Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

TROLL Bedside šūpulis

Sviestabeka22

Sveikas! Interesē reāla pieredze no tām māmiņām, kuras ir lietojušas šo šūpuli - kādas atsauksmes? Plusi, mīnusi? Līdz kādam vecumam izmantojāt?

Man ļoti patīk ideja, ka varēs piestumt blakus mūsu lielajai gultai un pielāgot mūsu gultas augstumam, gribas, lai sākumā mazais ir maksimāli tuvu, bet tomēr pats savā gultiņā, ne mūsu lielajā.

Conejito

Sviestabeka22
Tīri intereses pēc - kāpēc ne uzreiz parastā zīdaiņu gulta, kurai arī var noņemt malu un piestumt pie vecāku gultas? Mums uzreiz tā tika lietota Yappy Star. Par vienu pirkumu mazāk. Un vēl, iesaku izmērīt savas gultas augstumu, ar visiem matračiem un visu, un tad noskatītās gultiņas augstumu. Mums izrādījās ir ļoti augsta gulta.

Conejito
Par to arī domāju, bet vai nav dikti sarežģīti katru dienu likt virsū un ņemt nost to malu? Jo ceru, ka pa dienu gulēs bez manis blakus un tad ar visām malām. Šūpulītim būtu vienkāršāk nolaist un pacelt.

Conejito

Sviestabeka22
Hmm, bet priekš kam likt to malu klāt? Ja gultiņa piestumta pie lielās gultas? Ja bērns jau ir rotētājs, tad var nolikt lielo pakaviņu gultiņas malā, tam pāri nepārvelsies. Tiklīdz kaut mazliet sāk vertikalizēties, malas jāceļ augšā tik un tā. Manai gultiņai ir 3 augstumi, kad mazā sāka palikt kustīga, likām uz vidējo augstumu.

Conejito
Super, paldies par ieteikumiem, laikam tad tā arī būs jādara!

Conejito

Sviestabeka22
Es arī sākumā skatījos tādu gultu, kurai var pacelt un nolaist malu. Bet secināju, ka tas ir 1)skaļi,bēbis noteikti pamostos; 2)diezgan fiziski neērti. Beigās vnk noskrūvējām to vienu malu pavisam nost un miers.

queque

Plusi - ļoti ērti, neaizņem daudz vietas blakus gultai, var viegli pārvietot uz citu telpu, mīnusi - der līdz kādiem 5-6 mēnešiem, kad bērns sāk slieties gar malu un/vai aktīvi velties uz visurieni.

Conejito

queque
Jā, tas noteikti forši, ka mazāks izmērs. Nav jārāpjas no lielās gultas laukā pa kājgali.

Es tagad ar nr.2 izdomāju pamēģināt klasisku šūpulīti/mozus grozu uz statīva. Arī ar domu, ka mazs un viegli pārvietot, piestumt pie gultas, aiznest citā istabā utt.

Rezultātu jau var uzminēt. Abas guļam lielajā gultā. Pa dienu dažreiz ielieku šūpulī, lai nav jāliek uz dīvāna, kur zirgi auļo pāri.

Larilori

Sviestabeka22
Man sanàca izmèginàt tik cik slimnīcà papètīt. Man nelikàs parocīga- vińa varètu būt skała un īsti neizpratu kur paliek 4mala, kad vińu nolaiž ? Izskatījàs ka katru reizi jàatàkjè mazà gulta no vecàku gultas un jàliek klàt mala pa jaunam. Ja gribàs mazu gultińu šūpulītis škjiet labàka izvèle (vismaz mums stràdà iešūpošana). Ja gribas tieši bed- side izvèlètos auduma variantu, kam viena mala smuki attaisàs ar ràvèjslèdzèju (nextome u.c.).

Man visiem trim bērniem parastā zīdaiņu gultiņa bija piestiprināta lielajai gultai (mala noņemta nost). Mazākā vēl tagad aizmieg pārsvarā man azotē, un tad es viņu pārceļu mazajā gultā). Naktī, kad sāk knosīties vai grozīties, pietiek pateikt čuči, čuči vai paglaudīt muguriņu un guļ tālāk. Patiesībā es nevaru iedomāties, ka man viņus visus trīs naktī būtu vajadzējis

Papildināts 22.02.2021 18:17:

Celt no mazās gultas ārā, pabarot, pēc tam likt atpakaļ. Mazāko vispār pēc barošanas uzliku sev uz vēdera, aizmiga gandrīz uzreiz, tad novēlu nost no sevis, ieveļot mazajā gultā. Guļus gan nevienu bērnu neesmu barojusi, man nav pārāk lielas krūtis, nebija ērti.

ja nu tomēr interesē atsevišķs šūpulītis, man ir Troll šūpulītis, kas šūpojas uz sāniem. Meita jau izaugusi

Papildināts 22.02.2021 18:18:

Ai, no telefona riebjas rakstīt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416103