Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

svara zaudēšana pēc grūtniecības

happiness

Un kādus vingrojumus/ to programmu jūs piekopāt, dāmas!? Man arī svars turas + 5kg. Jāpacīnās.

Hiacintte

Herbalife nepalīdzēs, jāmaina uzturs un paradumi. Kad manam trešajam palika 4 mēneši, sapratu svars nepazūd. Mans mērķis zaudēt 18 kg, šobrīd pēc trīs mēnešiem ir -11kg. Ēdu pēc keto principiem un ievēroju IF 18:6, divas ēdienreizes. Keto nozīmē - izslēgt no uztura cukuru (jebkādā formā) un ogļhidrātus samazināt uz minimumu (līdz 22g dienā) .

Hiacintte
Kā Tu mērīji tos ogļhidrātus? Katrā dārzenī ir nedaudz ogļhidrāti. Bet kā neieēst vairāk par 22g, ja es ēdu kādu burkānu, puķukāpostu, kabaci ut..t man nav skaidrs.

FlairZing

Quercetin
Tu vienkārši neēd dārzeņus, kuros ir augsts OH saturs.

Burkāns = 10g/100g

Puķkāposts = 5g/100g

Kabacis = 3g/100

Spināti = 0,4g/100

Tas ir Keto, ja grib ēst vairāk cukura (arī no dārzeņiem), tad vairāk uz Dikāna vai SouthBeach diētu principiem jāskatās

Izklausās labi, bet tā tas nestrādā

Hannahanna

happiness
Man arī pēc grūtniecības turējās liekie kg. Biju jau pirms dzemdībām izdomājusi, ka pēc gribu notievēt. Divi mēn pēc dzemdībām sapratu, ka svars nekrīt tāpat nost. Kad sāku piedomāt, ko ēdu +baroju mazo, apm pusgada laikā biju sasniegusi ko vēlējos (-16 kg).

NOVEMBRIS86

Varu apliecināt, ka Dikāna diēta ir ļoti efektīva, lai gan hard core. 3 mēnešu laikā atbrīvojos no 15 kg. Otrreiz to nedarītu. Izvēlētos sabalansētu uzturu, sportu un ilgākā termiņā sasniegtu to pašu.

Visi jau saka, ka nav veselīgi tik sasteigti zaudēt svaru, jo āda netiekot līdzi. Es tā lēni čunčinu ar pārdomātākām ēdienreizēm un vairāk pastaigām.

Kā jums, kas zaudē svaru pa 4 + kg mēnesī iet ar ādas savilkšanos?Tikai godīgi!Jo mani tieši tas aspekts baida, lai nesanāk atkarājusies āda visur.

MissBea

Lai ar ādas savilkšanos būtu maksimāli mazāk problēmu āda pastriprinātāk jāmitrina ar mitrinošiem krēmiem, lai āda paliek elastīgāka.

Karla2018

Man pec otras grūtniecības svars sāka kristies tikai pēc mēnešreižu atsākšanās, neskatoties uz to, ka sportoju un ēdu super veselīgi. Tā kā hormoni arī spēlē savu lomu!

MissBea
Paldies! Ņemšu vērā!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416599