Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gestācijas diabēts un dzemdības

Gabi25

Klusapele

Gabi25
Varbūt Jūs pati esat ieminējusies, ka ķeizaru labāk gribat? Kaut kāds iemesls jau ir. Skatieties pati pēc sajūtām kā gribas. Ir forši, ka dod izvēli kā Jūs pati vēlaties dzemdēt. Varbūt tiešām dakteris negrib Jūs lieki mocīt. Darat kā pašai sirds liek.

Klusapele
Nē, teicu, ka negribu. Tikai dabiskās. Tāpēc tagad arī uztraucos dēļ GSD

Klusapele

Gabi25
Ā nē. Tad neuztraucieties. Viens pats diabēts nav iemesls ķeizaram. Viss būs labi, neviens to nevar uzspiest, ja nevēlaties.

Dzima 41 ned, pati, svars 3600.

Un kā jau raksta,ķeizars virs 4500g.

Gabi25
Man gestācijas diabēts neapstiprinājäs, bet bērni dabīgi piedzima 4.5-4.7kg svarā. Turklāt lielākais pat bez plīsumiem.

Conejito

MartaSaulite
Man pirmais bērns bija par kādiem 350g vieglāks un 3cm īsāks, un plīsumi bija gana. Otrais lielāks un piedzima ļoti viegli.

Es nezinu, vai visām sievietēm tā ir, bet man ir tā - ja galviņa tiek cauri, pārējais izšaujas kā korķis. tā vienkārši izsakoties. tāpēc man liekas, ka svars un vēl jo vairāk garums nekādu milzu lomu nespēlē. Galvenais, lai bēbis pareizi ierotē iegurnī, pieliec galviņu, un laba, ērta poza uz izstumšanu.

Klusapele

Conejito
Nē, nu proporcionāli 3 kg būs mazāks kā 4,5 kg bērns. Un gestācijas diabētam risks mēdz būt, ka pleci ir platāki par galviņu. Tik nevainīga jau tā diagnoze nemaz nav, bet kā jau te var lasīt, sievietes arī lielus bērnus dzemdē bez problēmām. To jau iepriekš nevar paredzēt kā būs. Bet tā kā autorei tas ir otrais bērns, es arī mēģinātu dabīgi un izstumšanas pozai tiešām ir liela nozīme, pats galvenais, lai mamma jūtas ērti un tad jau būs labi.

Conejito

Klusapele
Protams, ka diagnoze pati par sevi ir jāņem vērā. Es nevienu brīdi neiesaku pašai uz savu galvu izdomāt savu plānu. Noteikti iesaku konsultēties pie vairākiem speciem, uzklausīt viedokļus, un tad pieņemt lēmumu. Katra situācija jāizvērtē individuāli ārstam.

Vęl ko, iespęjams, daudzas mammas ar GD nezina, ka EA esot bezmaksas șądąs dzemdïbăs. Vismaz no manas męnešgrupas mammăm tikai pașą dzemdïbu namă esot vecmătes to pateikușas. Visas bija pąrsteigtas, ka to nekur agrąk nemin un nestąsta.

Tą ka, ja nezinăt, noskaidrojiet un pieprasiet, ja vajag.

Papildināts 18.02.2021 12:45:

Klusapele
Jă, pozai ir milzïga nozïme. To tikai treșająs dzemdïbăs izbaudïju.

Paramana

Gabi25
2 dabīgas dzemdības

1 - 49cm un 3600g

2- 48cm un 3064g

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416435