Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai vajadzīga ratu kulba?

Barbele_

Barbele_

Tad nu sekojoš jautājums.. Vai vajadzīga ratu kulba vai pietiek ar sporta daļu ar to silto ratu maisu/ kokonu (sporta daļa paredzēta no dzimšanas, atlaižas pilnībā guļus utt).

Prasu tamdēļ, ka pirmais bērns dzima decembrī gadus 10 atpakaļ. Tik maziņam likās pats par sevi saprotama, ka vajag ziemā kulbu.

Bet šoreiz bērns gaidāms jūlija beigās. Līdz ziemai būs paaudzies.

Skatos, ka daudzas mammas staigā sporta ratos, kuros bērns ielikts tādā siltā maisā.. savīstīts utt.

Papildināts 22.02.2021 18:05:

Un par cik neplānoju pirkt milzīgus kulbu ratus kā emaljunga, bet gan kompaktākus, tad padomāju, ka tik mazais līdz tai ziemai no tās kulbas nebūs izaudzis arī.


Mums nebija kulbas. Lieliski iztikām ar sporta ratiem, kam mugura nolaižas horizontāli, un vilnas guļammaisu. Viens no bērniem dzimis vasarā, divi pārējie ziemā.

Ja. Vajadzīga.,


He-he-he

Barbele_
Tagad bieżi sporta ratiem ir piedăvăjumă ir piepęrkamas papildus mïkstąs kulbas! Vasaras bęrnam noteikti tą var mėğinăt iepirkt.

Papildināts 22.02.2021 19:00:

Jűlija bębim nekądu silto maisu nevajag, kur likt. Parasti ir pad karstu pat kulbă. Neviens bęrnu jülijă/augustą netuntulę ratu siltajos maisos.

Kulbă ir vietă gaisam, kur normăli cirkulęt.


Jűlija bębim nekądu silto maisu nevajag, kur likt. Parasti ir pad karstu pat kulbă. Neviens bęrnu jülijă/augustą netuntulę ratu siltajos maisos
Vasarā izmantoju tikai maisa apakšdaļu, uz kā klāju paladziņu. Tā bērnam bija ērtāk, amortizēja kratīšanos. Bez tam, vilna nekarsē, un ne visas vasaras ir bijušas tik karstas, kā pēdējos gados.

Papildināts 22.02.2021 19:09:

Bet vispār, tā ir tikai gaumes lieta, izmantot kulbu vai uzreiz sporta ratus.

Papildināts 22.02.2021 19:09:

Jaunākais bērns izauga vispār bez ratiem.

Barbele_

mea
Tas pats par sevi saprotams, ka siltajā maisā netuntulē vasarā. Es vairāk prasu par ārā iešanu ziemā sporta ratos 6mēn vecam bēbim

Kulba obligati vajadziga, lai mugurina ir plakaniski gulot. Sports rati nav tik stingri mugurai.

Charlotte
Tieši tā! Ja bērns ratos guļ, teiksim garās pastaigas un tā - vajag, lai ir tā ciet akulba, nevis kaut kāda sporta daļa, kas izlokās visādos līkumos.Tas viens, otrs - ja jūlija bērns un ziema kā šī, tad kā reiz vēl vajag kulbu, jo kulbā vnk būs siltāk. Ja nu vienīgi mamma tāda, kas pati pie -10C laukā neiet.
Vienīgi , protams, tie visi staipīšanas utt. jautājumi. Es ar beigās pirku kkādus vieglos sēžamratus, kad meitai bija 8i mēneši, un tūcīju kkā tur arī pa ziemu (arī vasaras bērns, bet jūnija sākums), jo gluži vienkārši mugura uzteica to visu staipīšanu no un uz 4o stāvu.Ja nav staipīšana, tad kulbu labāk tik ilgi, kamēr bērns pats jau nesāk stutēties sēdus, sēdēt, utt, jo tad gluži vienkārši var izkrist..
sporta daļa zīdainim arī ar to ir nedrošāka, ka var izkrist. Jo sporta daļā būtu jāsprādzē idejiski, bet nu nedēļu vecu bebi takš nesprādzēsi..

Harmony

Mums bija ratu soma ar stingru pamatu, ko likām sporta ratos. Tas bija ziemā. Vasarā tādā neliktu, jo liekas, ka būtu karsti.


deira

Protams, ka mazajam dienas gulēšanai ir nepieciešama kulba lai stabilāka un mazāk kratīga gulēšana. Tas taču ir mazs cilvēks, kuram jāguļ attiecīgi ergonomiski un labi. Uzdod sev jautājumu - Tev patiktos gulēt ietīstītai mīkstos pēļos, braucot uz maziem drebelīgiem ritenīšiem? Ir ir, kulbai ir jābūt un ar stabilu, cietu pamatni.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416621