Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iestājeksāmeni 10.klasē

Kaapurs

adatainis
Pirms kādiem pāris gadiem mācījos Mirtē angļu valodas kursos. Tad viņiem arī bija privātstundas, ja nemaldos, 36eur/h.

adatainis

jaajaa
man ir klaji depresīvs redzējums uz Latvijas skolēnu nākotni. Zinot, cik daudz mani draugi iegulda naudu savu bērnu izglītībā RUS, cik daudz bērnu vispār dzimst Ķīnā...

Vienīgais, kas mūs glābj - mazas ES valsts galvaspilsēta, kura nevienam nav šobrīd interesanta dēļ mazajiem pabalstiem migrantiem. Vīrs iesmej - Ukrainā viņš nekad no savas provinces (Ukainā ir 43 miljoni iedzīvotāju) nespētu nonākt tādā postenī starptautiskā kompānijā. Tikai, pateicoties tam, ka Latvija ir tik maza valsts un te ir izveidots triju Baltijas valstu ofiss, viņš ir spējis 10+ gadus noturēties starptautiska uzņēmuma labā amatā.

Šādi domājot es jau tūlīt piekritīšu lutekle par sazvērestības teorijām, kurās gatavo paklausīgus sēņu lasītājus "kungiem".

Ja par anglu valodu, nezinu , ka ar šiem pēdējā kovidgadā noticis, bet labākais ko jaunākajam bernam šeit esmu varējusi dot, ir bijis LondonGate mācības. Sākotnēji plānojot to kā sagatavošanu, lai pārceltos mācīties ārpus šejienes, pec tam ka paralēlu programmu .
Mācību programma( nevis anglu valodas kursi), daudzmaz pietuvināti britu skolas programmai- ar visu matemātiku, dabas zinībām, literatūru, mākslas stundām un teātra pulcinu( lai mācītos prezentēt). Logiski, ka angliski, katram blokam savs pasniedzējs, ieskaites .

Būtu lieliski, ja kādam būtu pieredze vai vnk info, kur ir kāda analogā apmācību franču valodai. Pietiekami intensīvu. Vajag. Diemzel tie kursi manejai dažādu apstākļu dēļ nederēja un neuzrunāja, vienmēr jau paliek privātskolotājs, bet dZiveliga apmācība arī būtu labi.

Charly

adatainis

Mēs ar vīru iesmējām, ka nākamgad ņemsim skolēnus uz sagatavošanos ģimnāzijas iestājeksāmeniem

Gribi lai sanāk kā Sindy?

adatainis

Charly
žēloties par klientiem, točno, nenāktu, ja, nu, vienīgi viņi par mani. Bet vispār es zinu, ka man ir talants mācīt bērnus (nekad gan nav paticis): jau skolas gados klasesbiedrus mācīju. Tas bija ļoti neproduktīvi, jo mēģināju izskaidrot kādu atsevišķu tēmu, bet sapratu, ka viņiem ir tik daudz "caurumu" zināšanās, ka man 10. klasē būtu jāsāk ar 5. klases vielu.

Papildināts 02.07.2021 12:19:

Šogad mums bija skaidrs plāns un stratēģija, bet netaisījos ar to dalīties pirms tam (меньше народу - больше кислороду).

adatainais, var sanàkt konkrets aplauziens. Man arī teica, ka,man labi sanākot mācit.

Bet 1) savā bērnā mēs ieguldam milzu skaitu kontaktstundu, ko vispar neskaitam un tik daudz var atdot vienīgi savam bernam nevis kādam random studēt gribētajam. Tas nozimē, ka tev par 1 h būs jānodos informacija, kas atbilst varbūt 30 h darbam. 2) Pastāv arī IQ limits. Bērni ir centīgi un necentīgi. Vienam iet teksta uzdevumi, cits skaita kā kompjūters, cits skaita lēni. Īsi sakot, aplauziens var sanākt konkrēts.

Papildināts 08.07.2021 10:15:

Vēl iedomājies, ka pie Tevis var nonākt jebkurš. Kādam vecāki grib, lai berns tiek, pašam bernam vienalga. Atmiņas līmeņi atšķiras. Ja nav baigā ieinteresetiba, tad vienreiz izskaidrotu niansi vai pat vispār sikumu,ko nevajadzētu nezināt uz 1. ģimn.gribētajam, nākamās 2 reizes atkal nezinās. Faktiski Tu auklēsies ar bērnudarzu, pēc tam visi plikšķinās acis, kā Tev neizdevās "sagatavot" pa, teiksim, kādām 10 h. Un ja intelekts nevelk, tad nevilks arī pa 30 h. Matematiku zinat tas ir kā klavieres spēlet. Atnāks spejigs berns, bet viņam gammas klibo. Tā vietā lai solo programmu gatavotu, Tu ar gammām ņemsies. Citam labi sanāks gammas, bet skaņdarbs un komponēšana nekādīgi. Citam vnk tas nepatīk. Un stundu Tev bus par maz, lai jebkuru sliņķi vai videji talantīgu bernu sagatavotu. Faktiski pa tam 10 h neko jaunu nevar iemacities, jo pie Tevis jau būtu jānāk profesionalim un entuziastam vai kāda cita kombinacija- talantīgs/slinks/ilgi dzenāts un uzraudzīts. Bet vienalga ari tādam vairs pie Tevis nav ko darit. Tas ir līdzigi kā dizainers pie Tevis nāktu mācities. Ja makslas izjuta nav, jau- čau. Ja acis nedeg, tad čau. Ja darbs līdz sim nav ieguldīts, tad atkal čau. Tās 10-20 h tad ir kā piliens jūrā. Faktiski spejigs berns nekadu privatskolotāju nemeklē, viņam pietiek ar kursiem. But par vagaru arī tā sanāks, kā sanaks, ja to patstavigi nedara vecaki. Tas ir pārak augsts un atbildigs līmenis, lai Tu ķēpatos ar vagara funkciju.

adatainis

Sindy5
var uztaisīt bezmaksas testu IQ noteikšanai. Lai pateiktu, ka šis lašara noteikti netiks. Un 10h pilnīgi noteiki nekas nav - 3 mēnešus 2x nedēļā vergot.

Es jau tikai ākstos, jo iespringstot savā biznesiņā pelnu stundā vairāk, nekā Latvijā ir spējīgi maksāt par cukurdūkulīša skološanu.

Vagars vairāk ir mans vīrs. Es esmu mākslinieciskais direktors Bet vizualizēju ofisā sev klasi no 4-5 bērneļiem 2x nedēļā. Tīri pašapliecināšanās nolūkos. Skatos, kas tas ir pat megabiznesu pie RUS draugiem.

Beidzot ir pienākusi diena, kad 100% piekrītu Sindy5 tekstam.

Sindy5 domām vēl var pierakstīt garāku aprakstu par skolēnu un viņu vecāku ambīcijām un to adekvātumu. Un attieksmi pret skolotāju veiksmes un neveiksmes gadījumā. (Personīgi sāpīga, līdz mielēm iepazīta tēma, ko izjūtu jau daudzu gadu garumā.)

adatainis

jaajaa
es jau arī piekrītu Sindy Un tajā pašā laikā tik bezizmēra paldies, ka ar manējo ņēmāties, reģistrējāt visām tām olimpiādēm, sagatavošanos organizējāt, vēl atsauces uz mājam (kas papildus jāskatās). Papildu ņemšanās un darbs ārpus apmaksātā stundu laika!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416219