Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iestājpārbaudījumi ģimnāzijas 7.klasē

Sofija

Super. Tad tā jau tāda apzināta sistēma 1.ģimnāzijā, ka tiks paņemts privātskolotājs un problēma atrisināta. Skolotājiem uz mācīšanas kvalitāti nav jāiespringst. Bērni gudri, gan jau. Ja kāds kaut ko nesaprot, pats vainīgs. Un ja nesaprot visa vai gandrīz visa klase, arī paši vainīgi. Un tajā skolā nebūt visi nav izcili skolotāji. Liela daļa ir, bet ne visi. Rezultātā, kā paveicas.Un ja tev trāpījies skolotājs tāds ne visai, tad nav jau citu variantu, kā ņemt privātskolotāju. Mums, tā, piem., bija ar valodu pamatskolas posmā.


Someone30
Par tiem skolotājiem- nu kopumā jau tur ir labi; pārsvarā. Un tas ir cerīgāk, nekā Pļavnieku vidusskolā. BET labu bērnu arī slikts skolotājs nesačakarēs.

adatainis

Nekad bērnam nav pārbaudīts neviens mājasdarbs un arī turpmāk netiks pārbaudīts, ja nelūgs palīdzību. Šī bija, kā ilgtermiņa galda spēle, kurā viņš pats ļoti gribēja uzvarēt, tāpēc mēs palīdzējām. Galda spēles ir spēlētas gana daudz, tāpēc pie 2-3h spriedzes un domāšanas situācijām bija pieradis.

Viņam patīk piedalīties, cīnīties, protams, arī uzvarēt. Tāpēc prognozēju, ka mūs gaida diezgan interesanti gadi, jo tur liela daļa būs tādi paši. Skatīsimies, cik pats gribēs iespringt.

Charly

Jums e-klasē ir nomainījusies skola? Mums jūnijā teica lai jūlijā gaidam info par obligāto literatūru, bet mums joprojām vecā skola rādās.


adatainis

Charly
Pirmajā teica, ka jāskatās caur e-Latvija un jaunā skolēnu apliecība jāpasūta. Es to gribēju izdarīt 4.08. vakarā, bet man rādījās uzraksts: atvainojiet, šis pakalpojumus būs pieejams no 4.08

Četri vēji

Tas ir sakarā ar novadu reformu, visas datu apmaiņas bija traucētas, t.sk. e-talona saņemšana, jo sistēmas netika sinhronizētas. Sākumā solīja divdesmitos datumus, tad trīsdesmitos, tad jau augusta pirmo nedēļu.

E-klasē parasti visu vada vairāk uz augusta otro pusi, kad visi, kas "staigā", daudz maz ir izstaigājušies un skolu atraduši, jo to eksportē no tās sistēmas, kas nestrādāja reformas dēļ. Ja nu kaut kur liek manuāli, tad var gadīties, ka ir ātrāk.


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Charly

adatainis
Vai tad skolēnu apliecība vienkāršI Rīgas satiksmes klientu centrā nav jāuztaisa?

adatainis

Charly
man teica - lai nav jāiet, var pasūtīt caur e-Latvija

Charly

adatainis
Skaidrs. Mēs gribam jaunu bildi tā kā būs jāiet uz RS punktu.


Lapsēns

Charly
Mēs pasūtījām caur e-latviju, bija jāpievieno arī digitālā bilde.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18415571