Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par jaunu izglītību 32 gados

Anuta

32 - manā vecumā - cits 80 gados sāk autovadītāja vai pat motocikla tiesības kārtot un nedomā šādās kategorijās. Ja 32 liekas. ka baigais vecums klāt, tad bēdīgi.


Resnā Žurka

Pazīstu cilvēku, kas sāka studēt 50 gadu vecumā. Jo pirms tam nebija augstskolās tādas specialitātes. Beidza ar doktora grādu.

30 tik tā, knapi pieaudzis

Manuprāt, 32 nav nekāds vecums un cilvēkam jebkuros laikos ik pa laikam kaut kas jāpamācas, citādi iesūno. Piekrītu arī tām, kas saka, ka jāmācās to, kas pašu visvairāk interesē. Es 23 gados pabeidzu bakalaurus, 27 maģistrus, 38 otru izglītību (vienu mācību gadu visu dienu sestdienās) un pēc tam vēl un pavidam īsākos kursos. Man 50+.

Patricia L

Nu datu aizsardzības speciālisti, NILL speciālisti šobrīd ir ļoti pieprasīti un liekas, ka būs pieprasīti mūžīgi. Tikai to neapmāca augstskolās vairākus gadus, nav ko mācīt Lielos uzņēmumos, bankās ir atsevišķas nodaļas, kur vairāki cilvēki to vien dara kā čeko.

Ja darbojies noliktavās, kāpēc, lai neapgūtu loģistiku? Var kļūt par noliktavas vadītāju, loģistikas speciālistu un citi augstāki amati. Var strādāt vietējās firmās a la mazumtirdzniecība, vairumtirdzniecība. Var starptautisko loģistiku un strādāt starptautisko pārvadājumu firmās.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18415619