Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Turība vai BVK

Anuta

Ja godīgi,atrast labu par labam algam grāmatvedības jomā pēc koledža izglītības nav reāli.Visur kur alga grāmatvedība pārsniedz 1000€ vajag ar BA grādu un nepieņem ar koledžas izglītību.BVK daudz muld par karjeru iespēju ar viņu koledžas izglītību,ja pat Latvija daudzie darba devēji ne grib ņemt bez bakalaura grādu grāmatvedu.Es absolvēju 2019 gada BVK,bet godīgi visu ko piedāvā grāmatvežiem bez BA grāda sēdēt kāda kompānija pa 600€ uz papīra bez vispār karjeru iespēju.Pēc BVK pabeigšanas strādāju par grāmatvedi uz pusslodzes apmēram kādus 5 mēnešus par smieklīgu algu,jo īstenībā bijās lielās problēmas atrast darbu par grāmatvedi,ja nav BA grāda.

Papildināts 08.03.2021 23:35:

Tas ir mans viedoklis!Bet es godīgi varu pateikt bez visas muldišanas,ja vēlēties strādāt grāmatvedība jomā ar visiem karjerām iespējamām,tad tikai universitāte un BA grāds,ja vajag priekš sevis un finanšu prātībam ,tad koledža un 1.limena augstāka izglītība.

Papildināts 09.03.2021 00:05:

Ne zināju ka BVK kam līgums sastādīts pa mēnešiem vajag maksāt par visiem 12 mēnešiem ,tas ir trakums!!Man bija līgums ar BVK pa semestrim un 5 maksājumiem.Es nezinu kāds "gudrs" cilvēks stāda grafikus BVK,bet īpaši ja nebūtu tukšie mēneši tad varētu iekļaut mācības no oktobra līdz jūnijam beigām...Es savā laikā kad mācījos BVK daudz reizēs bija šoka par stulbumiem ar grafiku,kur, piemēram, novembrī 3 ieskaitēs un diskusijas,bet decembri NULLE,tajā pašā situācijā tajā nabaga jūlijā ,kur vispār nav ieskaitēs un darbi,bet pēdējā ieskatie AUGUSTĀ un tur būs semestra beigšana...

Anna_zzz
Jā,diemžēl man bija aizdomas,kā darba tirgū ar koledžas izglītību uz lielu izaugsmi varu necerēt,būtu jāizvēlas tomēr bakalaurs.Diemžēl arī interesējoties par daudzām lietām BVK,jūtos vīlusies- pirmkārt liela studiju maksa,otrkārt vēl neparakstot līgumu no tevis mēģina iekasēt naudu par viss kaut ko(piem.reģistrācija, premium paka,kredītpunktu pielīdzināšana),tādā ziņā,Turībai zemāka studiju maksa+ nav ne reģistrācijas maksas,kredītpunktu pielīdzināšana bez problēmām.Vēl BVK ir dīvaina kredītpunktu pielīdzināšanas sistēma-ar tādu nostāju,bez maz vai augstskolas kredītpunkti ir mazāk vērtīgi nekā koledžas kredītpunkti.Sākumā likās ka BVK varētu būt interesanti priekšmeti, bet pēc šī visa,noplaka jebkāda vēlme mācīties tieši BVK.

Duujaa

Anuta
Emm, par kursu pielīdzināšanu (kredītpunktiem) citās skolās arī ir jāmaksā. Un tas nekādā veidā neietekmē pēc tam studiju maksu, nu tjip ir pielīdzināms, var neapmeklēt, bet tāpēc ne jau mazāk jāmaksā. Un jā, katrai skolai savs kredītpunktu skaits var būt tam pašam priekšmetam. Reģistrācijas maksa arī man ir bijusi vairākās citās skolās. Nesaprotu, kāpēc tieši šajā lietā baigais atklājums un sašutums. Tā notiek.

Anuta
Nezinu, kā BVK, bet Turībājau pirmajā gadā 2 mēneši prakse. Tas arī jāņem vērā.

blussiņa

Vai šeit ir kāds kurš studē vai studējis BVK Cilvēkresursu vadību? Man jautājums - vai studējot tālmācībā ir kādi grafiki arī onlain lekcijām, ja jā - cik bieži tādas notiek?

Saprotu, ka visi materiāli ir Moddla vidē, bet vai ir arī kādas tiešās reāllaika lekcijas, vai tomēr visu pats no video un lasāmā materiāla apgūsti?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18415999