Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pirmklasnieki 2021

Upene

sakii

Upene
Cik maksā tas tests? Taubes mājaslapā nevaru atrast cenu.

Papildināts 08.04.2021 19:46:

Nav bērnam nogurdinoši?

Upene

sakii
Mums bērnudārza psiholoģe taisīja bez maksas. Nu ilgi jau, bet bērns jau to kā parastu nodarbību uztver.

Maisins

Sveikas!

Man arī puika (pirmais un vienīgais) šogad sāks iet skolā. Pieteicu marta sākumā, skola vietējā novada, laba skola.

Satraukums ir baigais. Galvenais, lai skola vispār normāli sākas septembrī. klātienē...

Upene

Septembrī gan jau sāks, bet jautājums, cik ilgi

Mans 6gadniekam 7 g paliks decembra beigās. Lasa 50 vārdus minūtē, rēķina līdz 100, reizina arī jau, raksta visus rakstītos burtus ļoti glīti, pulksteņi jau sen pazīst, naudu māk skaitīt utt. Gudrs. Bet. Puika un augumā mazs, sīks, 118cm, bērnišķīga uzvedība salīdzinot ar lielo brāli... Negribu laist uz skolu, bet izskatās, ka būs jālaiž. Pats ļoti grib, uz mūzikas skolu arī grib, jo lielais brālis iet.. Būt mazākajām klasē manuprāt nav labi.

Maisins

Puikas jau it kā vispār vēlāk esot gatavi skolai.

Manam februārī palika 7. Lasa no 5.5 gadu vecuma, lasa labprāt, raksta lielākoties drukātiem burtiem. Rēķina, bet nelabprāt. Baigais dabas bērms, skolā nebūs viegli. Bet to, ka jāmācās, apzinās. Tieši pirms pāris dienām izprašņāja mani, cik gadi būs lielajā skolā jāmācās un kā vispār kļūt par to, ko šobrīd vēlas.

Upene

pukite_rozite
Es nelaistu ne novembri, ne decembri. Es pat par savu gudro un apzinīgo septembrēnu apsvēru nelaist. Bet nu tas jau katra iekšējais lēmums.

Maisins

Jā, man zināms puika, kuram novembrī dzimšanas dienā, arī aizgāja ar pilniem 7 gadiem un novembrī 1.klasē palika 8 gadi. Neko puisis nav nokavējis.

Par savu decembra puiku ziņu, ka skolā viņam mācībās nebūs nekādu problēmu. Lielais brālis pagāšgad bija 1klasnieks, 1. klasē bērniem, kuri jau raksta, lasa tekoši un rēķina, vispār ir garlaicīgi. Lielais brālis ir februāra bērns, 7 pilnos uzsāka.. Nu garlaikojās skolā, arī 2. klase ir super viegla, ja gudra galva... Manējais 6gadnieks mierīgi visus brāļa 1. kl matemātikas un latviešu valodas uzdevumus māk izrisināt jau tagad tāpēc jau pats saka, ka grib uz skolu, tur jau tik viegli esot...

Papildināts 23.04.2021 13:03:

Un tā kompetenču izglītība - vispār pilnīgs bērnudārzs! Auklēšanās nevis mācīšanās

Upene

pukite_rozite
Es, piemēram, vispār nesatraucos par zināšanām. Bet vairāk par emocionālo un fizisko. Sevišķi puisim. Viņš vienmēr būs praktiski gadu jaunāks, kā pirmā pusgada bērni.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416699