Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sāpes seksa laikā

milumlacitis

milumlacitis
Man pagajis,vairāk kā 2gadi. UN SĀP JOPROJĀM!!!!!!!

milumlacitis

vissirlabi
Man ļoti ļoti žēl! Vai iemesls ir zināms? Ko ārsti saka?

milumlacitis
Neko nesaka. Iesaka lietot lubrikantu ar pantenolu un viss Neko jav tas lubrikants nedod,nenoņem tak sāpes. Kas man pirms katra palagu burzīšnas ibumetīns jādzer? Kaut gan, ideja nav slikta Tapat,kā Tev ieteica, vnk iztikt bez seksa tad jav arī nesāp

Mazaa_pele

Arī man pēc dzemdībām rēta sāpēja - dažreiz vairāk, dažreiz mazāk, bet paciešami. Turklāt bija/ir izteiktāks sausums.

Pašlaik, gaidot otro bērnu, esmu atklājusi patiešām lielisku palīgu slīdamībai - Multi-Gyn LiquiGel. Neliela deva dod jūtamu efektu ar gana ilgstošu noturību. Ievērojami uzlabo mitrumu, sekss patīkamāks, iespējams arī sāpes līdz ar to mazināsies.

milumlacitis

Mazaa_pele
Paldies! Paskatīšos aptiekā. Pēc apraksta izklausās labs. Mēģināju vagisan - galīgi nepatika

Neesmu dzemdējusi, bet lietojot OK man bija problēmas ar sausumu. Izmēģināju dažādus lubrikantus, vislabākais priekš manis izrādījās Pjur med premium glide vai Pjur woman. Pirmais vairāk paredzēts sievietēm menopauzes vecumā, abi lubrikanti ir uz silikona bāzes. Pasūtīju internetā. Ražotājam Pjur ir dažāda veida lubrikanti, jāpēta apraksti, lai saprastu kas labāk derēs. Cenas - nav lēti, 30 ml ap 9 eur, 100 ml ap 18 eur.

Esmu lietojusi arī Multi-Gyn produktus, arī labi palīdzēja. Bet šos es lietoju pēc mīlēšanās, vai citreiz kad tas sausums ir bijis tik traks, ka liekas, ka tur viss sarāvies čokurā.

Sausuma problēmai man ginekoloģe bija ieteikusi vienu līdzekli, kas tieši tam paredzets grūtniecēm, bet es neatceros to nosaukumu. Tas man nepatika, tāds taukains kā vazelīns un tajā procesā likās, ka baigā ķēpa ar viņu

Papildināts 03.03.2021 21:51:

Atradu to lubrikantu grūtniecēm, ko man ieteica ginekoloģe, nosaukums ir GLEITGELEN LIPOGEL

Allegro

Vai esi mēģinājusi strapenes masāžu? Mana loģika šāda: rētaudi, ja tos neizstaipa/neizmasē, sablīvējas un var izraisīt sāpes. Man pašai ir ķeizara rēta un pēc tam sāku pastiprināti interesēties, līdz nonācu līdz osteopātu ieteikumam rētas mobilizācijai, to REGULĀRI izmasējot, izstaipot. Kaut kāda analoģija varbūt tajā visā ir...

tiiggeriite

Man pēc pirmajām dzemdībām bija 3 plīsumi. Pēc kāda 1,6 gadiem beidza sāpēt.

Ārsts te neko nelīdzēs, vienkārši jādara un viss, tikai tādā veidā sāpes pamazām pāries. Tā teikt - starpenes masāža

Maksimāls uzbudinājums, lubrikants un pamazām būs labāk. Krūts barošana samazina libido, kad beigsi barot, situācija uzlabosies.

Edelhain

Pēc meitas dzimšanas katru reizi nodarbojoties ar seksu sāpēja mazā ādiņa starpenes galā, tuvāk anālajai atverei. Neko nevarēju izdarīt gadiem, nu pilnīgi svilināja katru reizi. Ar slīdamību problēmu nebija nekādu, vienmēr esmu mocijusies ar niagāras ūdenskritumu, nevis sausumu. Vienīgais kas palīdzēja bija otrā bērna dzimšana pēc 2.5 gadiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416283