Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Studijas Zoom-ieraksti?

mangoro

Radās spontāna ideja iestāties universitātes ziemas uzņemšanā.

Tagad visas studijas notiek attālināti. Jaut. tiem, kas šobrīd studē klātienē, vai ir pieejami Zoom ieraksti? Notiek kā lekcija vai pašam ir aktīvi jāpiedalās stundā?

Domāju iestāties PLK, jo tāpat viss attālināti un lētāk, bet pa dienu jābūt darbā un es nevaru īsti pilnvērtīgi piedalīties lekcijā.

Saprotu, ka viss atkarīgs no prog. un uni, bet gribu saprast vai tāda opcija pastāv


Piparlapa

Atkarīgs no studiju kursa un priekšmetiem. Un saviem mēŕķiem. Ir kursi, kur daļu gala vērtējuma pelna, piedaloties nodarbībās un iesniedzot risinājumus, bez tiem 10 un pat 8 nespīd. Kontroldarbi, prezentācijas noteiktos laikos online, jāskatās, cik elastīgs darbs. Elastīgu biroja darbu savienot varētu, bet klātienē ar cilvēkiem strādājot - diez vai var pazust uz 1.5h lai klusumā pildītu kontroldarbu. Ierakstus var taisīt ar, piemēram, FlashBack, studentu cena 24$. Īsti legāli gan ierakstīt lekcijas bez mācībspēka un pārējo grupas dalībnieku atļaujas laikam nav. Iesaku atrast kādu, kas mācās konkrētajā programmā un visu noskaidrot, izpētīt visu priekšmetu aprakstus, saprast, cik daudzos priekšmetos būs semināri, praktiskie darbi.

Alisarus

Nu, RTU maģistros visi savieno ar darbu. Pilna laika klātienes nodarbības ir 4 x nedēļāno 16:30-22:00. Un daudz, daudz mājas darbu. Daudzi pasniedzēji ieraksta lekcijas un saglabā, ja, nu kāds netiek. Tomēr lielai daļai darbs + bērni. Viegli nav

Duujaa

Ja interesē joma, tad maksāt studiju maksu par zoom ierakstiem nešķiet prāta darbs. Tāpat daļa priekšmetu pasniedzēju neko neierakstīs, jo vēlas lai piedalies procesā nevis izskrollē pa diagonāli video vai ievietoto prezentāciju. Ja izlaid vienu, nu divas lekcijas, ok, bet ja tev visu laiku ir darbs lekciju laikā, tad man tas nešķiet lietderīgi. Iespējams mājasdarbu tagad ir vēl vairāk nekā klātienē. Mini konkrētu skolu, programmu, lai ir skaidrs.


teite

mangoro
Nepaļautos uz zoom ierakstiem. Viss atkarīgs no augstskolas, pasniedzējiem un ko ar pasniedzējiem sarunā katrs individuāli vai katrs kurss. Mums brīžiem neieraksta, tad izdomā ierakstīt, tad atkal nē. Bet ja ir darbs pa dienu, neriskētu, jo šobrīd vispār neprognozējami, kāda būs turpmākā mācību norise, kur nu vēl to paredzēt pēc gada vai vēlāk. Atkarībā no programmas, ari zoom ir daudz praktisko darbu, pārbaudījumu. Teiktu, ka brīžiem ir grūtāk un laikietilpīgāk nekā klātienē. Paļauties, ka zoom lekcijās izšļūksi pa vieglo, ir diezgan utopiski, ja gribi ne tikai papīru, bet reāli arī zināšanas.


Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18415611