Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Lūdzu iesakiet viedpulksteni

Sunnymorning

Viedpulkstenis paredzēts 35 gadus vecam vīrietim. Cenu kategorijā līdz 150 EUR. Izlasītas daudzas atsauksmes par daudziem modeļiem, bet netieku gudra, kurš būtu normālākais variants, lai nebūtu žēl iztērētās naudas. No atsauksmēm sapratu, ka ir vēlams, lai pulksteņa modelis sakristu ar telefona modeli. Šajā gadījumā tas ir Xiomi. Varbūt ir kas sakarīgs tieši no šī ražotāja?

Pulss

Man ļoti labi liekas Garmi pulksteņi. Pašai ir. Bet ar 150 eur būs druksu par īsu.

Jautājums jau arī, kas no tā viedpulksteņa tiek sagaidīts. Tie ir ļoti dažādi.

Papildināts 09.02.2021 19:53:

Garmi=Garmin

Mēmais

Sunnymorning
xiaomi color watch. Nopērkams ukrainā un krievijā.

Pie mums nau.

Jautājums ir - vai vajdzīgs GPS (Viš sporto?) vai jābūt ar NFC (bezkontakta kartes aizstāšanai)?

Mēmais

NFC nav vajadzīgs, GPS tikai tik daudz vajadzīgs, lai neapmaldītos meža pastaigu laikā. Aktuāls būtu pulsometrs, miega kontrole.

Mēmais

Sunnymorning
https://consumer.huawei.com/lv/wearables/watch-gt-2e/

šim ir arī skābekļa mērītājs.
Žēl, ka huawei - būs jālieto HUAWEI speciālais rīks, nevis kā visiem citiem - WearOs (kas gan arī ir speciāls rīks, lai vispār sazinātos ar pulksteni)

MissBea

Es arī esmu par Garmin viedpulksteņiem. Abiem ar draugu ir Garmin vivoactive 4 un ļooti patīk, bet nu tie ir 300+€ par vienu pulksteni.

Papildināts 13.02.2021 08:59:

Savulaik ir bijuši arī lēto galu viedpulksteņi, kvalitāte nesalīdzināmi atšķiras. 2 pulksteņi bija beigti pēc saskarsmes ar ūdeni, par cik es ļoti pierodu pie pulskteņa uz rokas tāpat kā gredzena pirkstā vai auskariem, tad šobrīd vismaz nesatraucos ja steigā ieskrienu dušā ar visu pulksteni uz rokas vai arī vasarā peldēties dodoties.

Mikka

Man garmin vivoactiv 3, rit 2.lietošanas gads... pirku nedaudz virs 200+ eur, neiesaku... bijis remontā... iedots cits, bet arī tas sācis melot, šoreiz par augstuma metriem, gribu citu, bet garmins tas noteikti NEBŪS!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416177