Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

svara zaudēšana pēc grūtniecības

happiness

Hiacintte

Quercetin
Ir keto atļautie dārzeņi un produkti, kuriem ir zems oh sastāvs un to arī ēd. Burkāni jau gan nebūs keto

mea
Es vingroju, dzeru kolagēnu, lai mana āda tiek līdzi un ir ok, nekas nekur nekarājas.

Kapriza

Hiacintte
Es ar keto iedziivojos nepatiikamaas probleemaas. Stingri sedeeju uz keto 3 meenešus. Meeriiju ar ketometru ketozi utt. Nometu apm 4 kg. Keto paartraucu un svars atleca atpakal. Pietureesos labaak pie daudzveidiiga uztura. Par cukura samazinaašanu, tam piekriitu. Peec keto - man nesakariigs celuliits izleca uz kaajaam, virs ceļgaliem, augšstilbiem. Tomeer tie dziivnieku tauki ,šlaki neizvadiitie dariija savu.

LinnaArt

Nupat skatījos lekciju ar uztura speciālistu, zīdīšanas speciālistu. Uzdevu jautājumu- kad vispār var pievērsties svara samazināšanai un kā vislabāk to darīt, jo galu galā barot bērnu ar krūti un sēdēt uz diētām ar kaut kādu uzturvielu deficīti nav gudri. Vobšem pirmo pusgadu jāļauj ķermenim adaptēties, galvenais ir kustēties jeb 7000,10000 soļi dienā, sabalansēts uzturs- no šķīvja 1/3 dārzeņi, vitamīni, 1/3 ogļhidrāti, 1/3 olbaltumvielas. Un vairāk par 1-2kg mēnesī nevajag nomest, gan pašas gan mazulīša labad. Mazas porcijad, biežākas ēdienreizes, tikai reti un veselīgi našķi dienas pirmā pusē. Lūk tā. Ķermenis no dzemdībām pavisam atkopjas 2 gadu laikā, bet mēs dāmas gribas 90-60-90 jau atpakaļ pirmajā pusgadā. Lūk, draudzene tikai gadu pēc dzemdībām atguva savu pirmsgrūtniecības svaru, bet bez strijām utt, jo viss notika palēni un pareizi.

Papildināts 29.04.2021 18:46:

Tie 1-2kg mēnesī domāts ap/pēc pusgada. Pēc dzemdībām skaidrs, ka svars sākumā kritīs apjomīgi, tomēr ūdeņi, bebuks, placenta, dzemde pati par sevi utt.

Varu pastāstīt par savu pieredzi- esot stāvoklī baigi neuztraucos par svara pieaugumu jo biju saklausījusies visus šitos "bērniņš noēd" stāstus. Piedzima bebuks, protams daļa svara pazuda bet palika tāda tauku kārtiņa... nesmuki. Un tad ilgais ceļš uz svara zaudēšanu- arī tie stāšti ka ar krūti barojot patērējas 500 kalorijas dienā manā gadījumā darbojās tā, ka ja tās 500 kalorijas ekstra neuzņēmu, tad bija pilnīgas ziepes, bērns badā un liela raudāšana no abu puses. Sportošana un labs uzturs nu nekādi nepalīdzēja, ja paslīdēju zem 2500 kalorijām, dienā, piens neražojās. Kad mazuli beidzu barot, tad viss ātri (3 mēnešu laikā) pazuda.

Hiacintte

Kapriza
Celulīts stabili nav no keto, nevajag piesiet bumbas Protams, neko nemainot ieradumos, svars būs atpakaļ, tomēr no tik drastiska uztura atpakaļ pie vecā, nu tur skaidrs, ka nebūs ok. Keto nav diēta, tas ir dzīvesveids un, ja no tā ej prom, dari to mēreni, ievies OH uzturā pakāpeniski, lai viss labais efekts saglabājas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416599