Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par pastaigu ratiem!

Momof1

Sveikas mammas! Esam pastaigu ratu meklējumos! Padalaties ar saviem atradumiem, atsauksmēm un pieredzes stāstiem lūdzu!
Dēliņš 1 gadu vecs.
Meklējam ratiņus :

1) Pēc svara viegli

2) Viegli saliekas (ar vienu roku)

3) Labi izbrauc zemes ceļus un jūras smiltis

Mama_Bear

Mēs arī ieradāmies uz veikalu ar šīm pašām 3 prasībām un mums teica, ka 1. un 3. kopā nebūs, jāizvēlas prioritātes. Viegliem ratiem ir mazi ritenīši, ar kuriem jūras smiltis izbraukt nevar. Un vispār vieglā gala rati likās tādi pļurīgi. Ja gribas lielus riteņus, tad dēļ tā uzreiz nāk klāt svars. Mums primārie bija 2. un 3. kritērijs, tāpēc izvēlējāmies Joie ratus. Konkrēti Joie Mytrax modeli, jo tam ir pagarināms rokturis, tas mums bija svarīgi, jo esam gari cilvēki. Ja nav pagarināms rokturis, tad jāskatās, vai ir ērts augstums un kājas nesitas gar ratiem.

Conejito

Momof1
Cik kg skaitās viegli?

Mama_Bear
Es arī pētīju Joie ratus internetā, tikai uzmetu aci uz Joie litetrax4air.

Conejito
Pašlaik mums ir emmaljunga svars 15-17kg.
Noteikti vieglākus par viņiem!

Papildināts 25.01.2021 18:00:

Mama_Bear
Kādi ir tie Joie rati? Cik labi izbraukt jūru? Cik labi pa zemes ceļu braukt? Un cik viņi pēc sajutām ir svarā? Cik lasīju laikam 10kg bija.

Conejito

Momof1
Nu, uz 12-13 kg jau ir visi populārākie sporta rati, kuri iziet arī smiltis un offroad. Ekstra viegli skaitās zem 10kg un tur jau manā izpratnē sākas leļļu rati, ar mazajiem plastmasas ritenīšiem.

Papildināts 25.01.2021 19:18:

Thule Urban Glide - 11.5kg

Dzeerveniite

Momof1
Kas vainas emmaljungai? Smagi, lai vilktu pa trepeem un ielociitu mashiinaa?

Mama_Bear

Momof1
Par Joie. Svaru jāskatās katram modelim atsevišķi. Mytrax ir tuvu 12kg. Esam izbraukuši jūras smiltis un mežu bez problēmām, bet jāsaka, ka mūsu lielie 2in1 rati brauc vieglāk, jo ir lielāki riteņi. No mīnusiem - ja ir nolaista mugura guļus, tad nevar tikt klāt pie mantu groza. Savādāk viss apmierina.

Dzeerveniite
Emmaljunga ir perfekti rati, man ļoti patīk, dzīvojam privātmājā, super visur gājēji,pa zemes ceļiem un neceļiem, bet, viņi ir perfekti, kamēr nav viņus jāsāk staipīt mašīnā līdzi, bērniņam ir 1g1m, vairāk protams iet ar kājām nekā ratos, bet tomēr, ja sanāk izbrauciens uz jūru, zooloģisko dārzu utt, tad tomēr prasās pēc kā kompaktās un vieglāka!

Papildināts 25.01.2021 23:09:

Mama_Bear
Nu jā, tāpēc plānoju arī kaut kad, doties apskatīt ratu piedāvājumu, iztaustit un izpētīt. Bet līdz tam vienkārši gribētos atsauksmes, jo varbūt pateicoties atsauksmes varētu braukt pētīt ko konkrētāku.

Dzeerveniite

Momof1

Skaidrs. Tad jau naakotnee man pashai ar jaadomaa kaadi vieglie rezerves rati zoodaarza izbraucieniem, ja emnaljunga neliidiis mashiinaa.

Man loti patik baby jogger city elite pastaigu rati. Loti erti staigasanai, viegli salokas. Ir ari Maclaren Techno XT, kuri ir loti viegli, erti ielikt masina, bet nav tik forsi garam pastaigam, tikai pa veikaliem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18415667