Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mājkalpotāja 1x nedēļā

Coachella

Labdien!

Meklēju mājkalpotāju sadarbībai 1x nedēļā - uzkopšanas darbi, gultasveļu gludināšana. 150m2 plašs dzīvoklis Mežaparka rajonā.

Pandēmijas laikā mājkalpotāju? Kā pārliecinasies, ka nav slima? Tādu platību sakopt visu dienu vajag elpot...

guntish

Mazāk svarīgs ir arī atalgojuma apmērs, ko der norādīt. Varētu kādam ieteikt.

Hiacintte

Ja gludināt vajag, tad tur ar 1x nedēļā nepietiks, saku no pieredzes un mums ir 120 kvadrātmetri.

Papildināts 08.03.2021 07:14:

kolizejs
Jāieaug netīrumos, jo ārā covid? Bērni un mājasdarbi, laikam naktīs būtu jāšrubē, tā saprotu

Hiacintte
Grīdām ir roboti, virsmas reizi nedēļā katrs savā istabā var notīrīt un koplietojamās telpās neprasa veselu dienu.

Gludināšana 4 cilv ģimenei vidēji nedēļā stunda.

Mūsdienās visi tik nevarīgi, tik aizņemti....vai tāda aizņemtība dzīvē ir tā vērta?

Nebeidzu brīnīties, ka mūsdienās kāds vēl gludina. Ok, ja tas ir mājkalpotājs, kuru paverdzina, nu ko par naudu neizdarīsi. Bet pašam tam tērēt laiku?

Papildināts 09.03.2021 16:53:

Sadzīvei pietiek ar robotiem grīdai, trauķeni un veļas žāvētāju. Grīdu izsūc un izmazgā. Veļu izžāvē, izkarsē un "izgludina". Trauki spīd un laistās. Un kreklus vīram jāpērk ar "non iron" uz birkas. Tos vnk no vešenes uz pakaramajiem izkar un ir smuki gludināti. Viss. Nekur nekādā kovidā nevienam nav jāieaug

Gludināšana 4 cilvēku ģimenei 1 h nedēļā... Vot smējos.... Vīra kreklu gludināšana vien tik aizņem (kaut arī gludinu tos pietiekami ātri). Nevajag pielīdzināt visus saviem saimniecības paradumiem. Katram atšķirīgs viedoklis par tīrību un kārtību!

Carino

Katrs dara, kā grib UN kā var atļauties. Protams, ka cilvēki, kas nevar atļauties ar putām uz lūpām teiks, ka izšķērdība, covids utt. Kā jau vienmēr nenoliedzu, ka ir cilvēki, kam pašiem patīk tīrīt, kam tas ir hobijs, bet ja nepatīk un nav pēdējo kažoku par to jāatdod - kāpēc nepaņemt profesionāli un pašam tikmēr padarīt ko citu? Tas nav nekas nosodāms, ka cilvēkam nepatīk kaut to stundu vannasistabu tīrīt

raginagi

Ko jūs tur tik traki gludināt? es sen neko!!

Mēs neredzam visu tā, kā tas ir, mēs redzam visu tādu, kādi esam.         Kad kļūstu vecāks, es arvien mazāk uzmanības sāku pievērst tam, ko cilvēki saka. Es vienkārši skatos, ko viņi dara. /Endrū Kārnegī/

Hiacintte

Carino
Precīzi pateici to, kā es arī domāju

kolizejs
Kāpēc aizņemti? Varbūt patīk labāk ko citu padarīt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18416805