja tas būs pozitīvs? Saucās - nav problēmu - izdomāsim?

Kaapurs

Charly
tikko ar VISC vienu cilvēku sazinājos, kurš galvenais par iestājeksāmeniem utt. viņš saka - nekas konkrēti nav zināms, bet diezgan droši, ka tests būs jātaisa, un to organizēs skolas, kurās notiks eksāmens. kas būs, ja rezultāts izrādīsies pozitīvs, būs jādomā pašvaldībām.

Četri vēji

bet diezgan droši, ka tests būs jātaisa, un to organizēs skolas, kurās notiks eksāmens.
Jā, tā tiek plānots, ka tad, kad pieteikšanās būs noslēgta, skolas saņems datus un tālāk organizēs pēc priekšrakstiem visu, kas paredzēts, sadarbībā ar domi (skolas ir tikai vietas, kur šie eksāmeni notiek, eksāmenu rīko RD IKSD). Piektdien plānota lielāka skaidrība uz pēcpusdienu par šo procesu 10.klasēm, līdz 7.klasēm viss vēl var mainīties, tā kā jāgaida, visticamāk, maija beigas.


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt


adatainis

Charly
tā ir loģika un varbūtības paredzēšana. Nedēļu pirms eksāmena uzzināt, ka pēc 4 dienām jātaisa tests un nav plāna, ko darīt, ja tas tests būs pozitīvs... Tas nav nekāds Turcijas brauciens. Un Turcijai es nopirktu apdrošināšanu, kas sedz Covid riskus. Gribu zināmu apdrošināšanu arī tagad.

Charly

adatainis
Gribēt jau var daudz ko, bet labākais ko darīt ir nelaist bērnu nedēļu, divas pirms eksāmena vazāties pa veikaliem, draugiem vai vēl nezin kur. Kāda ir varbūtībā, ka bērns, lieki rinķī nevazājoties, saķers kovidu?

adatainis

Nu ja, nu ja Ideāls komentārs. Īstenā Cāļa stilā

Charly

adatainis
Komentārs diezgan saprātīgs. Bet vispār Tu esi traka - 3 gadus gatavot bērnu iestājeksāmenam? Bail domāt kas notiks mājās, ja viņš netiks iekšā.

adatainis

Charly
3 gadi ir domāti 7.-9. klase, kur viņam, iespējams, nebūs ļauts konkurēt par iestāšanos, jo tests būs pozitīvs.

Ja netiks - ieslēgšu istabā, atņemšu telefonu un ēst došu 1x dienā. Pliku maizi. Lai zin, kā māti sarūgtināt. Viņš tika gatavots aptuveni no 2 gadu vecuma Kad sapratām, ka nav stulbs.

Ieslēgt pusaudzi vasarā uz 3 nedēļām istabā, kā iesaki - jā, uz to es būtu spējīga, ja 3 gadus būtu gatavots Ļoti motivējoši iestājeksāmenam. Pusdienas visiem kopā arī maskās jāēd?


Charly

adatainis

uz to es būtu spējīga, ja 3 gadus būtu gatavots

Cāļa vecās tēmas nekur nav pazudušas tā kā par 3 gadiem būs vien taisnība.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18415571