Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nefiksē skatienu 2 mēnešos

alazda1111

Labdien, mammas! Vēlējos uzzināt Jūsu pieredzi, varbūt ir bijis līdzīgi, nevaru rast nekur mieru! Lieta tāda ka bijām pie neirologa BKUS uz konsultāciju, viņai nepatika ka mazajai acis staigā šurpu turpu un nefiksē skatienu, uz maniem jautājumiem neatbildēja kas tas ir, ko tas nozīmē un cik tas varētu būt slikti, tik nosūtīja pie acu ārsta un vēlas atkārtotu vizīti pēc 2 mēnešiem, nu lūk ar dakteres skopo informāciju pati meklēju kas tas varētu būt un atradu ka tā ir viena no autisma pazīmēm, bet lieta tāda ka mazā ierauga un izdzird tēti, vai brāli sāk smaidīt, izrāda jebkādas emocijas, gugina savos 2 mēnešos, bijām uz usg avotiņam arī tur ir viss labi, vnk nezinu ko domāt, esmu izmisumā

varu tevi apbēdināt, mana ast, pirms vēļ ilgi nezinājām, ka ir ast, bija problēmas ar acu skatienu fiksēšanu, vēlāk iemācījās it kā uz brīdi piefiksēt un tad slīdoši pāri. tagad fiksē tikai uz sev interesantām lietām, bet intereses šauras. bet nu tik maziem ast diagnozi nenosaka.

Papildināts 15.02.2021 16:27:

Mana arī smaidīja, katrā zinātas labi, ka smaida ieraugot brāļi utt. mums bvija, ka smaidīja vairāķ pati par sev vien saprotamam lietām, kad pakutināja utt

Papildināts 15.02.2021 16:31:

Katrā ziņājums paveicies, ka tik ātri esat atradušī labu neiralogu. JO es tikai bērna 3 gados sapratu, ka bēŗnam ir kāda slimība, bet nezinu kāda,bet esošais neiralogs neko nesaprata, teica, viņā vienkāŗši ir izlutināta, bet es tik meklēju, kamēŗ netiku pie laba rehabilatologa, kurš pateica, ka tas ir psihiatru lauciņš. Tagad jau liela meitene, loti smagas diagnozes, ceru, ka jums nebūs tik traki.

Labdien, man meitai (3gadi) ir nistagms. Arī slikti fiksēja sākumā skatu. Mums laba daktere parādīja, kā šo stimulēt (divkrāsainas mantas melnbaltas), guļot uz muguras virs acīm kādas mantas, uz ko koncentrēties utt. Mūsu diagnoze albīnisms

aizmirsu piebilst, ka ļoti svarīgi ir atrast un izvēlēties dakteri, kurai uzticaties. Manā gadījumā tā ir bērnu acu ārste dr. Danilāne. Pirms viņas biju VC4 Bērnu klīnikā, kur man radīja gana nopietni emocionālo traumu. Daktere vizītes laikā man uzvaicāja vai mans bērns vispār redz! Bet es taču nācu pie viņas noskaidrot kāda ir mana bērna redze un vai viss ir daudz maz kārtībā! Lieki teikt, ka pēc tam piedzīvoju nopietnu stresu un satraukumi vairāku nedēļu un mēnešu garumā, līdz satiku savus daktereņģeļus- labu neirologu, izcilu acu ārsti un fantastisku ģimenes ārstes atbalstu, kas mani norāja, ka es viņai uzreiz pēc vizītes neinformēju par slēdzieniem un izteikumiem, kas izrādījās beigās mums nekas nav! Tatad - galvenais saglabāt mieru (zinu, ka tas izklausās nereāli!) un atrast labus speciālistus

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416381