Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pirmklasnieki 2021

Upene

Par pulciņiem, puika pats grib mūzikas skolā iet, bet norunājām, ka šogad vēl ne, ja interese nezudīs - nākošgad, jo tomēr lielas pārmaiņas, vēl dzīvesvietas maiņa. Atstājām futbolu 3 x nedēļā, kas tāpat ir gana jau un ies kartingos, 1 x nedēļā, kā arī, ja pats gribēs tad skolas piedāvātajā robotikā. Neko neuzspiežam, lai pats izvēlā un domā vai grib.


Kā jums ar vecāku whatsapp grupu? Jau ir izveidota? Man par šo cepiens. Tur pavīd informācija no skolotājas kura nodota kādam vecākam mutiski, jo eklasē ne visi vecāki ieskatās. Kaitina tas, ka, lai izlasītu šo te informāciju nākas izlasīt arī ziņas kas ir manuprāt liekas. Pulciņu apspriešana, kas īsti uz klasi neattiecas, jo tie ir pulciņi ārpus skolas utml.

Upene

Pinuplady
Jā ir watsapp grupa, apspriež visu ko. Gan skolas lietas, gan mākslas un mūzikas, sporta skolu vai pulciņus, gan jau pirmie kašķīši par to, kurš kura treniņtērpu mājās aiznesis.

Patiesībā no skolotājas tur pat ir maz info, vairāk vecāki savā starpā ar aktuālo padalās. Kas nu kuram - pusdienu apmaksa, kādas čības jāvelk uz dejām, vai vajag garo sporta tērpu, utt.

Kaitināties par šādiem sīkumiem nenāk ne prātā. Oficiālajai saziņai ir e-klase, tur arī visa svarīgā skolas infa. Watsaps ir vairāk brīvrpātīgi, ja negrib, vai traucē, var izslēgt notifications un dzīvot laimīgs. Vai vispār iziet no grupas.

Mums jautri - jau esam attālināti, jo testos uzrādījies pozitīvs biedrs. Eh...laikam naiva, bet tomēr cerība, ka šis gads nebūs iepriekšējā pēdās, kad oktobra brīvdienās visu piegrieza.

deira

Mums ir watsapp grupa, bet tur tādas kā klačas nenotiek. Tik cik īsi par kādu tēmu, nav liekas ziņas. Izveidojies labs tāds īso aktuālo ziņojumu dēlis, tāpēc neslēdzu ārā ziņojumu ienākšanu.


Trīspadsmit

Mums ir divas Whatsapp grupas. Sākumā nebija piekrišanas uz divām grupām, bet kad panesās, kur šo nopirkt, kur to nopirkt, tomēr sākotnējā palika par grupu, kurā skolotāja nodod ziņas un mēs reaģējam, ja skolotāja prasa mums kaut ko. Otrā grupā ir tikai vecāki un pagaidām mazaktīva, bet dažas ar skolu saistītie topiki bija.

Upene
Cik ilgi jums būs attālināti?

Mums vienam bērnam no klases arī bija Covid pozitīvs, bet klase turpināja mācības klātienē. Nevaru saprast, kā tā sanāca? Varbūt jo bija brīvdienas pirms saslima vai tāpēc, ka viņš savu testu nodeva tai dienā, kad visi pārējie (3.sept.bija skolā, no 6.sept. nebija skolā, klase taisīja testu 8.septembrī). Tiešām nezinu.

es priecājos, ka mums skolotāji aktīvi un savlaicīgi aizpilda e-klasi. Viens bērns jau izaudzis, un viņam e-klase nebija tas uzticamākais rīks. Šeit, šķiet skolotāji apzinīgi dara savu darbu.

Upene

Mums 2 nedēļas kopš kontakta.

deira tādam manuprāt arī ir jābūt vecāku čatam.

Papildināts 18.09.2021 23:19:

Upene kā jau minēju, šajā čatā tiek nodota mutvārdu informācija no skolotājas, jo ne visi vecāki ieskatās eklasē. Tāpēc lieka informācija mani kaitina. Lai saņemtu vajadzīgo informāciju, nākas iziet cauri kaudzei bullshit. Saprotu, ka iespējams dažām mammām ir komunikācijas trūkums, bet to var kompensēt arī citur.

Upene

Pinuplady
Nu ko nozīmē bullshit? Man, piemēram, noder, ja ieliek info, kādi vēl pulciņi ir tuvumā pieejami, vai kur češkas steidzami nopirkt. Nekāda sakara ar komunikāciju īsti.

Bet nu jā, katram savs.

Upene - apspriešana kādus pulciņus bērni vispār apmeklē ārpus skolas, apspriešana kā ģērbt bērnus uz skolu, utml. Manuprāt, ja ir vēlme veidot šādas pļāpas, tad jāveido atsevišķs pļāpātāju čats, un nav japiedrazo jau esošais!


Saltā

Pinuplady
Bet tad raksties ārā, ja traucē. mums ar viens tetis pateica, ja nav un nebūs viņam whatsapp. Gan jau kkā iztiek. Sākuma ir un būs daudz jautajumu, kas lielai daļai nav aktuāli, jo pirmas klases pats sākums, berni vel mazi un vācami. Mums ari ik pa laikam palīgā saucieni whatsapp, vai nav pieklīdusi kadam grāmata vai burtnīca.

Mans pamanījas pirmaja dienā pasēt cepuri. Whatsap nemeklēju, bet, ja ta gadītos ar nacibu grāmatām, darba burtnīcām, tad mekletu gan.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416699