Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pirmklasnieki 2021

Upene

Naglaarviitni

jau augustā redzēs, ka nekādu normālu mācību nākamgad nebūs, atstāšu dārziņā.

Augustā neko neredzēs.
1. septembris būs nevis, kopā ar vecākiem aizejot līdz skolai, bet vecāki aiz norobežojošās lentes pa lialu gabalu, visi maskās utt. Kautrīgākam bērnam svešā vietā - khmm. Pirmā septembra sajūta nekāda, pat lielākiem bērniem. Un pāriešana uz attālināto var notikt jebkurā brīdī - pēkšņi, nevis augustā izziņos, ka ar novembri būs attālinātā skola.

Ar to gribu teikt, ka nekāda plānošana Tev nesanāks. Kādā dīķī iemetīs, tādā peldēsi.


Upene

Naglaarviitni
Kopumā gan jau tā varētu būt, bet tencdences tomēr puslīdz var nolasīt.

Ja atnāks dienvidāfrikas niknais un pat jūlijā veikali būs ciet un vissirslikti ar klātienes padarīšanām, tad skaidrs, ka septembris un decembris ne ar ko rožaināki nebūs.

Ja vasara tāda kā pagājušā, tad jā, ne štrunta saprast nevarēs. Bet nu tas ir 50/50, kas nozīmē, ka varianti un vieta manevriem ir.

Naglaarviitni

Ar to gribu teikt, ka nekāda plānošana Tev nesanāks. Kādā dīķī iemetīs, tādā peldēsi.

Šis arī visvairāk biedē.

Vai jums jau zināms, kurā skolā ies? Vakar BD audzinātāja jautāja visiem, kurās skolās bērni mācīsies, visi atbildēja, mēs nē, jo nezinām

Upene

Bet par to 1. septembra sajūtu nepiekritīšu - sajūta ir tas, ko mēs paši radām. Arī agrāk bērnus saveda līnijā kaut kur sporta laukuma vidū un vecāki no otras malas tik skatījās. Pēc tam bērniem klases stunda, vecāki atkal jau gaida pie skolas. Nemaz tāda kopīga mīcīšanās visiem barā nebija arī agrāk. Bet pēc tam jau svētkus rada ģimenē, ne skolā.

Papildināts 26.02.2021 09:48:

Dzervene
Man ir mazpilsētas spožums un posts Nav jau variantu - 1 skola ir, tajā pieteicu. Tā, ka jā, skola ir zināma, klases audzinātāja un daļa bērnu, kas ies arī. Ja vien pēkšņi neuztaisa kkādu rokādi, u, piemēram, audzinātāja aiziet no darba, iedod citu.


Dzervene Man ir mazpilsētas spožums un posts Nav jau variantu - 1 skola ir, tajā pieteicu. Tā, ka jā, skola ir zināma, klases audzinātāja un daļa bērnu, kas ies arī. Ja vien pēkšņi neuztaisa kkādu rokādi, u, piemēram, audzinātāja aiziet no darba, iedod citu.

Mēs mainam dzīvesvietu, tādēļ, skola un pat dzīvesvieta vēl nav zināma. Ja paliktu šepat, ietu skolā ar pārējiem BD bērniem. Skola nav slikta, bet pilsēta - pieriebusies! Tāpēc veiksim vēlamās dzīvesvietas izpēti un pieteiksim vairākās skolās.

Vilmma

Uz skolu izvēli skatos nemoderni - ja būs no tiem, kas mācās, mācīsies jebkurā skolā labi, ja no tiem kas ne - tad visās skolās vilksies astē. Pati mācījos "skolā parastajā" pabaisā klasē - neko, sekmes bija labas, tagad ir augstākā izglītība. Radinieces meita mācījās prestižā skolā, 12.klasi pabeidza stirpi viduvēji, augstskolā nomācījās vienu gadu, tagad ārzemēs zivis šķiro. Nesaku, ka zivis šķirot ir slikti, vienkārši prestižu skolu tam nevajag. Mēs izvēlējāmies mājām tuvāko skolu un viss. Nav jau mums ASV, kur skolu gradācija patiešām izteikta.

deira

Es par skolu vēl pat nedomāju. Skolā pieteikti. Zinu, ka no dārziņa neliks kopā vienā klasē visus bērnus kas pieteikti tajā skolā. Es pat nezinu par jo lai tagad domā skolas sakarā. Lasīt prot, rēķināt prot, rakstīt arī ar rakstītajiem burtiem prot, zin kur pie kā vērsties ja kas nepieciešams, un vēl jau bija tās daudzās sociālās prasmes, ar kurām arī šķiet nav problēmu. Drīz jau dārziņā šo pārrunās kas kā veicas.

Vilmma
Piekrītu par skolu. Izvēlēsimies, kas tuvāk mājām. Gan pašiem, gan bērnam vieglāk.

Mes ar nākam bariņā! Puika, jaunakais berns gimenē, septiņi paliks tikai septembra vidū. Skolai pieteikts, ies masas skolā, bus vieglak ari ar izvadāšanu. Liekas, ka vajadzetu but labi!

soma be:bag jau gaida mazo pirmklasnieku! Martā plānoju pasutit skolas formas vestīti.

Papildināts 27.02.2021 08:54:

Kas te rakstija par atstasanu darzina, ja nu kas... ta nevar, bd vadibai jazin cik izlaižas/aiziet, lai zinatu cik no ridas uznemt var jaunos bernus. Jau uz 1.aug ir grupas visas nokomplektetas.

Papildināts 27.02.2021 08:57:

Pati esmu pedagogs un mani drusku satrauc cita varbutiba.... si gada pirmklasnieku mammas daudzas apsver iespeju atstat bernus velreiz pirmajā klasē, del daļeji apgutas macibu vielas(attalinati).. Tas nozimetu to, ka skola nevares tik daudz jaunus b uznemt ka citus gadus! Daudziem varetu atteikt. Bet nu mums rajona skola, pec pieraksta atbilst mums.


Upene

chiba

Mums tā nav. Mums jaunos bērnu uzņem komplektos - maziņos 1.5 gadniekus uzreiz visu grupu. Tie, kas neizlaižas no skolas grupas, tiek sadalīti pie gadu jaunākām grupām (mums viena vecuma grupas katrā bd ir 3). Protams, ka vadītājai ir jāzina, paliks dārziņā 4 vai 15 bērni, bet tie +/- 2 vai 3, kas šaubās, viņai neko daudz nemaina. Ja paliek baigi daudz, tad no visiem pilsētas bd (4 gab) sakomplektē vienu palicēju grupu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416699