Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par pastaigu ratiem!

Momof1

LeLampa

Ideāli mašīnas bagaznieka rati ir Babyzen YoYo. Super viegli, viss ar vienu roku izdarams, vietu neaiznem, var nesat uz pleca vai ka mugursomu, ja pieperk somu, kvalitate laba. Bet pa jūras smiltim gqn nebrauks.

Dzeerveniite

Pasekojot liidzi shai teemai- kaapeec nepiemin chicco? Vai vinji nav labi?

Zizizi

Mums ir Chicco liteway. Sūds pilnīgākais (atvainojos). Der tikai pa lielveikalu braukt. Ne bērnam ērti, ne stūmējam.

Otri - Joie litetrax 4air (ceru, ka pareizi uzrakstīju). Parasti rati, samērā ērti. Pēc Emmaljungas likās cieti, bet, visumā esmu apmierināta.

Harmony

Mežiem un bezceļiem mums ir Teutonia rati ar lielajiem riteņiem( mistral P laikam) - ideāli, var izbraukt visur, bet ir smagi.

Pilsētas braucieniem izvēlējos Cosatto Busy go - labi rati, ērti manevrējami, viegli (esmu nesusi uz 6. stāvu ar visu bērnu)

laumish

Man savulaik bija mamas and papas armadillo - nolaižas pilnībā guļus, liels jumtiņš, viegli salokāmi. Ir braukts visur. Pa smiltīm, protams, neiet tik labi kā klasiskie lielriteņu rati.

Conejito

No tādiem lētākiem es esmu ļooooti daudz laba dzirdējusi par vācu Hauck. Neesmu gan pati mēģinājusi, mums ir tikai barošanaa krēsls, ļoti labs, no viņiem. bet uz ielas ik pa laikam redzu, izskatās labi riteņi, izturīgi, bet viegli un kompakti.

Piekritīšu, ka tādus pilnīgi perfektos ratus, kas der visiem gadalaikiem un būtu arī viegli, neatrast. Jāizvēlas pēc prioritātēm, kas labāk Tev derētu.

Teiksim, mums ir gan klasiskie Turran Tutek 15kg, gan arī vieglie "vasaras" Chicco Ohlala nepilni 4kg. No šiem diviem mans favorīts ir tas pirmais. Arī vasarā. Komfortabli, stabili, ziemā izbrauc sniega sanesumus un viegli brauc (t.i. nejūt bērna svaru tajos, inerces dēļ tie tā kā brauc paši). Turpretī, tie vieglie - pavisam nemīlu. Izņemot to viegluma kritēriju, kas ir fantastiski, ja kaut kur jāceļo siltā laikā, visi pārējie kritēriji ir norakstāmi. Visvairāk nepatīk tie riteņi, jo rada ārkārtīgi neērtu braukšanu, ja ceļa segums ir ar akmentiņiem, bruģīšiem, visu laiku jāpiepaceļ, bērna svars ir ĻOTI jūtams. Piebildīšu, ka šausmīgi, ja ar tādiem jāšķērso sliežu pārbrauktuves, tie riteņi iestrēgst pret sliedēm, radot apdraudējumu. Jā, man toreiz palīdzēja sieviete izkustināt, jo pašai arī čemodāns vēl bija, bet tā, ja esi tādā situācijā viens.... drausmas. Piekrītu, ka tādi der tik pa gludiem ceļiem, lielveikaliem, ceļojumiem pilsētu ietvaros.

Tāpēc esmu vairāk par "smago" artilēriju, ja vien nav jānēsā uz augšējiem stāviem.

Conejito

Es atceros, kad mūsu rati bija servisā, paņēmām no kaimiņiem Bugaboo Chamelion (piedodiet ja nepareizi rakstu modeli). Tā skaņa, kas rodas, braucot pa trotuāra bedrītēm un/vai bruģi - tadadadadada... tad es sapratu, ko nozīmē mazie plastmasas ritenīši. Šausmas! Mežā vispār vāks, bērns palecas uz katras saknes.

Beatrise11

Var skatīties tos, kam priekšējie mazie riteņi, aizmugurējie lielāki. Bet tie parasti ir padārgi rati.

LeLampa

Vispar loti noderigu informaciju var atrast YOUTUBE. Piemeram, https://youtube.com/c/BarnevognverkstedNo

Papildināts 01.02.2021 10:23:

Viņš bez jebkadam citam interesem pastasta par ratiem un tieši no tehniska, kvalitates viedokla.

Papildināts 01.02.2021 10:24:

Vai viņa apraksti, viņam gan ir ratu veikals, bet tapat interesanti https://youtube.com/c/MbeansVideos

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18415667