Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gestācijas diabēts un dzemdības

Gabi25

Sveikas! Vai kāds var padalīties ar pieredzi dzemdības ar šo diagnozi? Bija ķeizars vai dabīgas dzemdības?

Conejito

Gabi25
Kāpēc lai būtu ķeizars? Ja ir lieli cipari un/vai sonogrāfija parāda lielu bērnu, tad mēdz ieteikt ierosināšanu, nesagaidot pilnas 40 ned. Bet kāpēc ķeizars?

Gabi25

Dēļ GD bija ierosinātas dzemdības pilnās 39 nedēļās. Dzemdēju pati un neesmu dzirdējusi, ka dēļ GD nozīmētu ķeizaru. Dzemdību laikā man bija jāmēra cukurs ik pēc stundas. Man un mazulītei viss kārtībā. Piedzima maziņa 2,900kg. Bet tas tāpēc, ka ļoti ievēroju diētu un cipari reti, kad bija ārpus normas. Pašai svars bija pa visu grūtniecību klāt tik 9kg.

Conejito
Paldies par atbildi! Ārsts teica, ka varbūt taisīs, bet man ļoti negribas. Pirmās dzemdības bija dabīgas, diabēta nebija, taču bērns bija paliels 55/3700. Tagad izkatās vēl lielāks Diētu tagad stingri ievēroju, bet ir jau 3.trim.

Conejito

Gabi25
3700 skaitās liels bērns? ok, es nav dakteris. Bet es uzklausītu vēl kāda ārsta viedokli.

Klusapele

3700 nav liels bērns. Ķeizarus piedāvā no 4500 dēļ lieluma. Tur kaut jābūt vēl kādam iemeslam kāpēc piedāvā ķeizaru.

Conejito
Tā man teica, ka bija arī pirmais paliels)) kaut piekritu, ka līdz 4kg ir ok.

Bet ierosināšana jums bija obligāta vai vnk kā rekomendācija?

Gabi25
Akūts ķeizars. Bērns 3900.

Conejito

Gabi25
Ko nozīmē obligāta? Nav tādas obligātas medicīnas, neesam jau Ziemeļkorejā.

Mana uzraugošā daktere ļoti uzstāja uz ierosināšanu 39.ned,jo "vadlīnijas" to nosaka. Es aizgāju uz papildu skrīningu un konsultējos ar dr Ezeriņu ARSā, konsultējos ar vecmāti, konsultējos ar stacionāra, kurā pl@noju dzemdēt, ārsti. Neviens no šiem speciālistiem neuzskatīja, ka manā keisā ir nepieciešams kaut ko ierosināt.

Piedzemdēju 4200 meitu, pati, vieglās ātrās dzemdībās, ar vienu mikro plīsumu.

Otrās dzemdības nav pirmās.

Papildināts 17.02.2021 13:57:

Dzemdēju 41+ nedēļā.

Conejito
Ok, paldies par atbildi. Tas labi. Jo ārsts kka sabiedēja, un nevarēju saprast, vai to dara obligāti vai nē..

Klusapele
Man pēc glikozes bija augsti cipari, pirms bija norma. Tagad neēdu cukurus īpaši, un viss ir normā pēc mērijumiem.Jau domāju aiziet uz to testu atkārtoti. Taču ārsti saka, ka bērns ir liels, un diezvai tie rezulta

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416435