Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

svara zaudēšana pēc grūtniecības

happiness

gan jau 100x izrunāta tēma,bet tomēr. GR laikā pieņēmos svarā par 20kg, Dr. mierināja,ka bērniņi parasti "noēdot" pēc tam tos kg nost. 2 nedēļu laikā pēc dzemdībām nonāca 15kg. tad arī nostabilizējās piens un viss svara zudums pilnīgi apstājās. ir pagājuši 3 mēneši, katru dienu stundām garas pastaigas,bet tie liekie kg stāv kā stāvējuši. vai kādai ir bijis līdzīgi?

O jā, es pat uzbaroju sev papildus pēc dzemdībām 6 kg (dzemdēju pirms pusotra gada), šis sāka nepatikt, sāku sportot ar rezultātu 2 mēnešos 1 kg

Papildināts 21.02.2021 23:15:

Pazuda teksts. Sarunāju vizīti doconline pie uztura speciālista un rezultāts parādījās. Varbūt jāveido pareizas ēdienreizes bez našķošanās. Ļoti labs šķīvja princips pusdienām, vakariņām 1/2 dārzeņi, 1/4 piedeva, 1/4 gaļa.

Papildināts 21.02.2021 23:19:

Cukurs jāsamazina, brokastīs šķriedrvielas, olas, biezpiens uz maiņām. Jāatsakās no mērcēm ar augstu tauku, cukura saturu. Krējuma vietā lietoju bezpiedevu jogurtu. Brokastīs lieku Graci musli, bezpiedevu jogurtu un banānu, vai biezpienu ar jogurtu, vai olas (to visu uz maiņām). Centies cept cepeškrāsnī, vārīt vai sautēt. Nu kaut kā tā.

jāsaņemas un jānomet. fiziskās aktivitātes vien svara nomešanai neko daudz nemainīs, ir jāmaina ēšanas paradumi.

Harmony

2 nedēļu laikā pēc dzemdībām nonāca 15kg.

Tas nebija liekais svars, bet gan uzkrājies šķidrums. Acīmredzami Tev grūtniecības laikā bija tūska.

Arī no atlikušajiem 5 kg viss nav lieks - jārēķina, ka krūtis un piens arī kaut ko sver. Iesaku ēst veselīgi, turpināt kustēties, bet neiespringt uz svariem, dod organismam laiku atkopties!

Mīļās mammas!

Es gribētu visai pasaulei izkliegt to, ko esmu atklājusi, kādas pārvērtības esmu piedzīvojusi, kāda man ir enerģija (man 3.bērniņš - 9 mēneši, arī pati baroju) ceļoties kaut augšā pa nakti utt. Svars pēc dzemdībām nekritās, sāka pieaugt. Un visādas citādas veselības problēmas. Nu jau gandrīz 25 kg nav! Vienkārši nav! Ēdot vairāk kā iepriekš! Un arī veselības problēmu saraksts paliek arvien īsāks!

Its a medžik!

Gribu palīdzēt citiem, jau palīdzu un arvien vairāk pārliecinos, ka manai skepsei pret šo visu vispār nebija nekāda iemesla tādai būt. Svētdien pat "izlīdu no skapja" un sniedzu interviju par un ap šo tēmu! Varat noskatīties, kaut vai fragmentus patīt - nu nav mums mammām jamocās! Droši varat man rakstit, ja ir kādi jautājumi. Labprāt dalīšos un palīdzēšu!

Mani var atrast soc.tīklos - Inta Oša.

Pēdējās izmaiņas: innene, 23.02.2021 15:06.

Anits

netērējiet laiku, nesaskanota herbalife reklāma

Runājot par herbalife. Protams negribu taisīt antireklāmu. Bet! Vienas uztura speciālistes komentārs par pulverīšiem- par viņiem nevar teikt, ka viņi ir slikti. Tā pirmā doma ražojot viņus bija mērķēta cilvēkiem,kuri nevar uzņemt sabalansētu ēdienu gabalos pēc operācijām vai citām nopietnām veselības problēmām. Principā guļošiem pacientiem. Šodien daudz viņus izmanto svara koriģēšanas nolūkos un vienam tas der- citam varbūt neder.

Mjā, ir jau vnk jāsaņemas un viss. Tas ir super, ka staigā, tad tik jāņem nost našķi, jāpiedomā pie vairāk ūdens, olbaltumvielām, dārzeņu. Varbūt ar to pietiks. Ja nē, jāmeklē, kas vēl nav ok uzturā. Un ja vēl ir enerģija, motivācija pavingrot pa reizei, vispār ideāli, bet labāk pamazām, lai organismam nav šoks un ātri nepametas viss.

Tagad grūti, ka nevar pat ar draudzeni kopā vingrot. Man tas dikti palīdzēja. Mazā uz grīdas ar mantiņu, mēs ar hantelēm...

Papildināts 13.03.2021 13:12:

Svarīgi nedzīvot izsalkušai, jo tad norausies ātri.

Signe28

Man tā bija. Saņēmos, neēdu pēc 18.00. Pa dienu nekādu saldumu, neko treknu. Daudz ūdens. Mazliet pavingrot vakaros. Jau mēnesi pieturos pie šī grafika un svars sāk krist!

xraspberryx

Es neredzu problēmu .

Tads svars nonācis uzreiz pēc dzemdībām un palikusi vairs 5kg.gan jau stāv uz vietas lai būtu tā rezerve, ka nekā baro ar krūti, un netiek pietiekami ēsts. + piens krūtis vien ap 1-2kg var veidot.

Man pirmajā gr noveicas un bija vienīgā reize kad svars pats vnk krita nost un biju 1 nedēļu pēc dzemdībām pa 5kg vieglāka nekā pirms dzemdībām .

Parejas 3 gr , katra +20kg , pēc dzemdībām svars nekrita pats nost, bet pirmajos mēnešos man nebija laika un vēlmes ļoti sekot līdzi veselīgam uzturam.Vienmēr esmu ap Vernu 6 mēnešu vecumu kārtīgi sakārtojuši savu bļodu un pieslēguši 6dienas nedēļa intensīvu sportu.Un tikai tā visus savus liekos kg nometu un formu atguvu.Daudz smaga darba ieguldot.A nomest 5kg , tas pars nedēļas īpaši neiespringsTot var nonākt.

edam pareizi 5x diena + viegls sports un viss būs .

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416599