Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par pastaigu ratiem!

Momof1

Sissi3

Mana dāma piespiedu kārtā ikdienā vizinās ceļošanai domātajos ratos CBX ETU +.Pirku,jo var ņemt lidmašīnas salonā kā rokas bagāžu. Svars 8kg,salokāmi un atlokāmi tiešām ar vienu roku,riteņi gana lieli.Bērna svars līdz 22 kg. Amortizācijas īsti nav gan,bet izbraukt var visur.Pa pļavām un meža takām braukājam regulāri.Var uzlikt autobeņķi (adapteri gan nebija komplektācijā).

http://lbyf.lilypie.com/lKeCp2.png

http://lagf.lilypie.com/0MmUp1.png

Es tāpat visai pasaulei esmu kā skabarga pakaļā.Dodiet man vairāk brīva laika pārdomām,un es kļūšu vēl lielāka skabarga...

ICH BIN BEKLOPPT UND IMMER GUT GELAUNT...

Dzeerveniite
Mums x5 džips, nu reāli rati ir pa visu bagāžnieku.

Pukju_berns

Man otrs mazais brauc ar EM Edge duo combi 2in1, pagaidām vēl kulbiņā- man arī līdzīgas pārdomas kā posta autorei. Bail iegrābties un vilties - gribas vieglākus, ērtāk transformējamus ratus, mazāk vietu aizņemošus,bet negribu čīkstošus, ar sliktu amortizāciju.

Momof1
EM Scooter ratus neapsver?

Minkanāk

Par Joie. Svaru jāskatās katram modelim atsevišķi. Mytrax ir tuvu 12kg. Esam izbraukuši jūras smiltis un mežu bez problēmām
Mums arī Joie Mytrax. Es neteiktu, ka baigi viegli izbrauc mežu tagad - ziemā. Vasarā, pie jūras arī likās grūti braukt, jo tie riteņi, lai arī gumijas, bet nav baigi lielie un stabilie. Man gan nav pieredzes ar ratiem, kam tie galīgi mazie, plastmasas ritentiņi, bet es neteiktu, ka ar Joie ratiem viegli izbraukt mežu vai pludmales smiltis. Saliekas gan ļoti kompakti, ar vienu roku. Sver 12 kg. Vasarā, pilsētā Joie nav nekādu trūkumu - labi, stabili ripo. Es teiktu, ka tie ir pilsētas pastaigu rati ar labu amortizāciju pilsētai.

Minkanāk
Manuprāt jau laikam nav vispār tādi rati, ar kuriem var bez problēmām izbraukt jūras smiltis, arī ar Emmaljungu, klasisko rāmi, bija grūti, pat gājām gar pašu jūru un tāpat nebija visai viegli, lai tiktu pari dziļajām smiltīm, nācās pa 2 nest, jo rati smagi un neparocīgi.

Tāpēc vien ka Joie ir kompakti, mani uzrunāja

Papildināts 20.02.2021 23:17:

Pukju_berns
Tieši tā! Tā kā ikdienā mums pie mājas, pa lauku ceļu, Emma ir vienkārši perfekti rati! Arī otrs bebuks kad būs, paliks šie paši ratiņi no brāļuka. Bet tīri izbraucieniem , tomēr prasās kas vieglāks, kompaktaks.
Manuprat pat tie paši 12kg mytraxam liekas stingri vieglāki, Ņemot vērā ka Emma ir tur pat 17kg.
Ar cerību, ka tiksim kaut kad marta uz veikalu aptaustīt, iemēģināt.

Papildināts 20.02.2021 23:18:

Pukju_berns
Par scooter es nezinu, man kaut kā vizuāli viņi neuzrunā un arī nešķiet tik kompakts variants.

Conejito

Ar sporta 3ritennieku,kam nobloķēta priekša, var izstumt pa diezgan dziļām smiltīm. Tur svars ir sadalīts tā, ka priekša vieglāka, un kāpj visam pāri. Bet nu, ja ir riktīgi irdenas, līdz pus ritenim, tur jau vairs neko neizstumsi, vismaz ne bez liela spēka pielikšanas.

adaata

Pukju_berns
Momof1

Ir jau EM scooteris labi rati, bet viņiem vairs aksesuārus Emmaljunga pati netirgo. Tāpēc vien nepirktu.

Pašlaik lietojam EM Mondial de lux, uz vasaru ir noskatīti thule urban glide.

Conejito

adaata
Vikingu aksesuāri Scooteram neder? Vikings it kā ir pēctecis.

adaata

Conejito
Es jautāju zviedriem, tie nosūtīja pie mūsējiem. P ārstāvji LV normāli neatbildēja. Tā nu zīlē - ir vai nav.

Papildināts 22.02.2021 17:16:

Gribēju riteņus nomainīt, vietējie nevar atbildēt der/neder, var dabūt/nevar, bet atvediet ratus pie mums, tad paskatīsimies... Ehh, braucu ar vecajiem riteņiem..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18415667