Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Izrakstīties no slimnicas

KristianaAA

Sveikas!! Vai ir iespejams izrakstīties no RDzN pēc ķeizara 4.dienā, ja vajadzīgas tikai 1 analizes, kuras var uztaisit pats. Bet ar bernu viss ir lieliski. Vai pret parakstu arsts ir tiesīgs mani paturet?

Melora

KristianaAA
pēc ķeizara viss nav tik viennozīmīgi, labāk palikt tik ilgi, cik ārsti uzskata par vajadzīgu. un lieki jau arī vairs nevienu netur

ja par ne-ķeizaru - izrakstījos otrajā dienā [apm 30h pēc dzemdībām], bet objektīvi - man pašai viss bija ideāli, bērnam ideāli un bērns trešais.

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Neesi jau cietumā- ja paraksties ka atsakies no ārstēšanas un ārsts neuzņemas atbildību par kaut kādām problēmām tad taču var iet projām. Nez, ja man kāds sāktu runāt par piespiedu paturēšanu, savāktu savas pendeles un izietu pa durvīm

Noteikti iesaku palikt!

Man bija ķeizars, un pēc tam piektajā dienā parādījās problēma(hematoma),rezultāts 2 nedēļas pavadījām slimnīcā!

Biju vienā palātā ar sievieti, kurai bija ķeizars. Abām vienā dienā dzima mazie. Cik saprotu operācija nebija viegla un pirmās dienas likās, ka ir ļoti grūti, mazajam viss bija labi. Abas izrakstīja ceturtajā dienā. Ja viss ok tad jau netur ilgāk par tām trīm, četrām dienām. Ja ir aizdomas, ka varētu būt sarežģījumi vai redz, ka tomēr ir kāda problēma tad arī saka, ka būtu jāpaliek, bet ar varu jau netur. Man tajā ceturtajā dienā bērnu dr. Vēl domāja vai laist jau mājās vai tomēr vēl dienu paturēt. Ja viņa teiktu, ka labāk palikt vēl to dienu, paliktu, lai cik ļoti gribas mājās.

Mani pēc ķeizara izrakstīja 3.dienā, viss OK!

Mani arī izrakstīja pēc 3.dienām, pēc ķeizara. Ja nav problēmu, diez vai turēs ilgāk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416413