Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par pastaigu ratiem!

Momof1

es arī meklēju visurgājēju (pa mežu un smiltīm) ar labu amortizāciju un glītu pēc skata, bet nevaru atrast...

pēc skata iepatikās x-lander move, bet viņiem amortizācija esot sūdīga...

tad vēl lasīju bebetto nico daudzām patīk, amortizācija laba, pa mežiem itkā var izbraukt..

Ir kādai atsaukmes par šiem?

Baby Jogger city trïs riteňu pastaiga rati esot super, izbraucot visus cełus, laba amortozăcija, ekselenti viegli salokămi.

Domāju vai nu par babyzen yoyo vai arī bugaboo ant. Vīram nepatīk cena 500 eiro. It kā varētu arī goodbaby pockit, bet tie tomēr it kā tikai gludam asfaltam.

Lesija
Gb pocket ir łoti mazi, miniatűri. Cik redzęti.

Ja tos grib pirkt, noteikti atrodiet veikalu, kur ir nomęrït un ielikti aprakstă to ratu augstums, platums utml.

mea
Es skatījos youtube dažādus salīdzinājumus. Gb pockit plus liekas tikai nedaudz mazāki kā citi ceļošanas ratiņi. Man gribās tādus, ko var mierīgi uz pleca uzlikt kāpjot vilcienā, vai nonest pa trepēm( omes mājās nav lifts). Ikdienas lietošanai pagaidām vēl ir parastie sporta ratiņi x-lander, bet tie ir 10+kg un nav tik kompakti saliekami, der arī tik līdz 15kg( tagad jau ir 13+).

Palasot vēl, laikam esmu izlēmusi par labu mountain buggy nano. Klāt var nopirkt paplāti. Vienīgi smukās krāsas ir tikai vācu internetveikalos. Domāju par čakaru ar garantijas remontu, gribētos labāk tepat pirkt.

Kam aktuāli, šonedēļ ir atlaides babyzen yoyo.

https://mrbunny.shop/product/babyzen-yoyo%c2%b2-6-balts-ginger/

LeLampa

Lesija
Tu jqu izvelejies, bet te gan Ant, gan Pockit tika nokritizeti https://youtu.be/cVPjfti2aPY

Rīgas centrā visi brauc vai nu ar Cybex vai Bogaboo, bet man jāaka, ka arī Cubex ir smagi, bet auto var ielikt labi

Vasarai nopirkām Thule urban glide 2, cypress green krāsā, gan skriešanai gan visurgājēji

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18415667