Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

pirmā klase - atstāt uz otru gadu

any

vivalavida
Tieši tā, jo vecāks var iedot bērnam tikai tik cik ir viņam pašam (mācību vai finanšu ziņā). Cik saprotu tāpēc jau tika veidota vispār visa valsts izglītības sistēma vēsturiski. Lai nebūtu tā, ka bērnu izglītība ir atkarīga TIKAI no vecāku iespējām (finansiālām, mentālām)..
Tāpēc tā izglītība tika noteikta kā obligāta, lai nebūtu "kāda skola, jāiet govis ganīt!" Lai valsī un sabiedrībā būtu visi bērni pietiekami zinoši. Tikai šobrīd tā "pietiekami" latiņa tiek laista arvien zemāk un zemāk, un nu jau izskatās, ka sākam atgriezties pie sensenos laikos esošā "cik kurš vecāks pats savam bērnam iemācīja (plašākā nozīmē), tik arī ir". Es arī labprāt skatītos vienas foršas privātskolas virzienā, bet vnk saprotu, ka finansiāli nepavilkšu, jo tas jau nav ne viens, ne divi gadi...
Kā jau rakstīju - par autores tēmu - neuzskatu, ka tas būtu kaut kas ārkārtējs atstāt to bērnu uz otru gadu, jo īpaši, ja redz, ka "nevelk" un vecākiem nav tādu resursu, lai "sadzītu" un "vilktu līdzi" x gadu skaitu..


Ja bērns nespēj izlasīt divus vārdus 7 gadu vecumā, ir pamats bažām un kaut kas jādara lietas labā. Ja bērns to nespēj 5 gadu vecumā, tas ir normāli, neatkarīgi no tā, cik gados ko lasījuši vecāki.

Uztversim dzīvi vieglāk!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416063