Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sāpes seksa laikā

milumlacitis

milumlacitis

Sveikas! Mans stāsts cālī varbūt daudzām jau ir zināms. Man bija 3.pakāpes plīsumi, griezums, bet trakākais - plīsis anālais sfinkteris. Operācija, lai to izlabotu, bija uztaisīta. Cik var spriest pagaidām, veiksmīga. Esmu izgājusi fizioterapijas kursu, viss šķiet kārtībā. Taču... kopš dzemdībām vairāk kā gads pagājis, un joprojām sāp seksa laikā tieši sākumā. Viss izmēģināts- lubrikanti, gara priekšspēle, nu viss! Tāpat sāp.
esmu bijusi pie Nellijas Lietuvietes, viņa saka, ka viss man ir galvā, jo biju tik samocīta. Daļēji piekrītu, bet šīs sāpes es neizdomāju.

Ko darīt lietas labā? Interese tiesi konkrēti ārsti, kas pietiekami iejūtīgi apskatītu manu problēmu (nevis ar attieksmi - sīkums, gadās vēl trakāk, var sadzīvot) un konkrētas procedūras. Paldies!

Ostore

Man bij arī sāpes sexa laikā. Bet tagad bernam 1.6gads un nav vairs sāpes. Pārgāja vienkārši.

milumlacitis

Ostore
Paldies par ziņu! Vai iemesls bija krūts barošanas beigšana vai vienkārši pats no sevis pārgāja?

milumlacitis Nav ko nodarboties ar sexu,tad ari nesapes!

milumlacitis

Karaliene
O, paldies! Šis nebija ienācis prātā

milumlacitis
Pamēģini,redzēsi,nekas nesāp

Meitenes, Karaliene ir trollis. Jau citā grupā komentē visu pēc kārtas! Neuzķeraties!

milumlacitis

SinchaB
Nevar būt

SinchaB
Nu nē,nav vina trollis. Visu laiku tik iekakà kaut kur

Papildināts 12.02.2021 18:53:

Nezķeraties Nu tik smiekliga Tu esi,izklausies pat sabijusies! Nebaidies,es jau tikai trollis

milumlacitis
Kopš dzemdībām ir pagājuši 5 mēneši, arī man bija griezums, cik liels, nezinu, bet šķiet, ka pamatīgs. Arī sāp pašā sākumā, vēl grūti ir tualetē, briesmīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416283