Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Velo sēdeklītis

Lorija

Kādi parametri jāņem vērā izvēloties velo sēdeklīti? Priekšā uz stūres stiprināmie šķiet labāki, jo vismaz var bērnu redzēt, kāda jūsu pieredze?. Vai vajag arī vējstiklu? Plānots vadāt divgadnieku.


Upene

Lorija
Ļoti ātri paliks mazs. Lielākoties max svars ir 15 kg.

Lorija
Ja priekšā liekamo, tad tādu, kur mazo var peifiksēt (piesprādzēt), piemēram, šādu. Sēdeklīši, kur bērns vienkārši uzsēdināts, bet ne piefiksēts, nav droši, jo bremzēšanas brīdī bērns turpina lidot uz priekšu līdzšinējā ātrumā. Jā, tas ir neilgam laiciņam, jo bērns augs lielāks un traucēs vecākam redzamību. Un, protams, jāskatās, līdz cik kilogramiem (nevis gadiem) tas sēdeklītis paredzēts.

Kas vainas aizmugurē? Ja nu sanāk čp situācija un strauji jābremzē, vismaz nelidosiet abi uz priekšu. Bērns ar seju asfaltā...
Es vadāju senāk aizmugurē. Uz rāmja stiprināms beņķis, mazāk krata pa grubuļiem, apmalēm.. 2gadniekam tur tiešām tikai jāskatās max svars, kas paredzēts. Nekādas tādas baigās citas fīčas imho nav. Man personīgi nepatīk tie ar baigajiem caurumiem, jo imho bērnu sapūš..atkarīgs, cik ilgi braucieni plānoti - ja tiešām ilgi, tad jāskatās, lai bērna galvai ar visu ķiveri tur būtu mok vieta, kur "atgāzties" drusku, ja nu aizmieg tomēr.. Ja ķivere jau nopirkta, var piemērīt, jo dažas ķiveres kaut kā iet baigi tālu uz aizmuguri.. Lai nesanāk, ka jātur kaut kā tā galva uz priekšu.


teite

Man abiem bērniem bija aizmugurē sēdeklis, neizjutu vajadzību paturēt redzeslokā visu laiku. Iesēdina, piesprādzē un brauc. Stabilāk, ilgāk un ērtāk. Bērnam svars aug, rēķini cik tev priekšā būs smaguma, kurš ietekmē gan apturēšanu, gan drošību bērnam.

Papildināts 26.02.2021 15:03:

Nepamanīju, ka 2 gadnieks. Cik vins tev tagad jau sver? Lidz vasarai vel laiks, ieteiktu meklēt tandēma stieni un bērnam savu velo. Tas bija ideālais pārvietošanās veids visiem kopā, tiesa bērnam pirmā pieredze ar velo bija jau ar bezpedāļu skrejriteni.


Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Paldies! Uz vasaru tikai būs 2 gadi, bet svars jau izskatās diezgan ātri sasniegs šos 15kg. Labi, pētīšu drīzāk uz bagāžnieka liekamos.

Hiacintte

Lorija
Divgadnieku priekšā nevadātu, stūre ir ļoti grūti vadāma, kājām nav vietas. Uz bagāžnieka ir stabilāk un ērtāk visiem.

gaura

tikko ieraudzīju pavecāko diskusiju. 2gadniekam priekšējais sēdeklis ātri paliks par mazu un arī svars par lielu. Manējam 2.2g, un kājas jau karājas garāk par kāpslīšiem. Bet mazam braucējam priekšējais sēdeklis ir mega fīča!!! Vējstiklu arī vajag, lai komfortabli. Es savējo no gada vecuma vadāju, tik forši, var visu laiku mazo redzēt, arī bērna reakcijas nofiksēt, un austiņā stāstīt, kur braucam, ko redzam, saikne ar bērnu ir nenovērtējama! Domāju, ka arī tāpēc manējais tik ātri un tekoši sāka runāt. Vienīgais, ja plīst nost, tad īsti nav, kur galviņu pabalstīt, bet esot arī sēdeklīši ar tādu plāksnīti priekšā, kur uzlikt galviņu (nebūtu baigi komfortabli, bet tomēr kkāda opcija).

Vai aizmugurējiem sēdekļiem ir kādi modeļi ar galvas atbalstu, kur bērns var gulēt?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416717