Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iestājeksāmeni 10.klasē

Kaapurs

Četri vēji

Maksi
Tas nu jāprasa konkrētā skolā.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Kāpostgalva

1.ğimnāzija e-klasi sakārtojusi. Vismaz klases biedri redzami.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Eksistencialas_skumjas

Jā, negaidīti atklājās, ka mans bērns vienā klasē ar manas klasesbiedrenes bērnu. Klasesbiedreni neesmu satikusi kopš beidzām skolu un tas ir nu jau sen

Papildināts 19.08.2021 20:57:

Vismaz fizikas novirzienam sapratām, ka viena klase nokomplektēta ar tiem, kas jau mācījās 1.ģimnāzijā, otra - ar ienācējiem.

Kuģim, kurš nezin savu mērķi, neviens vējš nav ceļavējš

Eksistencialas_skumjas

https://jauns.lv/raksts/zinas/458649-publicets-jaunais-skolu-reitings-pirmaja-vieta-vairs-nav-rigas-valsts-1-gimnazija

Pārsteigums. Varbūt Četri vēji var pakomentēt par šo?

Arīdzan pārsteigums, bet varbūt arī nemaz nav - 5.vietā Valmieras Valsts ģimnāzija. Valmierā ļoti konkurē VVĢ un Pārgaujas Valsts ģimnāzija. Tā kā mani bērni mācījās pēdējā, tad zinu, ka konkurss uz to bija lielāks nekā uz VVĢ, zinu 2 puišus, kas netika Pārgaujā, bet pēc tam brīvi iestājās Valmieras VĢ. Tiešām daudz ir arī "pārbēdzēju" uz Pārgauju katru gadu un nebūt ne palaidņi un viduvējības, bet labi, motivēti bērni ar labām atzīmēm. Iemesli meklējami attieksmē pret skolēniem un milzu spiedienā uz rezultātiem, kas kā redzams, tomēr savus augļus ir nesuši. Divējādas sajūtas un grūti pateikt, kas tad ir labāk pašam skolēnam - brīvāka un pozitīvāka vide vai lepnums sevi identificēt ar skolas augstu pozīciju reitingā?

Katrā ziņā, mans jaunizceptais R1Ģ rindās gan jau saskums tomēr, jo kā tad ar "pirmā vienmēr pirmā"?

Četri vēji

Reitingi ir dažādi.

Šis ir par darbu ar talantīgajiem skolēniem. Un zinu, ka vietu ceļ uz augšu, piemēram, cītīgs skolas darbs ar ZPD.

Zvaigžņu reitingā 1. ģimnāzija joprojām dominē, un šis man liekas pat vēl svarīgāks, jo tie ir starptautisko olimpiāžu uzvarētāji.

Vēl būs reitings ar CE, tur 1. ģimnāzijai nebūs līdzinieku (ja neskaita IZV, kur tiek uzņemti 24 ļoti, ļoti atlasīti skolēni).

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Eksistencialas_skumjas
Lai fiksi pāriet uz otro

Četri vēji

Iemesli meklējami attieksmē pret skolēniem un milzu spiedienā uz rezultātiem, kas kā redzams, tomēr savus augļus ir nesuši
Jā, šī ir lieta, kas vecākiem ir jāizvērtē. Jo skolas un to attieksme (tradīcijas) ir ļoti dažādas.

Es varu tikai sev pārmest, ka šī ir lieta, kurā neiedziļinājos, kā rezultātā mans personīgais bērns mainīja skolu 9.klases vidū, jo vairs nebija izturami paņēmieni, ar kādiem tika iegūti rezultāti. Pārmetu sev, ka nerisināju kardināli ātrāk (jo naivi domāju, ka tas risināms savādāk un to arī centos.

Eksistencialas_skumjas

serpieri
es viņai teicu, ka tagad visas iespējas pašu rokās atgūt pozīciju!

Vēl būs reitings ar CE, tur 1. ģimnāzijai nebūs līdzinieku

Tas gan. CE rezultāti ir lietderīgāks rādītājs vidējam skolēnam.

Papildināts 24.08.2021 10:43:

Četri vēji
Jā, šī ir lieta, kas vecākiem ir jāizvērtē
Problēma tajā, ka kamēr bērns nav uzsācis mācības konkrētā skolā, maz ir to iespēju izvērtēt, jo trūkst informācijas. Tāpēc savā ziņā ir labi šādi forumi, kur papļāpājot var uzzināt vērtīgas un noderīgas lietas priekš sevis un jaunieša,

adatainis

Man jau liekas, ka Kovids ienesa gan palielas izmaiņas darbā ar talantīgajiem skolēniem. CIk es skatos uz 1. ģimnāzijas elektronisko komunikāciju ar mums - attālināti viņiem nezinu, kas sanāca. Būtu labāk devuši skolēniem izstrādāt visas vajadzīgās vietnes, kā ZPD

Eksistencialas_skumjas

Būtu labāk devuši skolēniem izstrādāt visas vajadzīgās vietnes, kā ZPD
Laba doma, mājas lapa ir, maigi izsakoties, pieticīga Es gan to norakstu uz klasisku un tradicionālāku pieeju, bet nu attālinātības apstākļos, vajadzēja nedaudz progresēt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416219