Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gestācijas diabēts un dzemdības

Gabi25

Conejito

mea
O, jā, pirmās dzemdības ūdenī un tad uz "galda" - ne tur, ne tur nevarēju atrast piemērotu pozu, līdz ar to arī nejutu kā spiest, sekoju vecmātes norādījumiem, bet tas ir kā pēc mācību grāmatas taisīt kūleni - teorija skaidra, bet ķermenis ir nesapratnē. Otrajā gr kaut kā jau no gr vidus zināju, - gribu uz soliņa. Kaut nebiju pat redzējusi, kā tas izskatās. bet tā apņēmība un vēlme nezuda, sekoju tam, ko saka intuīcija. Un jeeeejjj, bija ideāli! Nevar salīdzināt sajūtas. Nevienam nebija man jāsaka, kā un kad spiest, kā elpot, ko darīt, jo es vnk ļāvos tam, ko dara ķermenis (un gravitācija). Poza IR galvenais. Un traki, ka neviens, ne vecmāte, ne dūla, neviens no malas nepateiks pareizo. Pašai jāsajūt.

Nebija gestācijas diabēts, bet pati esmu I tipa cukura diabētiķis. Nekādu īpašu problēmu vai atšķirību dzemdībās. Dzemdēju pati ātri un viegli, nedēļu pirms dzemdībām US solīja ne lielāku par 3,500g, bet piedzima 4,200g. Viss labi gan man, gan mazajam.

Enitsirk13

Ierosinātas dzemdības 39. nedēļā

leilei

Ar visu gestācijas diabētu bērns piedzima 40.nedēļā 3,2kg

sany20

Bija dabīgas dzemdības 41 nedēļā. Pēc divām dienām būtu iesākta ierosināšana, bet dēliņš tomēr izlēma pats piedzimt.

Bija 3600 g. Kaut gan usg solīja lielāku

Papildināts 24.05.2021 16:29:

Paramana
Prieks Tevi redzēt

Man bija gestācijas diabēts 3.trimestrī, savlaicīgi atklāja un cukura līmenis tika kontrolēts ar diētu + vēlāk insulīna injekcijām. Man bija plānots ķeizars tieši dēļ diabēta 37.nedēļā, ārste nozīmēja, jo Francijā bija veikts samērā svaigs pētījums, ka sievietēm ar gestācijas diabētu pēc 37. nedēļas pieaug komplikàciju risks. Meita piedzima 47 cm liela un svēra 3 kg.

AsfaltaFrēzija

Gabi25
dabīgas dzemdības 38 nedēļās, neatceros precīzi dienas. Bērns piedzima 2900 tāpat kā Sesesese. Arī ievēroju diētu un svara pieaugums arī bija mazs. Pēc dzemdībām mazai bija zems cukura līmenis un ar sistēmu glikozi laida.

Vienmēr atceries par kameni. Pēc fizikas likumiem viņas spārni ir par mazu viņas ķermenim un viņa nespēj lidot.Bet viņa to nezin un lido...

Meitucis

Maziņš

AsfaltaFrēzija
Man arī piedzima nepilnās 38 nedēļās, dabīgās dzemdībās. Svars bija ap 3,5kg. Bija problēmas ar cukuru un arī laida glikozi caur sistēmu vairākas dienas. Pēc tam viss ok, bet sākumā satraukums bija liels. Un tas ar visu to, ka diētu ieveroju, svara pieaugums man minimāls un diabēts tika kontrolēts.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416435